Відгуки про лікарів-узд у Ужгороді

Пройшовши УЗД, я була приємно вражена сучасною апаратурою. Лікар Лигирда Віктор Вікторович, - приємна у спілкуванні людина, професіонал своєї справи. Він зміг не тільки розказати про проблеми, а й наглядно показати ці ділянки. Рекомендую ОН Клінік всім!
Ольга
Ужгород, 11.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
28.01 робила в ОН Клінік Ужгород УЗД органів черевної порожнини та щитовидної залози. Відношення лікаря мені сподобалося, оскільки під час прийому все мені роз’яснювала. Лікарка молода, але видно, що хороший фахівець. Приємним бонусом для мене було те, що для пацієнтів діє знижка «100 грн» на УЗД. Я всім пенсіонерам рекомендую скористатись такою можливістю та зробити якісне УЗД за акційною ціною. Дякую ОН Клінік, що дбаєте про старше населення.
Марія
Ужгород, 01.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що наш спеціаліст Ківер Л.В. виправдала Вашу довіру. Раді знати, що діагностична процедура була комфортна, інформативна і зрозуміла. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік зробити мені ультразвукове дослідження щитовидної залози та молочних залоз. Дослідження проводила лікар Ківер Лідія Володимирівна. Вона як спеціаліст дуже уважна і розумна. Як людина вона теж дуже уважна і доброзичлива. Велике їй спасибі.
Марія
Ужгород, 22.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводила лікар Ківер Л.В. пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний персонал, все дуже організовано і всі привітні. Лікар Комарницька Є.Ю. швидко прийняла, вчасно. Все пояснила – дуже доброзичлива і професійна. Хороші ціни на УЗД – найдоступніші в Ужгороді. Візитом задоволена! Дякую.
Юлія
Ужгород, 18.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Раді, що звернення в наш медичний центр було комфортними для Вас. А спілкування з лікарем викликало у Вас позитивні емоції, і ви знайшли час поділитися своєю думкою. Високотехнологічне обладнання, що використовується в «ОН Клінік» для діагностики - одне з найсучасніших і інформативних на сьогодні. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобався рівень обслуговування у клініці! Персонал чуйний, ввічливий, так і має бути усюди в лікарняних установах. Особливе ставлення лікаря, що проводив УЗД до пацієнта, тобто до мене, свідчить про високий професіоналізм та можливості до росту кар’єри, що й хотілось би йому побажати! Всі б такі були! Своїм ставленням він вже лікує, а це дуже важливо! Дякую, всім знайомим порекомендую звертатися сюди. Акція приємно задовольнила.
Ольга
Ужгород, 08.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук про нашу клініку. Якісне медичне обслуговування в комфортних умовах - один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу та медичного обслуговування в клініці. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший негативний відгук видалили та надіслали відповідь що мене не індефікували як пацієнта Дата відвідування 10.06.2020. Категорично не рекомендую Лікаря Рудман Олену за непрофесіоналізм, за незрозумілість, нечіткі відповіді та неправильний діагноз, коли я 5 раз питала все добре?? чула мовчання у відповідь, а потім залякування що не все добре ...діагноз написаний непрофесійними словами, а з голови як то кажуть і який не підтвердився у 3-ьох лікарів.
Іванна
Ужгород, 18.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. На жаль, нам не вдалося зв'язатися з Вами в телефонному режимі. Абонент не відповідає. Для продовження предметного діалогу очікуємо від Вас альтернативні медичні документи, на які було посилання в попередніх відгуках. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на візиті у прекрасного лікаря. Всім задоволена, особливо сподобалось те, як лікар все пояснював та коментував. Буду рекомендувати)
Марія
Ужгород, 26.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу звернути вашу увагу, лікар УЗД Рудман О. поставила діагноз на УЗД котрий не підтвердився в 2 лікарів але перед походом до лікаря дуже переживала, шановна лікарю не ставте діагнози якшо не впевнені , Дякую !!!
Іванна
Ужгород, 21.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. На жаль, нам не вдалося зв'язатися з Вами в телефонному режимі. Абонент не відповідає. Для продовження предметного діалогу очікуємо від Вас альтернативні медичні документи, на які було посилання в попередніх відгуках. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Недавно відвідала клініку On clinic , звернулася до лікаря Рудман О.О. Турбували болі в нирках. На УЗД лікар Рудман О.О. все мені чітко показала та пояснила, що мене приємно здивувало, тому, що не завжди можна отримати хорошу консультацію та пораду. Рудман О.О. приємна та турботлива і я дуже задоволена, що обстежувалась саме в цього лікаря. On clinic дякую за уважний підбір спеціалістів. При потребі звернусь в цю клініку знову і буду рекомендувати іншим.
Василина
Ужгород, 29.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Василино. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю, чудовому спеціалісту Лигирді В.В., фахівець з УЗД. Я була записана на УЗД молочних залоз , дуже хвилювалася коли прийшла на прийом, лікар мене заспокоїв, розповів про саме обстеження, все пояснював під час огляду. Я дуже задоволена обстеженням, лікарю вдячна, він справжній фахівець своєї справи. Також клініка чудова, привітний персонал, та найновітніше обладнання. Всім рекомендую.
Наталія
Ужгород, 24.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за позитивний відгук. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями щодо відвідування нашої клініки. Лікар Лігірда В.В. кваліфікований та уважний спеціаліст, а в комплексі з високотехнологічним обладнанням, яке використовується в нашій клініці, можливо отримати дійсно якісний результат діагностики. Ми раді, що процедура УЗД пройшла для вас на позитивній ноті, а результати обстеження були для Вас зрозумілі та інформативні. Завжди готові допомогти в разі необхідності та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Терміново знадобилось зробити УЗД. Звернулась в "Он Клінік Ужгород" і залишилась задоволеною на всі 100%. По-перше, дуже сподобалась лікарка-узистка Рудман Олена Олександрівна, вічлива, приємна жінка, кваліфікована, проконсультувала від А до Я, ще й надала багато цінних порад. По-друге, сподобався сам процес діагностики. Лікар наглядно демонструє дослідження на екрані апарату, коментує кожен свій крок, пояснює всі медичні терміни на простій для пацієнта мові. Крім того робить це все без поспіху, професійно, виділяє стільки часу, скільки знадобиться. Оскільки я звернулась в клініку для проведення УЗД після кесарева розтину, для мене дуже велику роль грала ЯКІСТЬ дослідження, і в "Он Клінік Ужгород " це було на вищому рівні. Що сказати, сучасне обладнання, достойні лікарі, приємні ціни... Я в захваті!
Ніколетта
Ужгород, 25.10.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ніколетто. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. Лікар Рудман Олена Олександрівна кваліфікований та уважний спеціаліст, а в комплексі з високотехнологічним обладнанням, яке використовується в нашій клініці, можливо отримати дійсно якісний результат діагностики. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас зрозуміла та інформативна. Нам приємно, що Ви відмітили сучасне обладнання та задоволені обслуговуванням, бо ми прагнемо, щоб пацієнти почували себе комфортно на кожному етапі перебування у клініці. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік