Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77, 050 719 77 77 - Viber, цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Відділення захворювань, що передаються статевим шляхом, у Харкові (м. Пушкінська)

Такі інфекції передаються при статевому контакті, переливанні крові, внутрішньоутробно плоду і з грудним молоком від матері дитині.

На сьогодні найбільш поширені ІПСШ – це вірус папіломи людини, генітальний герпес, хламідіоз, трихомоніаз, уреаплазма та інші.

У жінок та чоловіків одні й ті ж статеві інфекції протікають по-різному. Але ускладнення практично ідентичні – безпліддя, виникнення пухлин. Саме тому потрібно проходити обов’язкове обстеження у лікаря один-два рази на рік, якщо нічого не турбує, і відразу ж відправлятися до лікаря, якщо є виділення, печіння, свербіж, почервоніння статевих органів. Або не так давно були випадкові зв’язки. Все це привід звернутися до уролога (для чоловіків) або гінеколога (для жінок) в «ОН Клінік Харків».

Статеві інфекції у жінок та чоловіків. Лікування в Харкові

У медичному центрі Ви можете пройти повне обстеження і, в разі виявлення ІПСШ, – пройти лікування. Будьте уважні до себе і свого здоров’я! Пам’ятайте, що абсолютно всі інфекції, що передаються статевим шляхом, досить підступні й небезпечні – телефонуйте в «ОН Клінік Харків» в будь-який зручний для Вас час (запис ведеться цілодобово) і переконайтеся, що у Вас немає приводу для занепокоєння.

Обстеження на ЗПСШ включає:

  • для чоловіків – аналіз на 3 інфекції (хламідії, мікоплазма та уреаплазма), аналіз соку простати, бактеріальний посів + прийом уролога/андролога;
  • для жінок – цитологічне дослідження, аналіз виділень, ПЛР ВПЛ, фемофлор-скрін на 13 інфекцій (ПЛР) + прийом гінеколога.

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 ,
050 719 77 77 - Viber, цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік