Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-лабораторних аналiзiв ОН Клінік

Привела сдать внука кровь 15.02.20 на Пушкинскую (Я. Мудрого). Очень довольна походом. Профессионализм он в мелочах и во всем. Спасибо от меня и от Марка Романовича! Безупречно.
Татьяна Ивановна, Харків, 23.02.2020
Хочу выразить благодарность и восхищение работой клиники в целом и лаборатории в частности. Сдавали с ребенком кровь и мочу на анализа на неделе и все прошло как по маслу, хоть для ребенка белые халаты всегда и есть стрессом. Сдали, оплатили, 15 минут в клинике и все. Сегодня (через 3 дня) получил уже абсолютно все анализы на почту. Очень вежливая регистратура (!!!), что отмечу отдельно и Плужник Ирина в частности, которая нас оформляла. Ещё нужно добавить хорошие слова об особом подходе медсестры забора крови, которая внушила чувство безопасности и комфорта. Плюс Аллочка, которая после забора крови, когда у Сони закружилась голова, резво уложила, промеряла давление, дала чай, и окружила заботой и лаской) Удачи вам, в этом благородном бизнесе!
Владислав и София, Харків, 21.02.2020
Здаю аналізи на гормони не перший раз і постійно ваші медсестри залишають величезні синці на руці і досить боляче. Більше ходити не буду. Переконалася в іншій клініці що можна обійтися і без таких неприємних відчуттів. А так все швидко, чисто.
Вікторія, Харків, 09.02.2020
Добрий день, Вікторія. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування пацієнтів. За фактом звернення було проведено розбір, зроблені висновки, приносимо вибачення за дискомфорт. На жаль, такі ситуації технічно виключити в повній мірі не надається можливим. Більш детальну інформацію Ви отримали в клініці. Дякую за розуміння, чекаємо на наступних візитах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала в вашій клініці аналізи. Сума була досить пристойна ... І в підсумку отримала некоректні аналізи, витрачені нерви. Довелося пересдавати аналізи (ясна річ, що в іншій лабораторії), заплатити в два рази більше. Загалом залишився дуже неприємний осад і здавати там аналізи більше ніколи не буду!
Ольга, Харків, 08.02.2020
Добрий день, Ольга. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. За даним зверненням нами перевірені всі етапи по виробництву Ваших аналізів, коректність виконання підтверджуємо. Альтернативні аналізи виконані з інтервалом майже 2 тижні, при цьому в різних лабораторіях постановки виконуються на різних аналізаторах, в бланках вказані різні діапазони норми. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Ми раді, що надана інформація Вам зрозуміла і більше немає питань до клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За рекомендацією сестри вирішили здавати аналізи в ОН Клінік Харків. Дуже зручно, що клініка працює в неділю. Так як через навчання немає можливості прийти на обстеження. Клініка чиста, затишна. Дівчата на ресепшені з посмішкою зустрічають на вході. Я дуже швидко потрапила на обстеження. Медсестра взяла аналізи безболісно і легко. І найзручніше, що аналізи прийдуть на пошту, їхати за ними не потрібно. Враження від клініки відмінне. Буду рекомендувати всім. А адміністраторам побільше здоров'я і хороших клієнтів.
Анастасія, Харків, 04.02.2020
Добрий день, Анастасія. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Одним із головних стандартів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. У нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці і лікуванню. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавали аналіз - зішкріб із плями. Обіцяли результат на наступний день - в понеділок. У підсумку - аналіз не готовий. Чекати до вівторка. Може пощастить. Я не можу почати лікувати дитину, тому що лікування залежить від аналізу. Навіщо обіцяти терміни і не виконувати їх, порушуючи свої зобов'язання. Дуже незадоволена цим фактом.
Інна, Харків, 03.02.2020
Доброго дня. Дякую за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань, але, на жаль, повністю виключити вплив людського фактора не представляється можливим. Тому завжди готові нести відповідальність за недоліки в роботі. Приносимо вибачення за ситуацію, в якості вибачень запропонована додаткова лояльність з боку клініки. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Дякуємо за розуміння, очікуємо на наступному візиті!
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі синові, що переконав і змінив моє ставлення до приватних клінік. Другий раз в житті здаю аналізи в ОН Клінік і вдруге бездоганно все. Персональна подяка чудовою медсестрі Ользі Галаган, яка відмінно потрапила в мої вени. Спасибі всім за посмішки, гарний настрій і приємні ціни.
Ольга Ивановна, Харків, 01.02.2020
Добрий день, Ольга Іванівна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним для Вас, а також у Вас залишилися тільки позитивні враження. Будемо раді в майбутньому виправдовувати Вашу довіру. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Батько здавав аналізи 2 грудня. Дуже задоволений і я і він. Максимально ввічлива медсестра (Нікітіна Майя Анатоліївна), швидке виконання тестів. Якість, в якій не сумніваюся вже багато років і всією сім'єю обслуговуюсь в клініці. Адекватні (середні і нижчі за середні) ціни, можливість безпроблемно розрахуватися терміналом або за рахунком, чисто, тепло, комфортно, професійно. Подобається! Користуємося! Векомендую У ув. Д.Б. і Б.М.
Дмитро Борисович і Борис Михайлович О., Харків, 10.01.2020
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Згодні з Вами, ми надаємо якісні медичні послуги в максимально комфортних умовах для кожного пацієнта. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться передове медичне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік