Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Фізіопроцедури в урології в Харкові (м. Пушкінська)

З 10 чоловіків, які звернулися вперше в «ОН Клінік Харків», приблизно в 6 осіб діагностують еректильну дисфункцію, в 3 – простатит, в 1 – запальні захворювання. Здоровий пацієнт – рідкісний гість, адже чоловіче населення здебільшого відмовляється відвідувати лікаря до останнього. І зовсім дарма. Можливості «ОН Клінік Харків» дозволяють не лише позбутися інтимної проблеми, полегшити симптоми й повернути повноцінну сексуальну активність, але й запобігти розвитку небезпечних захворювань.

У медичному центрі представлено один з найширших у Харкові фізіотерапевтичних комплексів:

Система BTL. Містить у собі дію магніту, лазера, ультразвуку, електрофорезу, фонофорезу. Завдяки цілеспрямованому короткочасному впливу на вогнище захворювання, апарат дозволяє лікувати хронічний простатит, еректильну дисфункцію, передчасну еякуляцію, зменшувати аденому простати, не травмуючи шкіру та м'які тканини. Висока ефективність обумовлена активним поліпшенням мікроциркуляції й обміну речовин.

Апарат «Мустанг 2000». Поєднує в собі лікувально-профілактичну дію магнітного поля та лазерного випромінювання. Має протизапальний, знеболюючий, імуностимулюючий і протинабряковий ефект. За рахунок впливу на мікроциркуляцію й кровотворення процедури магніто-лазерної терапії поліпшують проникність для лікарських препаратів, підвищують активність ендокринних органів. Апарат показує високі результати в лікуванні простатитів і корекції передчасного сім'явиверження.

Система «Стержень ПРО» представлена в «ОН Клінік Харків» процедурами ректальної електростимуляції, вакуумної аспірації та фотостимуляції.

Електростимуляція впливає біполярними імпульсами безпосередньо на передміхурову залозу, оминаючи шкірні та слизові покриви. Лікувальний ефект досягається за рахунок вивільнення протоків і поліпшення кровообігу простати.

Завдяки вакуумній аспірації відбувається видалення пробок і секрету передміхурової залози безпосередньо через гирло протоків простати.

Фотостимуляція впливає оптичним випромінюванням, що стимулює процеси кровотворення й відновлення тканин. Показана при хронічному застійному або бактеріальному простатиті, аденомі простати.

Апарат «Стержень ЛВС» - дає можливість проводити вакуумну терапію. Тобто вплив локального тиску, значно менший атмосферного, на статевий член для стимуляції судин і відновлення еректильної функції.

Апарат Medispec ED 1000 для ударно-хвильової терапії. Інноваційне обладнання, що використовується для лікування еректильної дисфункції. Дозволяє без застосування фармакологічних препаратів запустити природні механізми, що виправляють проблеми з потенцією судинного генезу. Не має побічних ефектів на окремі органи та організм у цілому.

Останні статті у блозі по фізіопроцедур

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік