Миколаїв , вул. Велика Морська, 74/3 / , (0512) 717-111 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Проктологічне відділення в ОН Клінік Миколаїв

Займатися самолікуванням – не тільки неправильно, але й небезпечно для Вашого здоров’я.

Тому якщо у Вас з’явилися захворювання заднього проходу, потрібно залишити свій страх і сором (вони абсолютно безпідставні) та звертатися до лікаря.

Самостійно поставити діагноз абсолютно неможливо! Симптоми проктологічних захворювань практично ідентичні – анальний свербіж, болі при дефекації, виділення крові, печіння. І тільки лікар-проктолог визначить, що у Вас: анальні тріщини або геморой, кондиломи ануса або папілома заднього проходу, анальні бахромки або (не дай Бог) ракова пухлина.

У медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» кожен бажаючий може пройти кваліфікований огляд проктолога, під час якого обов’язково проводиться пальцеве обстеження прямої кишки, фізичне обстеження пацієнта, аноскопія і ректороманоскопія. Завдяки такому детальному огляду, лікарі-проктологи «ОН Клінік Миколаїв» не раз рятували пацієнтам життя своєчасною діагностикою онкологічних захворювань.

Проктолог (Миколаїв) абсолютно коректно обстежить Вас (в зручному положенні на лівому боці, а не навкарачки, як в державних клініках та лікарнях). Огляд не завдасть Вам неприємних відчуттів, за необхідності лікар використовує місцеву анестезію. Вам знадобиться від трьох до семи візитів, щоб вилікувати проктологічні захворювання – геморой, анальні поліпи, тріщини в задньому проході та інші хвороби, які завдають шалений дискомфорт і не дають ні на секунду забути про себе.

Відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Миколаїв» застосовує для лікування захворювань прямої кишки тільки безопераційні методики, в тому числі інфрачервону фотокоагуляцію та латексне лігування. Лікування проходить амбулаторно, що дозволяє пацієнтові не змінювати звичний спосіб життя, не брати лікарняний, не відриватися від сім’ї та продовжувати жити в звичному ритмі. Процедури досить безболісні й тривають не більше 5-6 хвилин, при цьому результат Ви відчуєте відразу – симптоми поступово починають зменшуватися вже після першої процедури. А через декілька днів біль та дискомфорт в задньому проході й зовсім зникнуть.

Відділення проктології мережі медичних центрів «ОН Клінік» займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки і заднього проходу, таких як:

  • геморой;
  • анальні тріщини (анальні фісури);
  • анальні поліпи, папіломи та кондиломи;
  • анальні бахромки;
  • криптит.

Тому, якщо Ви шукаєте для себе лікування проктологічних захворювань, яке відповідає таким критеріям, як швидко, ефективно, безболісно, ​​комфортно, без операції – телефонуйте в центр проктології медичного центру «ОН Клінік Миколаїв». Запис на прийом до проктолога проводиться цілодобово, і Ви зможете вибрати найбільш зручний для Вас час. У нас немає черг! Чекаємо Вас!

Лікарі відділення

Обстеження проктолога - 250 грн

Обстеження включає: аноскопію, ректоскопію, пальцеве обстеження області ануса, консультацію лікаря. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 200 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.