Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-діагностів ОН Клінік

Звернувся зі скаргами на болі в лівому підребер'ї, пройшов гастроскопію у лікаря Потапенко М.В. Дуже хвилювався перед обстеженням, але насправді все виявилося не так страшно. Лікар дуже приємна і кваліфікована, все знеболили та процедура пройшла успішно, без будь-якого дискомфорту. Виявили гастрит, йду на консультацію до гастроентеролога.
Григорій, Полтава, 24.06.2020
Добрий день, Григорій. Дякуємо за відгук. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приходжу ОН Клінік вже не в перший раз. Завжди з порога зустрічають з посмішкою і називають по імені та по батькові. Дуже приємне, шанобливе і уважне ставлення до кожного пацієнта. Лікарі кваліфіковані все підкажуть, що і як. Була сьогодні на відеогастродуоденоскопіі (боялася цього найбільше), виявилося, нічого страшного в цьому немає. На мою думку, це одна з найкращих клінік в Миколаєві. Буду звертатися за допомогою тільки сюди.
Тетяна, Миколаїв, 24.06.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за відгук і Вашу об'єктивну думку. Хочемо зазначити, що гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний прийом дуже уважно оглянув доктор. Дякую і удачі
Микола, Полтава, 22.06.2020
Добрий день, Микола. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Під час відвідування центру ОН Клінік, склалося дуже позитивне враження, відчувається високий рівень професійності та відповідальності перед відвідувачами, яке починається від приємного спілкування та консультації з адміністраторами на рецепшені, та подальше спілкування з лікарями клініки. Перше знайомство відбулося з лікарем УЗД Кузиком Ігорем Володимировичем. Це лікар який дасть відповідь на найзрозуміліші ваші запитання, спокійний, добрий, приємний, відчувається високий рівень професійності. Друге знайомство відбулося з лікарем Ганжа Катерина Геннадіївна, спокійний, приємний лікар гастроентеролог. Проконсультувала, заспокоїла, дуже приємно спілкуватися з професіоналом своєї справи. Слідуюче знайомство відбулося з лікарем ендоскопістом Корзун Юрій Антонович, приємний, спокійний, дуже уважний – одним словом професіонал своєї справи. Заспокоїв, прокоментував та надав відповіді на всі мої питання і допоміг не тільки словом, но і ділом. На останок скажу, склалося враження, що в ОН Клінік зібралися найкращі лікарі, яких тільки можливо уявити. Це той рівень високої професійності, допомога на яку заслуговують громадяни. Велике дякую!
Сергій, Миколаїв, 18.06.2020
Доброго дня, Сергію. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. Нам приємно, що відвідування нашої клініки у Вас викликає тільки позитивні емоції. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Вся команда нашої клініки щоденно працює над удосконаленням якості медичного обслуговування перебування пацієнті, оновлюється лікувально–діагностичне обладнання. Завжди готові надати кваліфіковану допомогу в разі необхідності. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую медичний центр On Clinic 3 раз. Дуже задоволена обслуговуванням і якістю надання послуг. Лікар грамотно і зрозуміло пояснив і підібрав лікування. Надалі при необхідності буду так само звертатися.
Лусіне, Харків, 16.06.2020
Добрий день, Лусіне. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я по своєму стану здоров’я відвідала ОН Клінік Миколаїв, щоб пройти, таку не дуже приємну процедуру, як ендоскопію. Та коли прийшла на прийом до лікаря Михайлова А. І., він дуже уважно вислухав, заспокоїв і дуже професійно провів процедуру. Дякую також медичній сестричкі, яка мене на протязі всього обстеження підтримувала. Рекомендую клініку! Дуже професійно та спокійно себе тут почуваєш. Дякую всьому персоналу!
Інна, Миколаїв, 04.06.2020
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Гастроскопія є надзвичайно важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримує лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностична процедура була для Вас максимально комфортна. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Проходила в філії клініки "Палац спорту" процедуру колоноскопії. Процедура не дешева, так як проходить під наркозом (але без нього я б і не погодилася). Увійшовши до кабінету, я відразу стала менше боятися, так як мене зустріли дуже привітні фахівці лікар Коротких Ольга Сергіївна, медсестра Міщенко Наталія Петрівна і анестезіолог Вахренева Ірина Григорівна. Сама колоноскопія (так як вас занурюють в сон) пройшла абсолютно безболісно, ​​на всі мої запитання відповіли. Медперсоналу спасибі за професіоналізм, тактовність і приємне спілкування. Якби всі лікарі були такими, люди б менше боялися звертатися. Також залишилися хороші враження від відвідування лікаря з УЗД Журавльова О.М. Все спокійно, професійно, тактовно і без паніки пройшло. Якщо потрібно буде робити УЗД, буду звертатися до нього.
Марія, Харків, 03.06.2020
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Коротких Ольга Сергіївна кваліфікований і досвідчений фахівець в своїй області, яка піклується про пацієнтів. Хочемо зазначити, що діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. У наших медичних центрах використовується сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології і виявити проблему на ранній стадії. Раді знати, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся зі скаргою-болем в шлунку. Зробив гастроскопію у доктора Бойко Н.В. Лікар дуже коректно поставився до мене, процедура пройшла безболісно.
Андрій, Одеса, 01.06.2020
Добрий день, Андрій. Дякуємо за відгук. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов гастроскопію у Потапенко М.В. Дане обстеження прохожу другий раз, і иені все сподобалось. Відношення до пацієнта на вищому рівні, очікував гіршого але все переніс нормально. Лікар порадив як потрібно правильно дихати. Все пройшло швидко і безболісно.Лікар докладно розказав про мій діагноз.
Анатолий, Полтава, 29.05.2020
Робила колоноскопію у доктора Удовіхіной Є.І. , Анестезіолог Максим Олександрович, медсестра Наталія! Дякую доктора за за професіоналізм, за уважне ставлення. Буду рекомендувати саме цього лікаря! Окреме спасибі Максиму Олександровичу, медсестрі Наташеньці - спасибі! Всьому колективу успіхів, процвітання, здоров'я !!!
Світлана, Харків, 28.05.2020
Добрий день, Світлана. Діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Наші фахівці використовують сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології і виявитися проблему на ранній стадії. Дана процедура повністю безпечна і практично не викликає неприємних відчуттів. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу наших фахівців. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше звернулась в ОН Клінік до лікаря Величко Ірини Олексіївни з приводу УЗД щитовидної залози лікар виявилась дуже уважною, чемною, спокійно і зрозуміло дала пояснення на всі питання, уважно провела маніпуляцію дала пояснення всім показникам та інтерпритувала результати з минулим. Обов’язково звернусь до цього лікаря через 6 місяців для повторного обстеження.
Алла, Полтава, 26.05.2020
Звернувся зі скаргами болі в шлунку. Призначили пройти гастроскопію в лікаря Потапенко М.В. Процедура пройшла швидко, біль при процедурі був не великий, на моніторі бачив виразку. Лікар встановив діагноз та проконсультував. Перед цим лікар гастроентеролог лікування призначив. Після лікування обов’язково прийду на контрольний огляд.
Ярослав, Полтава, 25.05.2020
Доброго дня, Ярославе. Гастроскопія є надзвичайно важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримує лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностична процедура була для Вас максимально комфортна та інформативна. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік