Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77, 050 719 77 77 - Viber, цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування гарднерельозу в Харкові (м. Пушкінська)

Гарднерела – мікроорганізм, який може викликати гінекологічні й урологічні хвороби. Наприклад, у жінок бактеріальний вагіноз (порушення мікрофлори піхви або дисбактеріоз), а в чоловіків – уретрит (запалення уретри).

До «жіночих» причин виникнення вагінального дисбактеріозу відносять:

  • часте спринцювання;
  • використання невідповідних засобів контрацепції;
  • тривале лікування антибіотиками;
  • зниження імунітету на фоні запальних процесів в організмі;
  • часта зміна статевого партнера.

Поява гарднерели в чоловічому організмі пов'язана з прийманням сильнодіючих ліків, слабкою імунною системою, а також з недавньою зміною статевого партнера (статевий контакт із жінкою, інфікованою гарднерелою).

Офіційно шляхи передачі гарднерельозу не доведені. Однак медики встановили два основні способи передачі гарднерели: статевий і побутовий. Перший варіант тісно пов'язаний з статевим життям партнера. Венеричні захворювання та запалення статевих шляхів підвищують ризик зараження гарднерелою.

Симптоми гарднерельозу в жінок проявляються у вигляді нехарактерних виділень із піхви з неприємним запахом, що можна порівняти з запахом тухлої риби. Іноді виділення не змінюють свою консистенцію, колір і запах. У цьому випадку про хворобу жінка може дізнатися тільки на прийомі в лікаря.

Бактеріальний вагіноз може спровокувати ускладнення під час вагітності або пологів, розвиток патологій шийки матки та яєчників. Тому краще почати своєчасне лікування хвороби, одержавши індивідуальну програму одужання в лікаря-гінеколога.

У чоловіків симптоматика зводиться до різей і болів під час сечовипускання, свербежу та печіння в області сечівника.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» діагностика гарднерельозу проводиться досвідченими фахівцями за допомогою сучасного обладнання. Первинне обстеження включає фізикальний огляд, здачу необхідних аналізів і додаткових досліджень за призначенням лікаря.

Лікування гарднерельозу в Харкові

Пройти ефективне лікування бактеріального вагінозу в Харкові можливо в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Для виявлення гарднерела вагіналіс в обов'язковому порядку призначаються лабораторні дослідження.

За результатами первинного огляду лікар підбере індивідуальний курс лікування, який включає застосування антибактеріальних і протизапальних препаратів, а також рекомендується обмеження або повне виключення з раціону кисломолочних продуктів.

На відміну від деяких гінекологічних захворювань (наприклад, кандидозу, хламідіозу), при гарднерельозі необхідно відновити природню мікрофлору піхви, а це набагато складніше, ніж подолати інфекції.

Під час і після проходження програми реабілітації, жінка повинна дотримуватися правил інтимної гігієни та відмовитися від тісної синтетичної білизни.

Ускладнення гарднерельозу можуть проявитися в негативному впливі на репродуктивну функцію. Тому, якщо жінка мріє пізнати радості материнства, за перших підозр на дисбактеріоз піхви, потрібно звернутися до гінеколога.

Профілактика гарднерельозу включає в себе:

  • підтримка здорової мікрофлори піхви;
  • правильний підбір засобів інтимної гігієни;
  • використання контрацепції;
  • дотримання правильного раціону харчування.

Запишіться на прийом до медичного центру «ОН Клінік Харків» за контактним телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, які вказані на сайті.

Останні статті у блозі по зпсш

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 ,
050 719 77 77 - Viber, цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік