Історія корпорації ОН Клінік

Відомий український письменник Микола Гоголь говорив: «Жоден майстерний і геніальний лікар не візьметься лікувати хворобу до тих пір, поки не дізнається весь хід її та всі вигини обставин, що її супроводжували». Це важко заперечити. Адже справжній лікар повинен сприяти одужанню свого пацієнта.

Протягом багатьох років, а саме з дня відкриття першої клініки в 1987 році, корпорація «On Clinic International» допомогла більш ніж 1,5 мільйонам людей перемогти інтимні захворювання. Громадськість визнала корпорацію світовим лідером в таких спеціалізаціях як дерматологія та урологія, проктологія та гінекологія.

Мережа клінік представлена ​​59 філіями, розташованими в Австралії, Європі та Азії. Наші лікарі постійно підтримують зв’язок один з одним, обмінюються досвідом і накопиченими знаннями. Щорічно проводяться навчальні стажування, які допомагають узагальнити зібрану інформацію, знайти нові шляхи вирішення гінекологічних, проктологічних, урологічних і дерматологічних проблем.

Кожна клініка має сучасне обладнання для діагностики та лікування захворювань, а також кваліфікований персонал. Пацієнт отримує індивідуальну програму лікування та дієві лікарські препарати після обстеження й вивчення історії хвороби.

Візитна картка «On Clinic International» – це поєднання високого рівня сервісу і ефективного лікування. Ви можете записатися на прийом до лікаря в зручний час, уникаючи довгого очікування в черзі.

Більш того, сьогодні пацієнтами «On Clinic» можуть стати жителі всієї України. З осені 2015 року мережа «ОН Клінік» в Україні об’єдналася з мережею медичних центрів «ДокторПРО», що дозволяє тепер відвідувати висококваліфікованих фахівців практично в будь-якій географічно вигідній частині країни.

Об’єднання двох медичних мереж в Україні дозволить вибрати клініку, яка територіально зручна для відвідування. У пацієнта з’являється можливість отримати ефективне лікування в своєму місті без відриву від повсякденних справ.

Ваше здоров’я залежить тільки від вас!