Відгуки ОН Клінік Ужгород

Щиро вдячний лікарю Худинець Михайлу Михайловичу за високий професіоналізм та правильне лікування геморою з ускладненнями. Задоволений лікуванням та буду рекомендувати клініку та безпосередньо лікаря для знайомих.
Валерій
Ужгород, 03.08.2021
Оцінка:
Звернулася в ОН Клінік з проблемою лікування геморою. Лікар Худинець Михайло Михайлович виявився чудовим спеціалістом, доступно пояснив хід лікування, була призначена лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів. Не вагаючись, я погодилася і не пожалкувала. Все пройшло добре і професійно. Дякую вам за своє здоров'я. Вчасне звернення до лікаря - запорука успіху!!!
Наталія
Ужгород, 30.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за позитивний зворотний зв'язок. В Мережі медичних центрів «ОН Клінік» використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми, не змінюючи звичний спосіб життя та без оперативного втручання. Ми раді, що наш лікар Худинець М.М. зміг допомогти Вам позбавитися від неприємного захворювання та рекомендуємо не забувати про необхідність регулярних оглядів. Бажаємо міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив лікування у Томинець Оксани Василівни. Хочу відмітити високу професійність лікаря. До звернення до Томинець О.В. лікувався у двох лікарів інших клінік безрезультатно. Процесом лікування і результатом дуже задоволений.
Віктор
Ужгород, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже швидко та професійно. Велике дякую Будулу Віктору Васильовичу. Лікували геморой методом латексного лігування. Супер, що є можливість завітати до клініки у суботу-неділю, що не відволікає від основної роботи.
Роман
Ужгород, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Хочемо зазначити, що сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується у наших медичних центрах, дозволяє позбутися від геморою без госпіталізації та оперативного втручання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Привіт, Звернувся в ОН Клінік до Худинця Михайла Михайловича. Після першого огляду поставили вичерпний діагноз, я одразу зрозумів, що потрапив до профі. Тому з повною довірою пішов на операцію. Операція була призначена через два дні після огляду та взяття передопер. аналізів. Оперували геморой 4 стадії з тріщиною та свищем. Операцію проводили лазерною вапоризацією. Все зайняло до години, після того я успішно пішов додому. За 4 тижні лікар зробив мені латексне лігування, щоб остаточно завершити лікування. Тепер почуваюсь набагато краще і я дуже вдячний, що натрапив на такого кваліфікованого лікаря, який позбавив мене від тонни страждань та важкої операції із наркозом (так лікують в стацонарі, і ще невідомо, які побічни наслідки можуть бути цього лікування)
Євген К
Ужгород, 25.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Вдячні Вам за розгорнутий відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему та значно покращити якість життя. Хочемо зазначити, що сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується в наших медичних центрах, дозволяє позбутися від делікатних проблем без госпіталізації та оперативного втручання. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Куркутов Олександр Антонович (лікар-уролог). Звернувся зі скаргами на висип, лікар звернув увагу на проблеми з вуздечкою, була проведена операція, все пройшло чудово, результатом повністю задоволений. Великий респект лікарю, справжній професіонал своєї справи і приємна людина.
Юрій
Ужгород, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юрію. Раді, що звернення до нашого лікаря було ефективним і результативним. Одним з головних стандартів наших медцентрів є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми звернулися до лікаря Худинець Михайла Михайловича на процедуру лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів (3-4 стадія). Процедура пройшла успішно, все дуже професійно виконано, ми залишилися задоволені всім.
Арпад
Ужгород, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Арпаде. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Професіоналізм лікарів і сучасне обладнання - є запорукою ефективності лікувально-діагностичних процесів. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була в центрі «ОН Клінік» у лікаря-дерматолога і дуже задоволена, що пішла саме сюди. Персонал на рецепції дуже ввічливий, і лікар-дерматолог Боброва Анжеліка Вікторівна, яка допомогла мені у вирішені моєї проблеми, була до мене дуже ввічлива і повністю відповідає своїй кваліфікації.
Руслана
Ужгород, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Дякуємо за відгук. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. На своєму досвіді Ви в цьому переконалися. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до Худинець Михайла Михайловича, лікування - тромбектомія. Дуже хороший лікар, все пояснив, що це і як лікується, заспокоїв і швидко прооперував. Дуже чуйно поставився до моєї проблеми. Я рада, що є такі лікарі!!! Всім рекомендую!!!
Любов
Ужгород, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему. Малоінвазивні методики, які використовуються в наших медцентрах, дозволяють позбутися від неприємних проблем без госпіталізації та не змінюючи звичний спосіб життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мав проблему з гемороєм, пробував лікувати самостійно (що результату недало). Вирішив звернутися до професіоналів своєї справи, чим виявилася клініка On Clinic. Записатись виявилось дуже легко, призначили лікаря Будул В.В. (який потім виявився висококваліфікованим спеціалістом). По прийому було оглянуто мої проблемні питання і надано консультації та рекомендовано лікування. Щиро вдячний лікарю та клініці за високоякісне обслуговування та лікування та турботливість до пацієнта.
Дмитро
Ужгород, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Вдячні, що Ви поділилися своїм досвідом звернення до нашого медичного центру. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Будул В.В. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Раді, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг в «ОН Клінік Ужгород». Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до дерматолога Бобрової А.В. з проблемами висипань на шкірі. Лікар надала повну консультацію, огляд. Призначила лікування, обстеження. В цілому задоволена і лікарем, і клінікою. Дуже приємне відношення та індивідуальний підхід. Дякую!
Весна
Ужгород, 13.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Весно. Дякуємо за Ваш відгук і добрі слова. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту до нашого лікаря і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря з проблемою нальоту на голівці полового члену. Після мазка було виявлено наявність специфічних інфекцій. Лікування зайняло місяць, 1-2 рази на тиждень проходив моніторинг у лікаря. В цілому лікуванням я повністю задоволений, всіх інфекцій успішно позбулись. Однозначно можу рекомендувати лікаря Куркутова О.А. за професіональну та відповідально пророблену роботу.
Сергій
Ужгород, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Куркутова О.А. Нам важливо знати, що візит в медцентр був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік