Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування вірусу папіломи людини в Харкові (м. Пушкінська)

Папіломавірусна інфекція являє собою утворення на поверхні шкірних покривів невеликих наростів – папілом або кондилом. Розмір таких утворень може досягати 2-3 см. Найчастіше папіломи та кондиломи локалізуються на слизових носа, глотки, рота, в області геніталій, а іноді нарости утворюються на сечовому міхурі й інших внутрішніх органах.

Папіломи та кондиломи вважаються доброякісними пухлинами. Однак зараження папіломавірусом вимагає обов'язкового лікування, оскільки в іншому випадку нарости можуть розмножуватися й заселяти здорові ділянки тіла. Зміни в клітинах, які викликає вірус, можуть набути онкологічного характеру під дією таких факторів, як:

  • наявність запальних і хронічних захворювань;
  • вплив навколишнього середовища;
  • здоров'я.

Причини вірусу папіломи зводяться до контакту з носієм інфекції. Це може бути рукостискання, статевий контакт або використання предметів особистої гігієни іншої людини. При цьому потрапляючи в організм, ВПЛ може тривалий час перебувати в неактивній формі. Тільки під час сильного переохолодження, через стрес, надмірне вживання спиртних напоїв або іншу хворобу вірус може активізуватися та дати про себе знати. У жінок поштовхом до активізації вірусу може виступати навіть вагітність.

Основними симптомами ВПЛ є нарости на шкірі або на слизових, які можуть свербіти та чухатися.

Діагностика папіломавірусу проводиться досвідченими лікарями медичного центру «ОН Клінік Харків» за допомогою сучасного та точного обладнання. Уже на першому прийомі пацієнт має можливість одержати ефективну схему лікування захворювання. Затишні кабінети та сучасне діагностичне обладнання дозволить пройти обстеження в комфортних умовах.

Лікування ВПЛ у Харкові

Переважно методи лікування ВПЛ спрямовані на видалення папілом і кондилом щадними способами, які не загрожують загальному здоров'ю зараженого. Для ефективного лікування вірусу папіломи людини в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» використовується радіохвильова хірургія за допомогою апарата «Сургітрон». Радіохвиля під корінь зрізує наріст, не залишаючи рубців і шрамів, а також запобігає потраплянню інфекції в ранку. Крім цього, в обов'язковому порядку застосовується противірусна терапія.

Відмовившись від лікування ВПЛ, можуть виникати ускладнення папіломавірусної інфекції:

  • інфікування утворення внаслідок травми (випадкового розчісування, механічного ушкодження);
  • розвиток онкологічних процесів у внутрішніх органах;
  • виникнення інших злоякісних утворень на шкірі.

Профілактика папіломавірусу в загальних випадках полягає в правильному підборі засобів контрацепції й у дотриманні правил інтимної й особистої гігієни.

Запишіться на прийом до медичного центру «ОН Клінік Харків» уже сьогодні й одержите ефективну програму лікування від кваліфікованого уролога або гінеколога.

Останні статті у блозі по зпсш

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік