Відділення хірургії «ОН Клінік Маріуполь»

У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» видалення доброякісних підшкірних новоутворень проводиться за допомогою сучасних методів малоінвазивної хірургії. Такий підхід дозволяє проведення лікування без ускладнень зберігаючи цілісність шкірних покривів.

До основних переваг малоінвазивних методик відносяться:

 • відсутність болісних відчуттів під час проведення процедури;
 • значне скорочення тривалості лікування;
 • короткий реабілітаційний період;
 • не вимагається перебування в стаціонарі, так як після маніпуляції пацієнт повертається до повсякденного життя.

Доброякісні новоутворення успішно піддаються лікуванню за допомогою сучасного методу радіохвильової хірургії. У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» для видалення новоутворень використовується апарат «Сургітрон», який дбайливо впливає на шкіру, не травмуючи сусідні здорові тканини та забезпечуючи високу ефективність.

Первинний огляд

Для того, щоб максимально точно визначити характер новоутворення і призначити ефективне лікування, лікар проводить первинний огляд, який складається з:

 • збирання анамнезу;
 • мануального огляду;
 • постановки діагнозу;
 • вироблення варіантів лікування;
 • у разі необхідності направлення на госпіталізацію.

Уважний і відповідальний підхід наших фахівців дозволяє забезпечити швидке одужання і повну ремісію.

Послуги, що надаються у відділенні хірургії в Маріуполі

У відділенні хірургії медичного центру «ОН Клінік Маріуполь» проводяться такі процедури, як:

1. Розтин фурункула

Таке новоутворення характеризується запальним процесом, що уражає волосяний фолікул і навколишні його тканини. З часом під шкірою формується порожнина, заповнена гноєм.

2. Розтин пароніхії

Це захворювання проявляється у вигляді запалення навколонігтьового валика. З часом виникають нагноєння, почервоніння, набряклість і болісні відчуття в області ураженого нігтя.

3. Розтин панарицію

Це гострий запальний процес тканин пальців рук або ніг. Під шкірою утворюється своєрідний нарив, причиною якого є інфекція. Ущільнення характеризуються болем, набряком, почервонінням шкіри.

4. Лікування врослого нігтя

В результаті вростання нігтя в край нігтьового валика виникає запалення, набряк та нагноєння навколишніх тканин.

5. Розтин карбункулу

Це гнійне запалення волосяних цибулин або сальних залоз. Найчастіше карбункул локалізується на шиї, сідницях і лопатках.

6. Видалення атероми

Таке утворення формується під шкірою в результаті закупорки проток сальних залоз. На ранній стадії розмір атероми не перевищує горошину, яка з часом збільшується в діаметрі.

Для лікування гематоми, видалення ліпоми, розтину абсцесу або інших доброякісних новоутворень, зверніться до фахівців медичного центру «ОН Клінік Маріуполь». Досвідчені лікарі-хірурги використовують малоінвазивні методи, які проходять без крові, без болю і не залишаючи шрамів і рубців на шкірі. Для запису на прийом зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом». Наші оператори підберуть для вас зручну дату і час для відвідування лікаря.

Вартість прийому лікаря-хірурга:

 • Первинний прийом хірурга 140 грн.
 • Повторна консультація хірурга 100 грн.

Фахівці «Хірургія»

Мартиросов
Ігор
Сергійович

Лікар-хірург. Вища категорія. Стаж роботи 37 років.

Дзвінок в один клік