Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-діагностів ОН Клінік

Мені 18. Боявся процедури гастроскопія. Вибрав цю клініку за відгуками і не помилився. Все пройшло швидко, безболісно. Відразу був виставлений діагноз. Обстеження проводила Коротких Ольга Сергіївна, і повинен сказати, що призначене лікарем лікування по результатом процедури допомогло дуже швидко. До цього дивився в інтернеті, що у мене може бути і "ставив" собі неправильний діагноз, це було помилкою. Мій заклик не боятися процедури, головне в руки професіоналам потрапити. Кабінет до речі дуже ламповий. Всы там спілкувалися зі мною дуже добре і зрозуміло навіть для мене.
Andrew, Харків, 02.02.2020
Добрий день, Андрій. Дякую за відгук і добрі слова. Нам приємно, що відвідування нашої клініки принесло Вам тільки позитивні емоції, і Ви залишилися задоволені результатом. Коротких Ольга Сергіївна висококваліфікований фахівець, в професійних якостях якого Ви переконалися на власному досвіді. Хочемо зазначити, що гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Завжди раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою щиру подяку лікарю Коротких О.С., Буравель Б.О. порадувала акуратність і професіоналізм у проведенні досліджень. Все дуже сподобалося. приємна, приваблива атмосфера клініки дуже контрастує зі звичайними гос.больніцамі, і це має. Радує уважність і чуйність дівчат на ресепшн. Скрізь відведуть, все покажуть, запропонують чаю, якщо нервуєш, що б відволіктися, браку уваги не була обділена. Адміністратору Тетяні особлива подяка! Прийду ще й буду Вас радити.
Катерина, Харків, 29.01.2020
Добрий день, Катерина. Дякуємо Вам, що поділилися своїм досвідом відвідування «ОН Клінік Харків» і високо оцінили благоустрій клініки. Одним з головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортне емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, використовується сучасне обладнання. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для потенційних пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую вашій клініці. Робила у вас гастроскопію з анастезіей. Дуже сподобалось. Всім, хто боїться як і я, рекомендую.
Наталія, Харків, 27.01.2020
Добрий день, Наталія. Дякуємо за відгук. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Завжди раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію у Коротких Ольги Сергіївни. Ангел, а не лікар, все пройшло просто чудово, дуже уважна медсестра, акуратні. Процедура тривала від сили пів хвилини! Я дуже задоволена ставленням і професіоналізмом)
Юля Кизим, Харків, 15.01.2020
Добрий день, Юлія. Хочемо зазначити, що діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. У нашому медичному центрі використовується сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології і виявитися проблему на ранній стадії. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу вдруге гастроскопію у Коротких Ольги, прекрасний лікар, професіонал, без наркозу, все пройшло відмінно, правда другий раз коли вже знаєш як це, трохи гірше за відчуттями, але витерпіти можно.Рекомендую
Людмила, Харків, 04.01.2020
Добрий день, Людмила. Дякуємо за відгук і Вашу об'єктивну думку. Хочемо зазначити, що гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я пройшла гастроскопію у доктора Потапенко М.В. дуже гарно, швидко. Лікар вміло підказувала, що робити і тому процедура пройшла майже безболісно. Дякую за прийом.
Юлия, Полтава, 18.11.2019
Доброго дня, Юліє. Гастроскопія є надзвичайно важливою для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримую лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностична процедура була для Вас максимально комфортна. Щиро дякуємо Вам за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік