Фізіопроцедури в ОН Клінік Миколаїв

Фізіотерапією називають ефективні методики відновлення тканин, органів і їх функцій, засновані на використанні струму, тепла, магнітного випромінювання й інших фізичних і природних факторів. Фізіотерапевт підбирає процедури і їх інтенсивність, залежно від діагнозу пацієнта, його віку й загального стану здоров'я. Головне завдання фізіотерапії – допомогти організму людини повністю відновитися після травм, операцій, перенесених захворювань.

Показання до фізіотерапевтичного лікування

Одна з переваг фізіотерапії полягає в тому, що, завдяки великій кількості використовуваних методик, для кожного пацієнта вдається підібрати підходящу процедуру: ефективну й безпечну.

Основні показання до фізіотерапевтичного лікування:

  • протікання патологічних процесів у сечостатевій системі чоловіків і жінок;
  • зняття запалень при інфекційних урологічних захворюваннях;
  • прискорення процесів загоєння після перенесених гінекологічних операцій;
  • лікування вугрового висипу й проблем, пов'язаних з неконтрольованим випадінням волосся.

Широко використовується фізіотерапія в гінекології. Процедури призначаються при рясних і болісних місячних, хронічних хворобах матки, у період реабілітації після перенесених операцій.

Фізіотерапія м'яко впливає на клітини, поліпшує обмінні процеси й кровообіг, за рахунок чого прискорюється регенерація тканин, знімається болісний синдром. Цим пояснюється ефективність фізіотерапії при простатиті й інших хворобах сечостатевої системи.

Фізіотерапевтичне лікування практично не має протипоказань. Із процедурами варто почекати, у випадку:

  • наявності гнійних запалень або відкритих ран на шкірі;
  • підозр на злоякісну пухлину;
  • порушень згортання крові.

Фізіотерапевтичні процедури «ОН Клінік Миколаїв»

У медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» для відновлення пацієнтів активно застосовуються сучасні фізіотерапевтичні процедури. Використання передового обладнання дозволяє домагатися відчутних результатів за короткий термін. Кількість сеансів і їх інтенсивність підбирається досвідченими фізіотерапевтами, з урахуванням поставленого діагнозу й поточного стану пацієнта. Дізнатися подробиці й записатися на прийом можна за контактним телефоном.

Фахівці «Фізіопроцедури»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік