Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-гінекологів ОН Клінік

Була у гінеколога і на УЗД, все швидко без черг по запису. Лікар все пояснює, відповідає на всі питання. Ніхто не підганяє швидше закінчити прийом як в державних лікарнях. Пропонують аналізи здати-саме ПРОПОНУЮТЬ! Все що робить лікар Ви бачите на телевізорі, що дуже сучасно і все стає ясно. Дуже задоволена.
Христина, Харків, 19.02.2020
Добрий день, Христина. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Також хочемо відзначити, важливою складовою якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Інзі Гіевні! Все доступно пояснює, уважна, призначає все по порядку, нічого зайвого ... професіонал своєї справи !!)
Христина, Одеса, 18.02.2020
Добрий день, Христина. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було результативним і комфортним. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала 2-ий раз клініку в Одесі. Перший - була у ендокринолога. Другий раз була на УЗД і у гінеколога-акушера Масенко Наталії Анатоліївни. Як завжди, дівчата на ресепшені зустріли ввічливо, попросили почекати (так як я приїхала на 5 хвилин раніше). Потім мене чемно зустрів лікар УЗД. Приємно, що в кабінеті за ширмою у апарату УЗД чисто, все одноразове. Лікар перед тим як взяти апарат, помила руки (так як перед цим заповнювала мою карту). Працювала дуже акуратно, проконсультувала і я пішла до гінеколога. Масенко Наталія Анатоліївна зустріла ввічливо, задала дуже багато питань, розпитала все від початку до кінця, пояснила все і відповіла на всі питання. Огляд був не болючий. У кабінеті дуже стерильно. Всім рекомендую! Вважаю, що прийом коштує цих грошей і в загальному ціни на послуги дуже прийнятні. Мені сподобалося !!  Приїду ще!
Олеся, Одеса, 16.02.2020
Добрий день, Олеся. Дякуємо за розгорнутий відгук і Ваше об'єктивну думку. Нам приємно, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним. Також важливо відзначити, що в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці і лікуванню. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Яке ж тільки дно. Дуже багато разів була на прийомах в клініці, у різних лікарів (близько 10 різних, напевно). Але останній раз саме добив. Я приїхала на прийом на 10 хвилин пізніше і такого хамського спілкування зі мною давно не пам'ятаю. Дівчата на рецепції розмовляли зі мною настільки грубо, як ніби я їм особисто щось зробила. Ви взагалі в курсі скільки мого часу ви витратили, змушуючи мене очікувати прийому? Я чекала по 10 хвилин, 20, 30, 40. Без пояснень чому я записана на 17:00, а прийняли мене тільки о 17:40. До цього відношення, як до належного, а якщо постійний клієнт затримується на 10 хвилин, значить, можна йому грубити? Я не давала приводу, я завжди ввічлива. Мені сказали йти відразу на другий поверх, довелося йти у верхньому одязі, дівчина на ресепшені другого поверху наїхала, що я прийшла на другий поверх в одязі і сказала «ви хоча б верхній одяг зніміть». Та що ви! Сам прийом це щось. Він тривав хвилин 10. Але коли мені пред'явили квитанцію, я просто ахнула. 300 грн консультація. 500 гривень лікування. 948 грн аналізи. Що ?? Я записалася на прийом за 300 грн, я заплатила за фактом 1700 грн. У мене ніхто не спитав чи хочу я брати аналізи, мене ніхто не попередив, що лікування це окрема «послуга», що аналізи коштують майже 1000 гривень. Ніхто. Це взагалі нормально? Це те, як ви спілкуєтеся з постійними клієнтами? Як можна обважити людини на зайві 1400 гривень і просто поставити його перед фактом, що ти повинен нам раптово 1700 ?? А якби я тупо не розраховувала на цю суму? Якби у мене в принципі не було таких грошей? Як це взагалі назвати? Плюс, результати аналізів, які я здавала близько місяця тому, мені так і не прийшли. Як і витрачені на них гроші. Жахливий сервіс і просто огидне ставлення. Лікарі, які ставлять тебе перед фактом, щоб ти повинен більше грошей, і не дивляться на результати аналізів (як було з ендокринологом, яка мені виписала п'ятірню дозу ліків, від якої мені стало погано і яка мені не була потрібна за результатами !!!! )
Катерина, Харків, 16.02.2020
Добрий день, Катерина. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Якщо є недоліки в нашій роботі - завжди готові нести відповідальність і надати додаткові варіанти лояльності. Зі свого боку завжди просимо наших пацієнтів не спізнюватися на прийоми, щоб уникнути збоїв в регламенті прийому фахівців і затримки прийомів інших пацієнтів. Всі результати аналізів були відправлені на зазначену пошту в регламентний термін, дякуємо за підтвердження отримання. Пацієнт на свій розсуд має право погоджуватися або ні з думкою лікаря, запропонованими варіантами обстеження і лікування та їх вартістю. Оплата проводиться в добровільному порядку. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Очікуємо на наступному візиті в клініку згідно попереднього запису. Бажаємо здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була недавно на прийомі у лікаря Розмус Інни Леонідівни, лікар просто жахливий, я вперше стикаюся з таким спілкуванням, гордовитим, таке відчуття що ти прийшла не в клініку, де ти заплатила гроші за прийом і якісне обслуговування, а на безкоштовний прийом, де тебе не чекали. Огляд провела, аналізи взяла, виписала купу ліків, включаючи гормональні, на моє запитання ..... які є протипоказання, отримала відповідь ..... а ти що ще не почитала в інтернеті ?! ....... після результатів аналізів, поставила мені діагноз, після мого питання, що це ??? Відповідь: ну як я тобі поясню?! Це відповіді лікаря ???? Лікар повинен розжовувати від і до !!! І відпускати пацієнта тільки після того як він все зрозумів. Після її консультацій і то як вона мені підносила інформацію, немає абсолютно ніякого бажання повертатися до неї на прийом, пишу для того, щоб дівчата які будуть звертатися, ретельно вибирали собі лікаря, це дуже важливо, лікар повинен бути не тільки прекрасним фахівцем, а ще і з повагою ставиться до пацієнта.
Катерина, Миколаїв, 15.02.2020
Добрий день, Катерина. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Подобається лікар або ні - думка досить суб'єктивна. Приводу сумніватися в кваліфікації лікаря немає, і для Інни Леонідівни немає дрібниць в діагностиці. Постановку і хід прийому визначає лікар, проводить повноцінну первинну діагностику, визначає план обстеження. Як правило, переважна більшість лікарських препаратів мають показання і ряд протипоказань до застосування. Для виключення розвитку можливих значущих небажаних ефектів лікар може призначити консультації суміжних фахівців, що і було виконано в даному випадку. Для отримання бажаного результату від лікування важливо дотримуватися рекомендацій лікаря. Якщо пацієнтові не підходить лікар за психотипом, в клініці є можливість змінити лікаря. Якщо Ви переосмислити ситуацію і приймете рішення продовжувати спостереження в нашій клініці - звертайтеся, завжди готові допомогти!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря Пузаков Н.Г. з виділеннями з піхви. Лікар поставив діагноз "ерозія шийки матки" і призначив лікування. Дуже задоволена професіоналізмом, привітністю, доброзичливістю лікаря. Буду і далі відвідувати тільки її і рекомендувати як висококваліфікованого фахівця всім своїм знайомим.
Лілія, Маріуполь, 13.02.2020
Добрий день, Лілія. Дякуємо за відгук і вибір «ОН Клінік Маріуполь». Нам приємно, що лікар Наталія Геннадіївна Пузаков змогла виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Також хочемо зазначити, що повне одужання - це командна робота фахівця і пацієнта, адже кропітке і невідступне виконання всіх лікарських приписів - один з головних складових ефективного лікування. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Ніколи в житті не писала відгуки! і дуже сумно, що перший мій відгук НЕГАТИВНИЙ !!! Невже за цілий день ні один оператор не може взяти трубку або передзвонити, щоб я записалася на прийом до лікаря !!!!!!!
Анна, Одеса, 10.02.2020
Добрий день, Анна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Над забезпеченням комфорту в обслуговуванні пацієнтів працює команда фахівців, ми впроваджуємо нові послуги і оцифровуємо всі процеси, що вимагає впровадження нових програмних продуктів. Проблеми перехідного періоду знаємо, всі питання знаходяться на контролі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Шаповалової Олени Сергіївни, дуже хочеться написати відгук. Нехай таких докторів буде якомога більше. Професійних і уважних.
Наталія, Харків, 07.02.2020
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок і добрі слова на адресу нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Зі швидкістю надання результатів аналізів у вашій клініці проблеми. Здавала аналізи 31.01.2020, адміністратор на ресепшн відповіла, що результати віддають протягом дня. У підсумку, після дзвінка в клініку через день, мені відповіли, що аналізи будуть готові 4.02. Так результати я і не отримала. Адміністратор передзвонила 4.02 ввечері і сказала, що результатів не буде сьогодні. Мені їх пообіцяли вислати 5.02 до 11.00. Сьогодні 5.02 і вже 15.00 результатів немає. Навряд-чи я кому небудь із знайомих пораджу вашу клініку.
Добрий день, Ліна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань, але на жаль повністю виключити подібні моменти не представляється можливим. Факт нестачі з нашого боку визнаємо, приносимо вибачення за ситуацію. Очікуємо на повторному візиті в клініці згідно попереднього запису, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку моєму лікареві Браславець Аллі Олександрівні. Алла Олександрівна - кваліфікований, уважний фахівець, делікатна і чуйна людина, завжди спокійно вислухає проблему, дуже докладно все пояснює. І лікування приносить свої позитивні результати, що так само важливо для пацієнта. Саме таким, я вважаю, і повинен бути лікар. Шановна Алло Олександрівно, спасибі Вам величезне за лікування, своїми візитами до Вас я завжди залишаюся задоволена. Рекомендую і буду рекомендувати Аллу Олександрівну всім своїм знайомим.
Олена, Харків, 05.02.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Згодні з Вами, Браславець Алла Олександрівна кваліфікований і уважний фахівець, завжди комплексно підходить до лікувально-діагностичного процесу, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для потенційних пацієнтів при виборі медичного центру і лікуючого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший раз відвідала мед.центр "ОН Клінік" і лікаря гінеколога Шаповалову А.С. Сподобалося абсолютно все. Починаючи з ввічливих адміністраторів, закінчуючи професіоналізмом доктора. Лікар Шаповалова все чітко пояснила, відповіла на всі питання, була доброзичлива і навіть заспокоїла мене. Не дивлячись на діагноз, вона підтримала і зробила все можливе щоб я менше хвилювалася. Дякую за таке людське ставлення!
Інна, Харків, 03.02.2020
Добрий день, Інна. Дякуємо за позитивний відгук. Шаповалова Олена Сергіївна - кваліфікований лікар, завжди готова надати підтримку і належну увагу кожному пацієнту, що тільки сприяє ефективності лікувального процесу. Сподіваємося, що Ваш відгук допоможе потенційним пацієнтам визначитися з вибором лікуючого лікаря і медичного установи. Бажаємо Вам здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Дівчата на ресепшені дуже привітні. Була у Філатової Т. С. враження залишилися приємні. Лікар відповіла на всі мої запитання, і дала рекомендації, при призначенні додаткових аналізів мені спочатку озвучили їх вартість і тільки потім зробили).
Олена, Харків, 03.02.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Філатова Тетяна Сергіївна кваліфікований лікар, уважно ставиться до кожного пацієнта і комплексно підходить до лікувально-діагностичного процесу. Що підтверджується Вашим особистим досвідом. Ми раді, що звернення в клініку було результативним і залишило тільки приємні враження. Бажаємо здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік