Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв ОН Клінік

Хочу сказати велике дякую своєму лікуючому лікарю Худинець Михайлу Михайловичу. Я звернулася до нього з внутрішнім гемороєм 3-го ступеня. Довго не могла наважитися звернутися до лікаря з такою делікатною проблемою. Та пройшовши перший сеанс лікування, я зраділа, лікування було безболісне і безпечне, а лікар приємний. Розрадить і підтримає, а медсестри привітні і усміхнені. Словом я задоволена, що наважилася і головне вилікувалась. Спасибі велике всьому персоналу.
Лариса, Ужгород, 25.02.2020
Вдячний персоналу клініки за уважність і ввічливість. Лікар, який зробив мені операцію - Галич Олександр Вікторович - справжній Професіонал. Знає свою справу, тактовний, простий в спілкуванні. Все робив швидко, чітко, максимально полегшуючи біль. Давав поради, рекомендації. Іду на поправку, всім спасибі - і Доктору і медсестрам!
Олег, Харків, 19.02.2020
Добрий день, Олег. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу фахівця Олександра Вікторовича Галича. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення проблеми, яка завдавала занепокоєння. Нам приємно, що Ви відзначаєте позитивну динаміку лікування. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Номер карти 48460. Пройшла курс лікування внутрішнього і зовнішнього геморою. Вдячна Богу, що потрапила на лікування до Кудлай Сергія Павловича (записувалася просто до вільного проктолога, тому що вже не могла терпіти). Дуже делікатний, позитивний і професійний лікар. Не тільки вилікував, а й допомагав впоратися з панікою, сумнівами. Так само велика подяка дівчаткам на ресепшне і медсестрам в кабінеті: дуже доброзичливі й уважні. Спасибі за допомогу!
Надія, Дніпро, 18.02.2020
Доброго дня, Надія. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в «ОН Клінік Дніпро». У клініках нашої Мережі фахівці використовують щадні малоінвазивні методики лікування проктологічних проблем, які дозволяють в комфортних умовах, без госпіталізації і тривалого відновного періоду істотно поліпшити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую лікаря Худинець М.М., проводилось лікування гемороїдальних вузлів методом лігування. Процедура протікала безболісно, присутній був невеликий больовий синдром опісля, лікар доступно проінформував про дану процедуру та запевнив, що це допоможе вирішенню моєї проблеми. Цілком задоволена роботою лікаря та його професіоналізмом. Дякую!
Аніта, Ужгород, 18.02.2020
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та не змінюючи звичний спосіб життя. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне дякую лікарю Худинцю Михайлу Михайловичу за професіоналізм, високий рівень сервісу. Ми звернулися у клініку з проблемою геморою 4 стадії. Михайло Михайлович зробив лазерну вапоризацію, тоді коли в інших клініках пропонували лише класичну операцію скальпелем. Лікар дуже терпляче та дбайливо проводить процедуру. Всього за годину лікар позбавив мене проблеми, яка знижувала якість життя протягом 2 років. Реабілітаційний перод пройшов дуже комфортно та швидко. Ще раз дякую всій команді ОН Клінік. Увесь персонал дуже дбайливий.
Андрій, Ужгород, 14.02.2020
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Михайла Михайловича Худинця, Ви змогли вирішити неприємну проблему та залишилися задоволені результатом. Малоінвазивні методики, які використовуються в Мережі наших клінік, дозволяють позбутися від геморою в комфортних умовах, в короткий термін та без хірургічного втручання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Особливою вдячністю хочу відзначити Каспарі Наталію Романівну! Спасибі величезне за індивідуальний підхід, витримку, культуру спілкування. Дуже рада, що ми з мамою потрапили саме до неї! Дуже чуйна і приємна людина, фахівець в своїй області, грамотний, надійний! Якщо доведеться надалі, звернуся тільки до неї! Всім здоров'я!
Тетяна, Харків, 14.02.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що наш фахівець змогла виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Також важливо відзначити, що в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці і лікуванню. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я і моя дружина проживаємо зараз в селі Українка (Червона Українка) і вирішили пройти лікування в ОН Клінік Миколаїв, обидва лікувалися у лікаря Володимира Петровича Кухарик! Особливо хочемо відзначити доброзичливість, увагу і ввічливість доктора, що розташовує до довіри в лікуванні. В. П. Кухарик - сумлінний і прекрасний професіонал. Результат лікування - зникли всі проблеми, що довго мучили! У наш непевний час - це прекрасний подарунок !!! Величезне спасибі Володимиру Петровичу. Так само вдячний чуйним і ввічливим адміністраторам і тим, хто утримує в чистоті клініку.
Віктор, Миколаїв, 14.02.2020
Добрий день, Віктор. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в наших медичних центрах була комфортною. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов лікування геморою у лікаря Руфанової Анни Анатоліївни методом HAL-RAR дезартерізаціі. 1 сеанс під загальним наркозом, в той же день додому і на наступний день - на роботу. Анна Анатоліївна - чуйний лікар і хороший професіонал. Допомогла впоратися з цією делікатною проблемою. І весь персонал клініки вражає. Не чекав, що у нас в місті може бути обслуговування на такому рівні! Спасибі!
Олексій, 47536, Дніпро, 14.02.2020
Доброго дня Олексій. Дякую за позитивний відгук. Руфанова Анна Анатоліївна має великий клінічний досвід і справляється навіть з найскладнішими проблемами, які допустимо лікувати в умовах нашої клініки. Малоінвазивні методики лікування, які використовують наші фахівці, дозволяють позбутися від геморою в комфортних умовах, без оперативного втручання і без відриву від робочого процесу, в чому Ви переконалися на власному досвіді. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в медичний центр в ОН Клінік, де мені поставили діагноз, геморой 3 стадії ускладнений тромбозом. Під час певного часу проходження лікування я отримав якісне лікування, індивідуальний підхід до мене, увагу і повагу з боку лікуючого лікаря Гуменюка Олександра Миколайовича, а так само всього колективу медичного закладу. Моє самопочуття стало набагато краще, життя стало цікавішим і веселішим. Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу !!!
Олег, Миколаїв, 13.02.2020
Добрий день, Олег. Дякуємо за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Гуменюк Олександр Миколайович - досвідчений лікар, досконало володіє малоінвазійними методиками, які допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли істотно підвищити якість життя. Не забувайте про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Турбували болі в області заднього проходу, звернувся в клініку до лікаря Воскобойнікова Сергія Володимировича. Лікар поставив діагноз гостра тріщина. лікування проводилося радіоволновим ножем Сургітрон. Про процедуру був попереджений. відчуваю себе добре. Клініка дуже хороша.
Анатолій, Маріуполь, 12.02.2020
Добрий день, Анатолій. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що під наглядом лікаря-проктолога Воскобойнікова С.В. Вам вдалося вирішити неприємну проблему. На сьогодні в клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методики лікування геморою, які дозволяють обійтися без хірургічного втручання і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна доктору Руфановій Ганні Анатоліївні за професіоналізм, чуйність, людське ставлення до паціента. Я ніяк не могла повірити, що операція з видалення гемороїдального вузла могла пройти за хвилину, безболісно і без крові. Персонал клініки Супер !!! Всім раджу звертатися в клініку! Не пошкодуєте!!!
Наталія, Дніпро, 12.02.2020
Добрий день, Наталія. Спеціаліст Анна Анатоліївна Руфанова давно зарекомендувала себе як лікар здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Малоінвазивні методики та сучасне обладнання, що застосовуються в клініках нашій Мережі, допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Валерія, Харків, 12.02.2020
Здравствуйте! На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов. К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашего медицинского центра, поэтому вынуждены скрыть Ваш отзыв. Если Вы не согласны с этим решением, просим Вас представиться любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email [email protected] или через форму на странице http://onclinic.ua/quality-control.html, указав номер карты или время и дату посещения врача. Спасибо за понимание.
Служба контролю якості ОН Клінік