Маріуполь , пр. Металургів, 29 / , 0 800 30 11 77, (0629) 52-44-44 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Геморой – лікування й діагностика в «ОН Клінік Маріуполь»

Статистика говорить, що геморой – одне із найпопулярніших захворювань на планеті. Від нього страждає кожен десятий. І кожен другий, незалежно від віку, - у групі ризику. Геморой – це неприємне проктологічне захворювання, яке полягає в розширенні вен прямої кишки або ануса й має наступні симптоми: анальний свербіж, дискомфорт у задньому проході, біль під час дефекації й після, виділення невеликої кількості крові, печіння.

Фахівці розрізняють внутрішній і зовнішній геморой (геморой зовнішній). Перший тип можна виявити лише під час ретельного обстеження, у другому – у хворого в області анального отвору утворюється зовнішній гемороїдальний вузол, який завдає купу неприємностей і страждань.

На жаль, лише одиниці приходять до лікаря на початковій стадії цього захворювання, коли його можна вилікувати ще консервативними методами – мазями, свічками. Інші терплять до останнього. І приходять, коли хвороба запущена настільки, що навіть малоінвазивні методики мережі медичних центрів «ОН Клінік» можуть уже й не допомогти. Тоді пряма дорога до хірурга (операція з порушенням цілісності кишки, ризик інфікуватися, складний післяопераційний період). Тому не варто чекати, поки біль і дискомфорт стануть нестерпними – позбутися захворювання можна малою кров'ю й усього за кілька процедур.

Найперше завдання проктолога – позбавити пацієнта від гострих болючих відчуттів. Далі лікар-проктолог (Маріуполь) починає лікування гемороїдальних вузлів. На сьогодні в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» позбутися хвороби можна такими щадними безопераційними способами як фотокоагуляція інфрачервона, або лігування латексними кільцями. Саме ці методики визнані «золотим стандартом лікування геморою» і успішно застосовуються на Заході вже кілька десятиліть.

Лікування вузлів геморою в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» проходить досить безболісно. Тут лікують запалення геморою на I, II, III стадіях. Огляд проктолога цілком комфортний для пацієнтів. Проходить на кушетці, а не в позі «навкарачки», як у багатьох держустановах. Діагностика геморою проводиться за допомогою відеоаноскопа й ректоскопа, які є найсучаснішими й ефективними інструментами.

За бажанням пацієнт зможе подивитися на зображення, зроблене за допомогою відеоаноскопії, щоб відчути розміри проблеми й надалі стежити за своїм одужанням. Далі буде призначена індивідуальна схема лікування, яка допоможе відчути полегшення вже після першої процедури.

Видалення гемороїдальних вузлів – процедура безпечна. Проводиться з місцевим зовнішнім знеболюванням, триває не більше 5-10 хвилин кілька разів на тиждень. Вам не потрібно буде брати лікарняний або відриватися від родини – Ви самі виберете зручний для Вас час. Тому не затягуйте з візитом до проктолога! Телефонуйте й записуйтеся на прийом.

Обстеження проктолога - 260 грн

Обстеження включає: аноскопію, ректоскопію, пальцеве обстеження області ануса, консультацію лікаря з постановкою діагнозу і вибором курсу лікування (при необхідності). Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 200 грн

Повторний консультативний прийом лікаря-проктолога.