Миколаїв ,
вул. Велика Морська, 74/3
Відеоконсультація
Как добраться в клинику

Проктологія в Миколаєві

Займатися самолікуванням – не тільки неправильно, але й небезпечно для Вашого здоров’я.

Тому якщо у Вас з’явилися захворювання заднього проходу, потрібно залишити свій страх і сором (вони абсолютно безпідставні) та звертатися до лікаря.

Самостійно поставити діагноз абсолютно неможливо! Симптоми проктологічних захворювань практично ідентичні – анальний свербіж, болі при дефекації, виділення крові, печіння. І тільки лікар-проктолог визначить, що у Вас: анальні тріщини або геморой, кондиломи ануса або папілома заднього проходу, анальні бахромки або (не дай Бог) ракова пухлина.

У медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» кожен бажаючий може пройти кваліфікований огляд проктолога, під час якого обов’язково проводиться пальцеве обстеження прямої кишки, фізичне обстеження пацієнта, аноскопія і ректороманоскопія. Завдяки такому детальному огляду, лікарі-проктологи «ОН Клінік Миколаїв» не раз рятували пацієнтам життя своєчасною діагностикою онкологічних захворювань.

Проктолог (Миколаїв) абсолютно коректно обстежить Вас (в зручному положенні на лівому боці, а не навкарачки, як в державних медичних центрах та лікарнях). Огляд не завдасть Вам неприємних відчуттів, за необхідності лікар використовує місцеву анестезію. Вам знадобиться від трьох до семи візитів, щоб вилікувати проктологічні захворювання – геморой, анальні поліпи, тріщини в задньому проході та інші хвороби, які завдають шалений дискомфорт і не дають ні на секунду забути про себе.

Відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Миколаїв» застосовує для лікування захворювань прямої кишки тільки безопераційні методики, в тому числі інфрачервону фотокоагуляцію та латексне лігування. Лікування проходить амбулаторно, що дозволяє пацієнтові не змінювати звичний спосіб життя, не брати лікарняний, не відриватися від сім’ї та продовжувати жити в звичному ритмі. Процедури досить безболісні й тривають не більше 5-6 хвилин, при цьому результат Ви відчуєте відразу – симптоми поступово починають зменшуватися вже після першої процедури. А через декілька днів біль та дискомфорт в задньому проході й зовсім зникнуть.

Відділення проктології мережі медичних центрів «ОН Клінік» займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки і заднього проходу, таких як:

 • геморой;
 • анальні тріщини (анальні фісури);
 • анальні поліпи, папіломи та кондиломи;
 • анальні бахромки;
 • криптит.

Тому, якщо Ви шукаєте для себе лікування проктологічних захворювань, яке відповідає таким критеріям, як швидко, ефективно, безболісно, ​​комфортно, без операції – телефонуйте в центр проктології медичного центру «ОН Клінік Миколаїв». Запис на прийом до проктолога проводиться цілодобово, і Ви зможете вибрати найбільш зручний для Вас час. У нас немає черг! Чекаємо Вас!

Вартість прийому лікарів проктологии у Миколаєві

Проктологія

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
320 грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
250 грн.
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
320 грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
250 грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
320 грн.

Youtube ON Clinic

Лікарі відділення

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00 Сб - Нд: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
 • ПІБ:
 • E-mail:
 • Телефон:
 • Клініка:
 • Відділення:
 • Лікар:
 • Послуга:
 • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading