Відгуки про лікарів-дерматологів у Ужгороді

Я звернулася до лікаря Томинець Оксани Василівни з проблемою висипання на обличчі, курс лікування проходить добре, я дуже вдячна за допомогу.
Наталія
Ужгород, 28.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою про роботу нашого спеціаліста. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую ОН Клінік. Звернулась в клініку до дерматолога Бобрової Анжеліки Вікторівни, задоволена обстеженням та консультацією. Лікар має професійний підхід до пацієнта. Загалом лікар та персонал клініки приймають на вищому рівні.
Наталія
Ужгород, 27.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталія. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась у клініку On Clinic до лікаря Томинець Оксани Василівни. Спочатку була проведена консультація, пізніше я звернулася повторно для видалення папілом в області паху. Перед процедурою я сильно хвилювалася, але завдяки підтримці Оксани Василівни під час видалення все пройшло спокійно і майже безболісно. Отже, процедура радіохвильового видалення виявилася комфортна та не займає багато часу.
Анастасія
Ужгород, 15.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за відгук. Видалення новоутворень шкіри в нашому медичному центрі проводять за допомогою радіохвильового методу. Перевагами даного методу є безболісність і максимальна точність впливу на зону ураження. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку звертаємося з другою проблемою. З першої зверталася до лікаря Полянського. Величезне йому спасибі! Вчора з донькою видалили 6 невусів. На прийомі у Бобрової Анжеліки Вікторівни. Не буду описувати довго, але нам було настільки спокійно і комфортно, отримали стільки задоволення, що це навіть мало схоже на візит до лікаря з такою неприємною проблемою. Велике дякую!
Тетяна
Ужгород, 17.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що під наглядом наших фахівців, Ви змогли вирішити неприємну проблему і залишилися задоволені результатом. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пацієнтка лікаря дерматолога Томинець О.В. Тільки приємні відгуки хороший лікар, який гарно все пояснить, розкаже, одразу поставила діагноз дерматит на обличчі, який через 2 дні зійшов з обличчя. Рекомендую ОН Клінік і лікаря Томинець О.В. В клініці хороший і привітний персонал. Усім велике Спасибі.
Соломія
Ужгород, 08.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Соломіє. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму лікаря О.В.Томинець. Дерматологи нашої клініки підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла до клініки з метою видалення бородавок на руках. Попала на прийом до Бобрової Анжеліки Вікторівні. Лікар обіцяла, що після процедури не залишаться ніякі шрами (це питання мене дуже турбувало, тому я її про це запитала). Вже пройшло більше двох місяців, проте шрами після видалення залишились, і досить помітні (помітніші, аніж самі бородавки до процедури). Якщо у цій клініці компетентні лікарі, то для чого було мене запевняти у неправдивій інформації?! Я жалію про те, що прийшла на прийом у цю клініку. Не рекомендую!
Іванна
Ужгород, 25.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. На жаль, нам не вдалося зв'язатися з Вами в телефонному режимі. Для продовження конструктивного діалогу просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Очікуємо на зворотній зв'язок та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Анжеліка Вікторівна Боброва. ЛЮДИНА ! Лікар від Бога. Спасибі - мало сказати. Слів не знайшлося для вираження величезної подяки.
Єва Іванівна
Ужгород, 29.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єва Іванівна. Дякуємо за щирий позитивний відгук і добрі слова про наш лікаря Боброву Анжеліку Вікторівну. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку з проблемою висипань на ліктях. Знайшла інформацію про клініку в інтернеті, записалась на прийом до Бобрової Анжеліки Вікторівни. Дуже задоволена ставленням лікаря до пацієнта. Після огляду вона все доступно пояснила, назначила лікування. Результатом задоволена. Персонал клініки ввічливий. Дуже рекомендую цю клініку тим, у кого подібні проблеми. Здоров’я всім!
Оксана
Ужгород, 18.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Бобрової Анжеліки Вікторівни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Дерматологи нашої клініки добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що дає змогу отримати максимально ефективний результат. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік до Томинець Оксани Василівни видалити родимку, видалення пройшло успішно, персонал привітний, процедура почти безболісна, все пройшло стерильно, лікарка все доступно пояснила. Лікуванням задоволена, буду рекомендувати своїм знайомим.
Каріна
Ужгород, 14.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря Томинець Оксану Василівну. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Видалення новоутворень наші спеціалісти проводять за допомогою радіохвильового методу. І Ви мали змогу переконатися, що процедура дійсно відбувається швидко, безболісно, а результатом є бездоганний косметичний ефект. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У 2019 році звернувся в ON Clinic до лікаря Бобрової А.В. з метою видалення родинок. Була проведена дерматоскопія, та, у подальшому, проведено їх видалення, процедура видалення майже безболісна. Лікар Боброва А.В. – це професіонал своєї справи, чудовий лікар, який уважно і чуйно ставиться до потреб пацієнта. Результатом лікування задоволений.
Іван
Ужгород, 13.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Бобрової Анжеліки Вікторівни. Дерматологи нашої клініки добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта. Видалення новоутворень спеціалісти проводять за допомогою радіохвильового методу. І Ви мали змогу переконатися, що процедура дійсно відбувається швидко, безболісно, а результатом є бездоганний косметичний ефект. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу в клініці та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я лікую акне у лікаря Томинець Оксани Василівни. Можу сказати тільки хороші слова. Лікар дуже привітна, дасть відповіді на будь-які запитання. Це лікар-професіонал, який дуже любить свою роботу. Тому рекомендую всім!
Валентина
Ужгород, 11.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про клініку дізналася з інтернету, спочатку звернулась із сином до дерматолога Томинець, приємний лікар. Відразу побачили покращення не дивлячись на то що лікувались 3 роки по інших лікарях і результату не було. Дякую лікарці Томинець за професіоналізм. Сама лікуюсь у гінеколога Шмаргович, прекрасна жінка з розумінням віднеслась до моїх проблем, одержала професійні поради без проблем і черг пройшла всі обстеження. Побільше б таких лікарів. Дякую ОН Клінік що є в Ужгороді. Рекомендую.
Еріка
Ужгород, 24.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Еріко. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова. Раді, що рівень професіоналізму наших лікарів виправдав Ваші сподівання. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Ужгород», атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Ми пропонуємо сервіс високого рівня й інноваційні методи діагностики та лікування із застосуванням сучасного обладнання й новітніх технологій. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік