Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-терапевтів ОН Клінік

Хочу висловити подяку доктору, який проявив себе, як компетентний фахівець і просто дуже чудова людина. З Атаманенко Оленою Валеріївною-ви в надійних руках! Наталія Іванівна
Наталія, Харків, 10.02.2020
Добрий день, Наталія Іванівна. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами перебування в нашій клініці. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться сучасне медичне обладнання, що дає дійсно ефективний результат лікувально-діагностичного процесу. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасне враження від терапевта Олени Миколаївни Орлової. Дуже приємний доктор, швидко і грамотно призначила терапію, дуже задоволені. Спасибі! Чуйна і добра людина.
Інна Чеботарьова, Харків, 25.01.2020
Добрий день, Інна. Дякуємо Вам за позитивний зворотній зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ігор, Харків, 16.01.2020
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центра, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контроля якості по телефону 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), по електронній пошті [email protected] або через форму на сторінці http: // onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік