Проктологія в ОН Клінік Харків

Будь-яке порушення в роботі організму – це неприємно, клопітно й небезпечно. Однак захворювання прямої кишки приносять найбільший дискомфорт і створюють нестерпні умови життя.

При сучасному ритмі життя в Харкові дуже складно уникнути проктологічних проблем. Сидяча робота, пізні вечері, тютюн та алкоголь – ці та інші чинники призводять до того, що близько 70% харків’ян стикаються з відповідними захворюваннями:

 • геморой;
 • анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході);
 • анальні поліпи, анальні папіломи та кондиломи ануса;
 • анальні бахромки;
 • криптит;
 • запори;
 • анальний свербіж.

На допомогу в таких ситуаціях приходить хороший проктолог – лікарі першої в Україні міжнародної мережі приватних медичних центрів «ОН Клінік». Відділення проктології в Харкові відкрите ще в 2007 році, і з тих пір склад фахівців залишається практично незмінним. Про що це говорить? Про стабільність та високий рівень колективу, де кожен працівник піклується про репутацію клініки в цілому. Про професіоналізм лікарів та про їх успішну роботу. За роки роботи «ОН Клінік Харків» відділення проктології (центр проктології) медичного центру прийняло понад 10 000 пацієнтів.

78% пройшли успішне лікування в нашій приватній клініці. Багатьом з них знадобилося не більше 3-4 візитів, щоб вилікувати геморой, тріщини в задньому проході, анальні поліпи та інші проблеми, які були виявлені на первинній діагностиці в «ОН Клінік Харків». Під час проведення огляду у лікаря-проктолога проводиться фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія та відеоректороманоскопія.

Досвідчений жінка-проктолог у Харкові також веде прийом пацієнтів, тому що ми розуміємо незручність відвідування жінками лікаря чоловіка.

Неодноразово лікарі-проктологи «ОН Клінік Харків» рятували життя пацієнтам точною та своєчасною діагностикою онкологічних захворювань.

Де знайти проктолога в Харкові: куди звертатися?

Багато хто хоче знати, де приймають кращі проктологи Харкова. Якщо вам потрібен хороший проктолог, сміливо звертайтеся в «ОН Клінік Харків».

На сьогоднішній день наш проктологічний медичний центр відомий в Харкові європейським підходом по відношенню до пацієнтів, демократичними цінами та передовими технологіями в лікуванні проктологічних захворювань. Пам’ятайте, що видалення геморою сучасними методами проводиться без операції та болю!

В «ОН Клінік Харків» застосовуються тільки безопераційні методики – лігування латексними кільцями (латексне лігування) та інфрачервона коагуляція. Лікування геморою проходить амбулаторно, дозволяючи пацієнтові залишатися в звичному ритмі життя. Процедури безболісні й недовготривалі, при цьому результат помітний відразу: симптоми захворювання зменшуються після першого візиту. Кожна наступна процедура приносить пацієнтові ще більше полегшення й наближає до одужання.

До ваших послуг всі сучасні методи діагностики:

 • ректоскопія та аноскопія;
 • відіоректоскопія;
 • трансректальне УЗД та ін.

У такому мегаполісі, як Харків, де робота, навчання та інші турботи практично не залишають чоловікам і жінкам часу для себе, дуже важливо знайти можливість лікування, яке відповідало б наступним критеріям:

 • швидко;
 • ефективно;
 • безболісно;
 • комфортно.

Проктологічні відділення «ОН Клінік» в м. Харків та інших містах повністю відповідає перерахованим критеріям. Все, що потрібно для успішного одужання – набрати номер клініки та записатися на прийом у зручний для Вас час або заповнити просту форму запису на нашому сайті.

Пам’ятайте: чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим швидше, легше й ефективніше пройде лікування.

Вартість прийому лікаря-проктолога:
 
 Первинний прийом проктолога   270 грн. 
 Повторний прийом проктолога   190 грн. 

 

Фахівці «Проктологія »

Кутепова
Катерина
Володимирівна

Лікар-проктолог, хірург. Кандидат медичних наук. Вища категорія. Стаж роботи 15 років.

Подпорінов
Сергій
Дмитрович

Лікар-проктолог. Вища категорія. Стаж роботи більше 40 років.

Скрипниченко
Костянтин
Валерійович

Лікар-проктолог, хірург. Вища категорія по хірургії. Друга категорія по проктології. Стаж роботи більше 15 років.

Галич
Олександр
Вікторович

Лікар-проктолог. Вища категорія. Стаж роботи 15 років.

Дзвінок в один клік