Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Гіменопластика - відновлення дівочої пліви в Харкові (м. Пушкінська)

Відновлення цілісності дівочої пліви – одна з найпопулярніших послуг інтимної пластики, яка затребувана в нас у країні. Як не дивно, але причини по відновленню незайманості можуть бути різними.

Найчастіше вони мають психологічний і релігійний характер, рідше – сексуальний. В останньому випадку жінка прагне ще раз відчути принади першого статевого акту, внести новизну в інтимне життя, урізноманітнити секс або просто порадувати статевого партнера, зважаючи на його сексуальні вподобання.

Відновлення незайманості називають гіменопластикою. Зробити це можна на короткий або на тривалий період. У кожному конкретному випадку враховуються бажання пацієнтки, особливості її здоров'я та стан присінка піхви. Цілісність дівочої пліви можна відновити за допомогою спеціальних ниток, що розсмоктуються, або за допомогою зшивання тканин піхви.

Підготовка до гіменопластики включає комплексне обстеження жіночої статевої системи, куди входить огляд пацієнтки лікарем і здача нею необхідних аналізів. У більшості випадків за відсутності протипоказань таку процедуру можна провести навіть кілька разів, у тому числі й після пологів.

В «ОН Клінік Харків» ви можете одержати докладну консультацію гінеколога й відновити дівочу пліву в комфортних умовах без загрози для жіночого здоров'я. Записатися на прийом до лікаря можна за контактним телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті медичного центру.

Особливості процедури

Якщо під час обстеження в жінки діагностують протипоказання (хвороби внутрішніх органів у гострій формі або в стадії загострення, простудні й психічні захворювання, схильність до кровотеч), гіменопластику не проводять.

Зробити гіменопластику в Харкові можна в «ОН Клінік Харків». Щоб відновити незайманість, знадобиться не більше 40-50 хвилин. Досвідчений лікар проводить санацію піхви та виконує гіменопластику нитками, що розсмоктуються. Місцева анестезія та професійні маніпуляції лікаря дозволяють позбавити пацієнтку від болісних відчуттів.

Після відновлення незайманості жінці слід прийти на контрольне прийом через 1-3 дні. Запишіться на прийом в «ОН Клінік Харків» уже сьогодні!

Лікарі відділення інтимної пластики ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Останні статті у блозі по інтимної пластики

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік