Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-дитячих дерматовенерологiв ОН Клінік

Были сегодня на приёме у Виктории Юрьевны, у нас атопический дерматит, знали это и ранее, но врач более доступно и понятно объяснила что и как нам делать, внимательна. Прийомом остались очень довольны. Единственное пришлось ждать, на приём попали не много позже чем запись.
Анжелика, Харків, 22.02.2020
Мангушева Вікторія Юріївна висококваліфікований фахівець. Звернулися до неї з атопічним дерматитом в стадії загострення. Були виписані прекрасні препарати, після яких на повторному прийомі був чудовий результат, який і до цього дня зберігається. Вікторія Юріївна приємна в спілкуванні, розповість про хвороби від А до Я, і що потрібно дотримуватися для того, що б цього не повторилося. Кращий лікар з тих, кого довелося зустріти на своєму життєвому шляху.
Артем Борщевський, Харків, 07.02.2020
Добрий день, Артем. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що звернення до нашого фахівця було інформативним і ефективним. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік