Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Збільшення точки G у Харкові (м. Пушкінська)

На сексуальність жінки і її здатність отримувати задоволення від статевого акту впливає безліч факторів: психологічний комфорт, гормональне фон, фізіологія статевих органів. Пологові травми, вікова втрата тонусу піхви, уроджені аномалії часто роблять недоступною для стимуляції точку G – важливу ерогенну зону. Це приводить до погіршення інтимного життя, стає причиною стресу й розладу з партнером. Аугментація точки G (її збільшення) повертає яскравість відчуттів.

Точка Джи – це скупчення чутливих клітин на передній стінці піхви. Під час стимуляції вона набухає й збільшується в розмірах, а тривалий вплив на неї приводить до вагінального оргазму. Розташування точки G часто робить її недоступною для контакту під час статевого акту, у результаті жінка не відчуває всього спектру відчуттів, залишається незадоволеною. Наслідки різні: зниження лібідо, застій крові в органах малого тазу, втрати інтересу до партнера, психологічний дискомфорт. Збільшення точки G гіалуроновою кислотою допомагає впоратися із цією ситуацією.

Препарат уводиться на невелику глибину в проекцію точки G і рівномірно розподіляється в тканинах, підвищуючи їх пружність. Розмір ерогенної зони збільшується, вона виступає над поверхнею стінки, стає доступною для стимуляції. Ще один ефект від уведення гіалуронової кислоти – звуження піхви, за рахунок чого обоє партнерів зазнають більшої насолоди під час сексу.

Збільшення об’єму точки G проводиться за допомогою ін'єкції препарату, який повністю виводиться із тканин протягом 6-8 місяців, протягом яких зберігається ефект від аугментації. Це безболісна й безпечна процедура, здатна значно підвищити якість інтимного життя.

Показання до аугментації точки G

До ін'єкції вдаються у наступних випадках:

 • особливості анатомічної будови, що роблять зону недоступною для впливу під час близькості;
 • пологові або інші травми, що ускладнили стимуляцію цієї області;
 • лікування нетримання: процедура зі збільшення точки G знімає гіперрухливість уретри й підвищує її тонус;
 • зниження задоволення від статевого акту, викликане розтягненням м'язів піхви.

Часто ін'єкція стає відповіддю на запитання «як підсилити оргазм?» і дозволяє жінці розкритися у відносинах з партнером, зняти психологічні бар'єри, жити повноцінним життям.

Процедура призначається гінекологом і проводиться після здачі аналізів і виявлення поточного стану пацієнтки. Протипоказання до аугментації практично відсутні, але вона не проводиться при наявності:

 • онкологічних захворювань;
 • порушень звертання крові;
 • запальних інфекціях;
 • непереносимості компонентів препарату.

Після введення гіалуронової кислоти спостерігається:

 • суб'єктивне підвищення задоволення від статевого акту;
 • збільшення тонусу піхвових м'язів;
 • продовження оргазму в жінки;
 • ріст лібідо.

Процедура проводиться під контролем лікаря, що спостерігає, і місцевою анестезією, тому під час ін'єкції пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту. Після ін’єкції рекомендується протягом трьох днів утримуватися від статевих актів, щоб не допустити перерозподілу гелю в тканинах. Також протягом двох тижнів краще не відвідувати сауни й лазні й відмовитися від інтенсивних фізичних навантажень. Більше не потрібно ніяких обмежень.

Дізнатися вартість процедури й записатися на прийом до гінеколога можна на сайті «ОН Клінік Харків» або за контактними телефонами медичного центру. Тут пацієнтів чекає сучасне обладнання, кваліфікований персонал і зручний графік відвідування.

Лікарі відділення інтимної пластики ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Останні статті у блозі по інтимної пластики

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік