Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування ерозії шийки матки в Харкові (м. Пушкінська)

Ерозія шийки матки — дефект слизової оболонки, який проявляється запаленням епітелію матки. Її можна зустріти в дівчат, які почали жити раннім статевим життям, а також у жінок, які стали матерями.

Згідно з медичними дослідженнями, через спадковість, стан екології й сучасний спосіб життя близько 67% жительок Харкова піддаються розвитку патології шийки матки. Як не дивно, процес фемінізації зіграв тут не останню роль. Ділова активність жінок найчастіше завдає шкоди особистому життю. Стреси, паління, численні статеві зв'язки, разом з перерахованими вище факторами, провокують розвиток ерозії шийки матки вже після 20 років.

Ерозія – ця загальна назва, застосовувана у випадку звичайного запалення, порушення гормонального балансу, при початкових стадіях онкологічного захворювання. Установити причину розвитку ерозії може лише лікар-гінеколог після проведення комплексного обстеження. В «ОН Клінік Харків» за необхідності гінеколог включає в прийом кольпоскопію, тобто огляд шийки матки, обробленої спеціальним фарбувальним розчином під мікроскопом. Це дозволяє поставити точний діагноз. Крім кольпоскопії, комплексна первинна діагностика включає піхвове обстеження дзеркалами, УЗД органів малого тазу, пальпацію молочних залоз і консультацію гінеколога.

Якщо діагноз поставлений, до лікування потрібно приступати без зволікань

Не вилікувана вчасно ерозія в рази підвищує ризик виникнення раку шийки матки. Медичні установи на сьогодні практикують різні методи лікування патологій шийки матки, але далеко не всі є ефективними й безпечними:

  • кріотерапія (припікання рідким азотом) – може бути запропонована в багатьох приватних медичних центрах і гінекологічних кабінетах. Головний недолік – неглибоке проникнення й часті рецидиви. Після кріотерапії нерідко залишаються рубці.
  • електрокоагуляція – цей метод найчастіше застосовують у державних медзакладах. Найменш щадний метод небезпечний такими ускладненнями як поява рубців, звуження каналу шийки матки, регулярні кров'яні виділення. По можливості від цього методу краще відмовитися.
  • радіохвильовий метод – сучасний метод застосовуваний для лікування ерозії шийки матки в «ОН Клінік Харків».

Лікування ерозії – об'єктивна необхідність незалежно від віку жінки. Повільність або запущення хвороби може привести до непоправних наслідків, безплідності або раку шийки матки.

Найбезпечнішим методом лікування ерозії вважають радіохвильовий метод. Він є найбільш бережним і безпечним впливом на захворювання, а також підходить представницям жіночої статі, які не народжували та народжували.

Радіохвильовий метод лікування ерозії шийки матки має такі переваги:

  • не завдає болісних відчуттів до та після процедури;
  • не залишає рубців, що допомагає позбутися сильних розривів під час пологів;
  • не викликає яскравих дискомфортних відчуттів під час процедури;
  • триває всього кілька хвилин і дає прекрасні результати в боротьбі з ерозією.

Лікування ерозії шийки матки в Харкові радіохвильовим методом являє собою припікання ушкодженої ділянки. Припікання проводиться з використанням сучасного приладу «Сургітрон». Він не зачіпає здорові ділянки й абсолютно безпечний для жіночого здоров'я.

Пам’ятайте: після процедур з радіохвилями не можна піднімати важкі речі та жити статевим життям у середньому близько місяця. Тривалість періоду встановлює лікар з урахуванням історії хвороби пацієнтки.

Медичний центр «ОН Клінік» пропонує жінкам швидке й ефективне лікування ерозії шийки матки радіохвилями в Харкові. Професійні гінекологи проведуть повне обстеження, виявлять причину ерозії й усунуть хворобу без наслідків і ускладнень. Лікування ерозії з «ОН Клінік» — шанс безболісно позбутися ерозії назавжди!

Скільки коштує вилікувати захворювання?

Дізнатися ціни на лікування ерозії в «ОН Клінік Харків» можна за контактними телефонами. Вартість залежить від ступеню ураження та супутніх захворювань. Наша ціна на лікування ерозії шийки матки в Харкові приємно вас здивує! Ви зможете швидко повернутися до повноцінного життя!

Вартість прийому лікарів у Харкові

5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Гінекологія

Первинний прийом акушера-гінеколога з УЗД
Включає: збір анамнезу, огляд на кріслі, огляд молочних залоз, УЗД органів малого тазу вагінальне, експрес-тест на бак. вагіноз (при необхідності).
490 грн.
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
350 грн.
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Для пацієнтів, які знаходяться на курсовому лікуванні, все повторні прийоми є безкоштовними
300 грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350 грн.
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350 грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300 грн.
Відеокольпоскопія
300 грн.

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Отзывы о гінекологів ОН Клиник в Харкові (м. Пушкінська)

Останні статті у блозі по гінекології

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік