Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування трихомоніазу в Харкові (м. Пушкінська)

Із трихомоніазом можуть зіткнутися як жінки, так і чоловіки. Ця хвороба уражує сечостатеву систему та викликається статевою інфекцією – трихомонадою. Якщо один з партнерів заражений, через деякий час хвороба з'являється й у другого. Тому лікування потрібно проходити жінці та чоловікові, незалежно від того, хто є первинним носієм.

Часто причини появи трихомоніазу пов'язані з відвідуванням громадських лазень і саун, використанням чужих косметичних засобів і приладдям особистої гігієни.

У більшості випадків носіями трихомонади виступають чоловіки. При цьому хвороба протікає в прихованій формі або не проявляється взагалі. Для визначення можливого запалення яєчок, мошонки, простати або уретри потрібно відвідати лікаря та пройти необхідні дослідження.

Розрізняють хронічний і гострий трихомоніаз. Гострий виражається «яскравішою» симптоматикою, яка виникає відразу після інфікування та схожа з ознаками кольпіту, циститу або уретриту:

  • свербіж і печіння в області піхви, нехарактерні виділення з неї з неприємним запахом – у жінок;
  • болі під час сечовипускання, свербіж в області сечовипускного каналу, відчуття неповного випорожнення сечового міхура – у чоловіків.

Хронічний трихомоніаз – запущена ступінь хвороби, яка загострюється під дією різних зовнішніх і внутрішніх факторів. Наприклад, при зміні погоди, після тривалого перебування на вулиці в дощову та сиру погоду, на фоні запалень внутрішніх органів або застуди. Ознаки трихомоніазу, як правило, завдають чимало турбот носієві інфекції.

У всіх випадках трихомоніаз потрібно лікувати відразу після виявлення. Відмова від лікування веде за собою розвиток безпліддя, простатиту, а також призводить до проблем з вагітністю та пологами.

В «ОН Клінік Харків» ви завжди можете записатися на прийом до лікаря. Досвідчений уролог або гінеколог допоможуть підібрати індивідуальну програму одужання. Діагностика трихомоніазу проходить у комфортному лікарському кабінеті з використанням сучасних діагностичних процедур.

Лікування трихомоніазу в Харкові

Методи лікування трихомоніазу підбираються для кожного партнера після первинного обстеження й одержання всіх необхідних результатів досліджень. Первинний огляд обов'язково включає візуальний огляд жіночих і чоловічих статевих органів. Після цього, лікар визначає ряд діагностичних процедур, які допомагають виявити причину появи трихомоніазу.

Для повного одужання слід пройти лікування з дотриманням усіх рекомендацій лікаря, особливо якщо в одного з партнерів діагностовано трихомонадоносійство. А якщо ні, то партнер, який пройшов лікування, знову може заразитися від того, хто відмовився відвідати лікаря. Для зараження трихомонадами достатньо лише одного статевого акту.

Вилікувати трихомоніаз у Харкові ви можете в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Після первинного обстеження та збору всіх необхідних аналізів лікар пропише необхідний курс лікування, в період якого слід відмовитися від статевих контактів.

Профілактика трихомоніазу містить у собі дотримання правил особистої й інтимної гігієни. Зокрема:

  • підмивання жінкам потрібно виконувати спереду назад, що дозволяє уникнути інфікування сечовипускного й анального каналу;
  • щодня змінювати нижню білизну;
  • користуватися індивідуальним туалетним приладдям;
  • проходити періодичний огляд (хоча б раз на півроку) у гінеколога, уролога.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» ви завжди одержите своєчасну урологічну або гінекологічну допомогу. Запишіться до лікаря по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщених на сайті медичного центру.

Останні статті у блозі по зпсш

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік