Харків , вул. Ярослава Мудрого, 30а / Московський проспект, 257 , 0 800 30 11 77 цiлодобово
Ділимося порадами про здоров'я:
Как добраться в клинику

Лікування цукрового діабету 2 типу в Харкові (м. Пушкінська)

Цукровий діабет — ендокринне захворювання, яке може розвиватися в будь-якому віці і відноситься до невиліковних. У пацієнта після обстеження може бути діагностований як надлишок, так дефіцит гормону інсуліну.

Діабет протікає в хронічній формі і все, що можна зробити — підтримувати рівень інсуліну в крові і додержуватись приписів лікаря. В іншому випадку, знижений або підвищений рівень цукру в крові призведе до проблем зі здоров'ям, починаючи від панкреатиту і закінчуючи появою злоякісних утворень.

Діагностика цукрового діабету допоможе встановити діагноз і визначити, скільки цукру міститься в організмі і чи в нормі інші показники його життєдіяльності (аналізи крові та сечі, визначення рівня гемоглобіну, оцінка білкового і ліпідного обміну).

На початковій стадії захворювання досить дотримуватися дієти та приймати препарати, призначені лікарем. З раціону обов'язково потрібно виключити цукровмісні продукти: солодкі фрукти, кондитерські вироби та спиртні напої.

Чим швидше почати лікування, тим менше ризик розвитку ускладнень. Симптоми цукрового діабету на ранніх стадіях можна розрізнити за такими ознаками:

  • постійне відчуття спраги.
  • швидка втомлюваність;
  • проблеми зі шкірою (відчуття свербіння і печіння);
  • рясне сечовипускання.

Прийом інсуліновмісних препаратів призначають за строго визначеним графіком і в точному дозуванні. Це допомагає організму вчасно впоратися з надлишком цукру і не викликати розвиток ускладнень.

Причини цукрового діабету

Досвідчений лікар-ендокринолог проведе діагностику і визначить причини розвитку діабету. Найчастіше хвороба дає про себе знати на тлі стресів, вірусних інфекцій і спадкових захворювань. Але головною причиною розвитку захворювання ендокринологи називають проблеми з підшлунковою залозою, яка не справляється з виробленням інсуліну.

Не менш важливим фактором, який провокує хворобу, медики називають спадковість і ожиріння. Вчені довели, що з більшою ймовірністю успадковується діабет 2 ступеню (інсулінонезалежний діабет) і частіше по батьківській лінії. Це діабет, який характеризується високим вмістом глюкози в крові. На відміну від інсулінозалежного діабету в цьому випадку підшлункова залоза виробляє інсулін в достатній дозі, необхідній організму.

Що стосується зайвих кілограмів, то у людей, схильних до повноти, ризик розвитку недуги у 2 рази вище, ніж у тих, у кого вага в нормі. І в першу чергу ожиріння загрожує пацієнтам з діагнозом діабет другого типу. Тому таким людям життєво важливо займатися спортом і приймати препарати, які замінюють цукор.

Ускладнення цукрового діабету виникають на тлі самолікування, несвоєчасного лікування або при недотриманні рекомендацій лікаря (наприклад, збільшення або зменшення прописаної дози лікарських препаратів).

Профілактика цукрового діабету обов'язково включає перегляд раціону харчування, фізичні навантаження і періодичні огляди у ендокринолога (не рідше 1 разу на рік).

Медичний центр «ОН Клінік» надає своїм пацієнтам індивідуальне лікування цукрового діабету в Харкові. Кваліфіковані ендокринологи підберуть програму лікування за ефективними методикам.

Записатися на прийом до лікаря можна у зручний час за телефоном або за допомогою електронної заявки.

Вартість прийому лікарів у Харкові

5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Ендокринологія

Первинний прийом лікаря-ендокринолога
Збір анамнезу, фізикальне обстеження, визначення плану лабораторної та інструментальної діагностики, встановлення попереднього діагнозу.
360 грн.
Повторний прийом лікаря-ендокринолога
Якщо з останнього візиту пройшло менше 1 місяця.
320 грн.
Повторний прийом лікаря-ендокринолога після регламентованого періоду
Якщо з останнього візиту пройшло більше 1 місяця.
360 грн.
Первинний прийом лікаря-ендокринолога онлайн
Збір анамнезу, визначення плану лабораторної та інструментальної діагностики, встановлення попереднього діагнозу.
360 грн.
Повторний прийом лікаря-ендокринолога онлайн
Якщо з останнього візиту пройшло менше 1 місяця.
320 грн.
Повторний прийом лікаря-ендокринолога після регламентованого періоду онлайн
Якщо з останнього візиту пройшло більше 1 місяця.
360 грн.

Лікарі відділення ендокринології ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Отзывы о ендокринологiв ОН Клиник в Харкові (м. Пушкінська)

Останні статті у блозі по ендокринології

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово
-5%
Знижка 5% при оплаті онлайн первинних прийомів та діагностики

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік