Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв у Ужгороді

Я проходив обстеження і лікування в медичному центрі «ОН Клінік» з приводу геморою. І хочу зазначити великий професіоналізм лікарів, зокрема – Худинець Михайла Михайловича. Колектив привітний, дуже гарно ставляться до пацієнтів. Лікуванням задоволений, в кого є схожі проблеми, то всім рекомендую «ОН Клінік».
Василь, Ужгород, 31.07.2020
Я звернулася до лікаря проктолога з делікатною проблемою – гемороєм. У клініці мене повністю проконсультували, запропонували кілька видів лікування. Ми обрали найбільш підходящий для мене тип. Лікування доволі швидке, майже без болю. Персонал завжди привітний, радий відповісти на всі запитання. Однозначно рекомендую звертатись в клініку і не відкладати це надовго.
Каріна, Ужгород, 29.07.2020
Звернулась в ОН Клінік з проблемою – геморой. Були болі та кровило і болісно було ходити в туалет по великому. Попала на прийом до лікаря Худинець М.М. Підтвердився діагноз геморой 2-3 ст. та запалена тріщина. Лікар запропонував два варіанти лікування. Перший це латексні кільця і окремо для тріщини – радіохвильовий метод, другий – це все разом прибрати – лазерна вапоризація. Я погодилась на другий варіант так як за одну процедуру позбулася двох причин геморою. Все пройшло швидко та безболісно. Післяопераційний період пройшов легко без t0 та ускладнень. Лікування ще триває. Велике спасибі лікарю Худинець М.М. Тож не зволікайте і сміло звертайтесь і не затягуйте з відвідуванням. Раджу ОН Клінік.
Мирослава, Ужгород, 29.07.2020
Звернувся в ОН Клінік до уролога щодо перевірки чоловічого здоров’я, після консультації в уролога, мені було запропоновано огляд в проктолога, через підозру на геморой. При обстеженні в проктолога, було виявлено внутрішній геморой 2-ї стадії і запропоновано лікування методом латексного лігування. Таким методом було видалено 3 гемороїдальні вузли з інтервалом в 2 тижні кожний. Процедура абсолютно безболісна, а місця після відпадання вузла швидко загоюються. Обстеження проходив у висококваліфікованого проктолога Полянського П.А. Все дуже сподобалося. Дуже привітний персонал і європейські умови лікування.
Богдан, Ужгород, 27.07.2020
За рекомендацією знайомих звернувся в ОН Клінік до проктолога Полянського Павла Антоновича. Лікар оглянув мене та поставив діагноз – геморой. Сподобалось те, що відразу можна розпочати лікування (латексне лігування), яке проходить, до речі, безболісно. Ефект лікування відчув одразу. Дякую Павлу Антоновичу, він вирішив мою проблему якісно та професійно. В загальному дуже позитивні враження про клініку. Рекомендую всім.
Юрій, Ужгород, 24.07.2020
Доброго дня, Юрію. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Полянського Павла Антоновича виправдав Вашу довіру. Сучасні малоінвазивні методики лікування (зокрема латексне лігування), що застосовують спеціалісти нашої клініки, допомагають позбутися проктологічних проблем без хірургічного втручання, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена результатом лікування в ОН Клінік Ужгород. Вже після першого візиту отримала хороший результат. Лікування проходить швидко і безболісно, а головне ефективно! Персонал привітний, лікарі професіонали своєї справи.
Крістіна, Ужгород, 17.07.2020
Доброго дня, Крістіно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашу клініку. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Ужгород» та якістю медичного обслуговування. Ми пропонуємо сервіс високого рівня й інноваційні та малоінвазивні методи лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в On Clinic до Полянського Павла Антоновича з делікатною проблемою. Лікар після огляду запропонував одразу ж провести лікування (латексне лігування). Все пройшло безболісно. Дякую Павлу Антоновичу за надане кваліфіковане лікування і професіоналізм. Дякую всім співробітникам клініки! Всього найкращого!
Марина, Ужгород, 17.07.2020
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Полянського Павла Антоновича виправдав Ваші сподівання. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня й інноваційні методи діагностики та лікування. Дійсно, лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування проктологічних проблем, що дає змогу майже не відходити від звичного способу життя. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся до лікаря Худинець М.М. в зв’язку з захворюванням на геморой. Дуже вдячний лікарю за лікування. Рекомендую при захворюванні звертатися в On Clinic. Дуже хороший і привітний персонал.
Віктор, Ужгород, 10.07.2020
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці і рівнем професіоналізму лікаря Худинця Михайла Михайловича. Ми пропонуємо інноваційні методики лікування проктологічних проблем із використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася 2 тижні тому в ОН Клінік з проблемою наявності невідомого утворення в ділянці анального отвору. За рекомендацією подруги звернулася до Полянського П.А. Одразу зустріли і прийняли привітний персонал і лікар. Після огляду одразу провели тромбектомію. Пройшло 2 тижні, почуваюся чудово. Лікар чудовий, буду всім рекомендувати.
Олеся, Ужгород, 30.06.2020
Доброго дня, Олесю. Малоінвазивні методики, які використовуються в нашій клініці, дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Сподіваємось, що Ваші рекомендації будуть корисні потенційним пацієнтам, які мають схожі проблеми. Дякуємо за щирий відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую команді Он Клінік та особисто Михайлу Михайловичу Худинець за професійний підхід до вирішення проблеми. Рекомендую всім, хто має проктологічні проблеми! Звертайтеся сюди та отримаєте допомогу. Чудовий привітний персонал, сучасна апаратура та хороші спеціалісти, що з розумінням ставляться до делікатних проблем.
Сергій, Ужгород, 28.06.2020
Доброго дня, Сергію. Вдячні за Ваш позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого спеціаліста Худинця Михайла Михайловича. Своєчасне звернення до лікаря та якісна діагностика допомагають уникнути багатьох проктологічних проблем. Завжди готові допомогти в разі потреби. Зичимо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проблема гемороїдальних вузлів – неприємна і делікатна, тому люди, і я в тому числі, до останнього терплять і лікуються самотужки – реліфами і т.д. т.п. Скажу відверто – даремно і безрезультатно. В наш час, коли є чудові лікарі і засоби, якими дійсно можна вилікуватися, не варто зволікати. Я звернулася до лікаря Худинець М.М. в «ОН Клінік» в Ужгороді. За чотири процедури, які до речі, зовсім не болючі і не відволікають від щоденних справ, я позбулася проблеми і надіюсь назавжди забуду про неї. Дякую лікарю і всім, хто мені допоміг у цьому. Дякую!
Неоніла, Ужгород, 23.06.2020
Доброго дня, Неоніло. На жаль, часто так трапляється, що пацієнти, які мають проктологічні проблеми, відкладають візит до спеціаліста. Але своєчасне звернення до медичного закладу значно полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Нам приємно, що довірившись нашому спеціалісту Вадиму Ви змогли значно покращити якість свого життя. Малоінвазивні методики, які використовуються в нашій клініці, дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за щирий відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталась до лікаря Худинець Михайла Михайловича з проблемою геморою. Хотілося б відзначити толерантність лікаря, його професійний підхід та підтримку пацієнтам. Я дуже довго вагалася перед прийомом та безпосередньо перед операцією (це була лазерна вапоризація), але хочу сказати, що це не так страшно, сучасні технології та професійність лікаря дають дуже хороший результат. Рекомендую лікаря та клініку однозначно.
Леся, Ужгород, 16.06.2020
Доброго дня, Леся. Дякуємо Вам за вибір «ОН Клінік Ужгород». В Мережі медичних центрів «ОН Клінік» використовуються унікальні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без операцій, не змінюючи звичний спосіб життя та в комфортних умовах. Ми раді, що наш лікар Худинець М.М. зміг допомогти Вам позбавитися від неприємного захворювання та рекомендуємо не забувати про необхідність регулярних оглядів. Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік