Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а , 0 800 30 11 77, 050 719 77 77 - Viber, цiлодобово
Відеоконсультація

Обстеження прямої кишки: ректороманоскопія, ректоскопія, аноскопія в Харкові (м. Пушкінська)

Успіх лікування проктологічних захворювань багато в чому залежить від точності діагностики. Відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Харків» надає своїм пацієнтам увесь необхідний комплекс діагностичних процедур на першому обстеженні:

Пальцеве ректальне обстеження – незамінний (однак недостатній) метод обстеження в проктології. З його допомогою виявляються: анальні тріщини, геморой, анальні сосочки, анальні поліпи, кондиломи ануса, анальні папіломи, доброякісні и злоякісні новоутворення, свищі, криптит.

В «ОН Клінік Харків» діагностика (огляд проктолога) проводиться із застосуванням знеболюючого гелю, тому пальцеве обстеження не викликає дискомфорту й дозволяє визначити можливість проведення подальшої діагностики: аноскопії та ректоскопії.

Аноскопія. Огляд прямої кишки на глибину до 10 см за допомогою аноскопа, що дозволяє розглянути дрібні зміни слизової. За допомогою аноскопії виявляється більшість випадків геморою, тому що гемороїдальні вузли зазвичай перебувають на невеликій глибині (у межах 10 см).

Ректоскопія. Огляд прямої кишки на глибину до 20 см – найглибше дослідження. Проводиться за допомогою ректороманоскопа й дозволяє виявити гемороїдальні як вузли і тріщини, що глибоко залягають, так і пухлини прямої кишки та частини сигмовидної кишки. Пацієнтам після 40 років проктологи рекомендують проводити ректороманоскопію не рідше одного разу на рік для профілактики раку прямої кишки. Завдяки відеоректоскопії пацієнти «ОН Клінік Харків» можуть спостерігати процес одужання разом з лікарем.

На відміну від багатьох медичних установ, проктологічне обстеження в «ОН Клінік Харків» проводиться в зручному для пацієнта положенні – лежачи на боці. Така позиція дозволяє пацієнтові почувати себе комфортно фізично й психологічно, а лікареві – проводити повноцінну діагностику.

На завершення обстеження пацієнт одержує докладну консультацію лікаря (лікар-проктолог) з постановкою діагнозу й призначенням курсу лікування (за необхідності). Після лікування Ви назавжди забудете, що таке біль в анусі та біль під час дефекації.

Як правильно, швидко й легко підготуватися до проктологічного обстеження, Вам розкажуть наші оператори. Ви можете записатися на прийом й одержати консультацію по безкоштовній цілодобовій гарячій лінії медичного центру «ОН Клінік Харків» (057) 719-7777 або через форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Обстеження проктолога включає:

  • аноскопію;
  • ректоскопію;
  • пальцеве обстеження області ануса;
  • консультацію лікаря з постановкою діагнозу й призначенням курсу лікування (за необхідності).

Підготовка до обстеження

За добу до візиту виключити з раціону кисломолочні продукти, газовані напої, алкоголь, сирі овочі і фрукти. Вранці у день прийому – легкий сніданок. Якщо візит запланований у другій половині дня – прийом їжі припинити за 3 години до огляду.

Увечері напередодні візиту (в 19:00-20:00) необхідно зробити дві очисні клізми об’ємом 1-1,5 літра за допомогою кухля Есмарха (гумова «грілка» зі шлангом) або звичайної груші, і одну клізму за 3 години до візиту. Воду можна набирати з-під крана, але обов'язково рівну температурі тіла.

Якщо з цим способом підготовки виникають проблеми, можна прийняти проносне «Ізіклін». Спосіб застосування препарату уточнюйте в операторів контактного центру.

Вартість обстеження у проктолога у Харкові (м. Пушкінська)

Лікар-проктолог, огляд та консультація проктолога

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
400 грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
330 грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
330 грн.

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Харкові (м. Пушкінська)

Останні статті у блозі

Youtube ON Clinic

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 ,
050 719 77 77 - Viber, цiлодобово

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік