Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування уреаплазмозу в Харкові (м. Пушкінська)

Уреаплазма – мікроорганізм, який вважається збудником уреаплазмозу. Зараження уреаплазмами відбувається статевим шляхом. У вагітних жінок при інфікуванні збільшується ризик передачі хвороби плоду, оскільки вірус живе в навколоплідних водах і під час пологової діяльності проникає в статеві органи дитини, що сформувалися.

Причини уреаплазмозу можуть мати різний характер: і побутовий, і статевий. Частіше захворювання виникає на фоні раннього статевого життя, ігнорування засобів контрацепції або їх неправильного підбору, а також хвороб, які передаються статевим шляхом.

Уреаплазменна інфекція не завжди проявляється відразу після зараження. У більшості випадків вірус перебуває в неактивній формі, активізуючись тільки під дією певних факторів (після переохолодження, застуди, на фоні іншої хвороби).

Симптомами уреаплазмозу є:

  • відчуття свербежу та печіння біля сечовипускного каналу;
  • часті позиви в туалет;
  • болісні відчуття внизу живота.

У жінок хвороба може проходити в яскравішій формі, ніж у чоловіків, і викликати ускладнення у вигляді ендометриту, пієлонефриту, циститу, запалення маткових труб або яєчників, а також утворення спайок у матковій трубі.

Лікування уреаплазмозу в Харкові

Діагностика уреаплазмозу проводиться досвідченими лікарями медичного центру «ОН Клінік Харків» і допоможе пацієнтам позбутися захворювання вже незабаром.

В «ОН Клінік» ви можете вилікувати уреаплазмоз у Харкові за допомогою ефективних методик, розроблених фахівцями медичного центру. Після огляду пацієнта та збору анамнезу лікар підбирає індивідуальну програму реабілітації.

Для визначення підходящого антибактеріального препарату проводиться бактеріальний посів. За його результатами лікар виписує лікарський препарат, до якого найбільш чутлива уреаплазма.

За призначенням лікаря в схему одужання включають фізіопроцедури, використання місцевих бактерицидних засобів. Для виключення рецидиву хвороби другий партнер теж повинен пройти лікування.

Докладно дізнатися, як лікується уреаплазмоз, ви можете на прийомі в лікаря або за попередньою консультацією по телефону. Для того, щоб уникнути ускладнень уреаплазмозу, варто дотримуватися профілактичних заходів, а з появою перших симптомів захворювання негайно звернутися до фахівця.

Профілактика уреаплазмозу включає:

  • дотримання запропонованої лікарем дієти;
  • правильний підбір засобів контрацепції;
  • дотримання рекомендацій лікаря;
  • приймання вітамінних комплексів.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» ви одержите своєчасну допомогу в лікуванні уреаплазмозу. Досвідчені урологи та гінекологи приймають пацієнтів у будь-який зручний час. Запишіться до лікаря на прийом по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті.

Останні статті у блозі по зпсш

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік