Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Ужгород

Я дізнався про клініку в інтернеті, вирішив звернутися до уролога, уролог поставив діагноз коротка уздечка статевого члена. Грамотно пояснив дану патологію, та здійснив оперативне втручання. Я повністю задоволений проведенням лікування.
Іван, Ужгород, 30.06.2020
Звернулася 2 тижні тому в ОН Клінік з проблемою наявності невідомого утворення в ділянці анального отвору. За рекомендацією подруги звернулася до Полянського П.А. Одразу зустріли і прийняли привітний персонал і лікар. Після огляду одразу провели тромбектомію. Пройшло 2 тижні, почуваюся чудово. Лікар чудовий, буду всім рекомендувати.
Олеся, Ужгород, 30.06.2020
Проходив лікування щодо статевих інфекцій, курс пройшов згідно того що сказав лікар, все пройшло чудово, вилікувався, протягом усього періоду лікування були консультації та поточні перевірки, що дуже приємно. Результатом для початку задоволений.
Олександр, Ужгород, 29.06.2020
Дякую команді Он клінік та особисто Михайлу Михайловичу Худинець за професійний підхід до вирішення проблеми. Рекомендую всім, хто має проктологічні проблеми! Звертайтеся сюди і отримаєте допомогу. Чудовий привітний персонал, сучасна апаратура та хороші спеціалісти, що з розумінням ставляться до делікатних проблем.
Сергій, Ужгород, 28.06.2020
Щиро дякую Вам, шановна Надіє Степанівно, за турботливе і чуйне ставлення до пацієнток, за високий рівень професіоналізму і людяності! Надія Степанівна Шмаргович — лікар-гінеколог медичного центру ОН Клінік, що в Ужгороді. Днями я переконалась у тому, що є в нас лікарі від Бога, які, зцілюючи тіло, лікують і душу. Таким лікарем від Бога і є пані Надія Шмаргович. Респект і подяка за турботу, щирість та високу культуру обслуговування також всім працівникам ОН Клінік, що в Ужгороді. Щиро дякую Вам всім!
Мирослава, Ужгород, 27.06.2020
Хочу виразити слова подяки дерматологу Бобровій А.В. Її високий фаховий професіоналізм, знання, уміння і навики сприяли моєму одужанню. Не можу не відзначити чуйне, людяне ставлення до пацієнтів. Тому хочу подякувати Анжеліці Вікторівні, побажати успіхів у всьому і колективу «ОН Клінік» в м. Ужгороді.
Станіслав, Ужгород, 23.06.2020
Доброго дня, Станіславе. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проблема гемороїдальних вузлів – неприємна і делікатна, тому люди, і я в тому числі, до останнього терплять і лікуються самотужки – реліфами і т.д. т.п. Скажу відверто – даремно і безрезультатно. В наш час, коли є чудові лікарі і засоби, якими дійсно можна вилікуватися, не варто зволікати. Я звернулася до лікаря Худинець М.М. в «ОН Клінік» в Ужгороді. За чотири процедури, які до речі, зовсім не болючі і не відволікають від щоденних справ, я позбулася проблеми і надіюсь назавжди забуду про неї. Дякую лікарю і всім, хто мені допоміг у цьому. Дякую!
Неоніла, Ужгород, 23.06.2020
Доброго дня, Неоніло. На жаль, часто так трапляється, що пацієнти, які мають проктологічні проблеми, відкладають візит до спеціаліста. Але своєчасне звернення до медичного закладу значно полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Нам приємно, що довірившись нашому спеціалісту Вадиму Ви змогли значно покращити якість свого життя. Малоінвазивні методики, які використовуються в нашій клініці, дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за щирий відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я знайшла цю клініку через інтернет, дивилася відгуки, які були написані на гугл мапс, потім по іншим сайтам дивилася. Писали хороші відгуки і тому, я вирішила звернутися саме до цієї клініки, записавшися через інтернет. Мені дуже подобається обслуговування, кваліфікований лікар, який вміє підібрати слова до пацієнта а також допомогти вирішити проблему. Звернулася до лікаря Надії Степанівни в місті Ужгород.
Марія, Ужгород, 18.06.2020
Доброго дня, Маріє. Вдячні Вам за позитивний відгук. В клініках нашої Мережі працюють кваліфіковані спеціалісти, створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта, а також присутня потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталась до лікаря Худинець Михайла Михайловича з проблемою геморою. Хотілося б відзначити толерантність лікаря, його професійний підхід та підтримку пацієнтам. Я дуже довго вагалася перед прийомом та безпосередньо перед операцією (це була лазерна вапоризація), але хочу сказати, що це не так страшно, сучасні технології та професійність лікаря дають дуже хороший результат. Рекомендую лікаря та клініку однозначно.
Леся, Ужгород, 16.06.2020
Доброго дня, Леся. Дякуємо Вам за вибір «ОН Клінік Ужгород». В Мережі медичних центрів «ОН Клінік» використовуються унікальні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без операцій, не змінюючи звичний спосіб життя та в комфортних умовах. Ми раді, що наш лікар Худинець М.М. зміг допомогти Вам позбавитися від неприємного захворювання та рекомендуємо не забувати про необхідність регулярних оглядів. Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила та планую проходити лікування у гінеколога Шмаргович Н.С. Виправдані надії та очікування. Лікування сподобалось, заявляю, що вона кваліфікований спеціаліст, знає свою справу! Буду рада, якщо хтось, хто має проблеми із жіночим здоров’ям, зверніться саме до неї!!!
Марина, Ужгород, 15.06.2020
Доброго дня, Марино. Нам приємно, що наш спеціаліст змогла виправдати Вашу довіру та Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Наші лікарі комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шмаргович Надія Степанівна кваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи. Після звернення до неї було виявлено проблему та призначено лікування. Клінікою та персоналом дуже задоволена.
Олеся, Ужгород, 12.06.2020
Доброго дня, Олеся. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нашій клініці працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Шмаргович Надії Степанівні за надану фахову допомогу. Залишилися приємні враження. А також дівчатам медсестрам за професійний підхід до клієнта та приємне спілкування. Рекомендую ОН Клінік.
Вікторія, Ужгород, 11.06.2020
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік