Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-неврологiв ОН Клінік

Сироткіна Ольга Євгенівна - відмінний лікар! Дуже вдячна!
Оксана, Харків, 10.02.2020
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приношу свою подяку моєму доктору Макєєвої Марині Анатоліївні (невролог) за її уважність і лояльне ставлення до пацієнта, а також всім працюючим адміністраторам (1 і 2 пов.), Ви девченки прекрасні. Всім дякую!!!
Алла, Харків, 29.01.2020
Добрий день, Алла. Дякую за позитивний відгук. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки пройшло для Вас в позитивній атмосфері і залишило тільки позитивні враження. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже не перший раз звертаюся в вашу клініку. Це єдина клініка де грамотно проводять діагностику і призначають лікування. Велике спасибі доктору Тимофєєвої Олені Іванівні за професіоналізм, за уважне ставлення, за грамотне лікування.
Ганна, Харків, 17.01.2020
Добрий день, Ганна. Дякуй за довіру і вибір нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Також гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база медичних центрів нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби!
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Проходила лікування в клініці, можу сказати тільки позитивні слова на адресу персоналу, в кваліфікації лікарів сумніватися не доводиться. Добре налагоджена робота обслуговуючого персоналу і лікарів зробила мій прийом найбільш комфортним. Лікувалася у Макєєвої М.А., лікар на своєму місці і робить свою роботу на відмінно. Рекомендую !!! У наш час дуже небагато клінік дійсно хочуть вилікувати.
Ольховик Оксана, Харків, 17.01.2020
Добрий день, Оксана. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а професіоналізм фахівців, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності. Завдяки зворотньому зв'язку від наших пацієнтів у нас є можливість удосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня.Виражаю велику благодарність лікарю Басараб Надії Антонівній. Звернулась з проблемою сильного болю у попереку. Надія Антонівна все детально розпитала, одразу встановила діагноз,виписала дуже доцільне та грамотне лікування, розповіла як приймати ліки, та надавала консультації під час лікування. Лікування пройшло успішно.Дуже вдячна лікарю. Усім рекомендую.
Іванна, Дніпро, 13.11.2019
Доброго дня, Іванно. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря-невропатолога Басараб Н.А. Нам приємно, що під наглядом досвідченого та кваліфікованого фахівця Надії Антонівни Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння, а головне — залишилися задоволені результатом лікування під наглядом спеціаліста. Завжди раді допомогти в рамках спеціалізації нашої клініки, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік