Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Суми

Звернулася в ОН Клінік Суми до лікаря проктолога Смолового В.В. з проблемою гемороя. Після обстеження лікар провів лікування безопераційним методом за допомогою лігування. Лікування пройшло успішно, відчуваю себе добре, все зажило. Валерію Васильовичу бажаю здоров'я, удачі, благополуччя. Побільше б таких кваліфікованих, уважних, добрих докторів як Валерій Васильович.
Добрий день, Алла. Дякуємо за позитивний відгук і добрі побажання. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашій клініці, є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування геморою. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для багатьох потенційних пацієнтів. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Галина, Суми, 05.05.2020
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік Суми до лікаря проктолога Уразовського Сергія Миколайовича з проблемою поліпа анального каналу. На момент обстеження думала, що прийшла зі звичайним гемороєм, а доктор виявив справжню проблему, шляхом пальцевого обстеження і за допомогою спеціальних міні інструментів, вся суть проблеми була видна на екрані. Лікування проходило за допомогою радіохвильової терапії. Дуже приємно що доктор веде тебе і після видалення, веде огляди, призначає лікування для швидкого відновлення. Паралельно в клініці пройшла УЗД у Петрова Сергія Володимировича, перший раз в житті доктор узіст дивився все ретельно і не поспішав. Спасибі йому за це.
Тетяна, Суми, 17.04.2020
Добрий день, Тетяна. Дякую за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося вирішити неприємну проблему. На сьогодні в клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методики лікування проктологічних проблем, які дозволяють обійтися без хірургічного втручання і без відриву від звичного ритму життя. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний іншим пацієнтам при виборі фахівців і медичного закладу. Не забувайте про профілактичні огляди і будьте здорові
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся в ОН Клінік вже втретє. Дуже уважний персонал. Обслуговування на вищому рівні. Лікування проходила у лікаря проктолога Уразовського Сергія Миколайовича. Операція проходила під місцевим наркозом, ніякого болю і дискомфорту не відчувала. Процес загоєння протікав близько 10 днів. Велике дякую лікарю, тепер відчуваю себе повноцінною людиною.
Тетяна, Суми, 14.04.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Суми" і Вашу довіру. У клініках нашої Мережі фахівці використовують щадні малоінвазивні методики рішення неприємних проблем, які дозволяють без госпіталізації та тривалого відновного періоду істотно поліпшити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Порекомендували звернутись в ОН Клінік Суми знайомі. Обстеження провів лікар-проктолог Смоловий Валерій Васильович, обстеження та лікування проходило без болісно. Лікар поставив діагноз геморой 2-ї стадії і наружний тромбоз та запропонував відразу лікування за допомогою радіохвильової терапії латексного лігування . Після лікування себе відчуваю відмінно та чудово. Порекомендую кожному лікаря та клініку «ОН Клінік»!
Доброго дня, Ігор. Вдячні, що поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та не змінюючи звичний спосіб життя. Сподіваємось, що Ваш відгук буде корисний усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла за порадою лікаря працюючого в цій клініці. У мене була виявлена анальна тріщина. Дуже раджу звертатися якомога швидше. Була проведена операція і призначено лікування. Доктору Чумакову Володимиру Миколайовичу дуже хочеться подякувати. Дуже уважно ставиться до клієнта протягом усього лікування, як і весь персонал ОН Клінік. Велике спасибі!: )
Анастасія, Суми, 07.04.2020
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Чумаков В.М. уважний і кваліфікований фахівець, в професійних якостях якого Ви переконалися на власному досвіді. У клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування проктологічних проблем, які дозволяють обійтися без операцій і без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку через інтернет до лікаря проктолога Уразовського Сергія Миколайовича. З гострим болем, доктор провів обстеження зі знеболенням, в цей же день провів лікування за допомогою радіохвильової терапії і латексного лігування встановив діагноз поліп анального каналу, геморой 2-й ст. Доктор видалив поліп, біль зник. Дякую Сергію Миколайовичу за своєчасну і професійно надану допомогу.
Добрий день, Юрій. Лікарський талант фахівця Уразовського С.М. в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками лікування проктологічних проблем, які використовуються у нас в клініці, дають дійсно ефективний результат. Завдяки сучасним способам лікування, таким як латексне лігування, у наших пацієнтів є можливість підвищити якість життя швидко, ефективно і без тривалого реабілітаційного періоду. Дякуємо за відгук і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік до лікаря проктолога Чумакова Володимира Миколайовича з проблемою, геморой 3-й стадії. Після обстеження лікар провів лікування за допомогою латексного легування. В даний час відчуваю себе добре. Дякую доктора за увагу і професіоналізм. З повагою і найкращих побажань в роботі.
Анатолій, Суми, 31.03.2020
Добрий день, Юрій. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашій клініці, є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування геморою. Малоінвазивні методики дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякую за відгук і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у вашій клініці на прийомі у лікаря Ліщинської Т.В. , Був проведений огляд і призначені аналізи, За перший прийом заплатила за прайсом 250 грн і записалася на повторний прийом уже з готовими результатами, з мене за консультацію без гін. огляду взяли 350 грн Замість заявлених 200 грн (лікар аргументувала тим що ця консультація вже як гінеколога ендокринолога) хоча в прайсі такої послуги немає ((((після призначеного лікування мені стало погано, вирішила повідомити свого лікуючого лікаря, так би дізнатися припинити або продовжити мені призначене лікування! І за цю консультацію з мене знову взяв і оплату в сумі 200 грн, хоча в прайсі написано що для пацієнтів, які знаходяться на лікуванні, повторні прийоми безкоштовні! Дуже сумно що через таких фінансові нюанси Незважаючи на професіоналізм лікаря складається негативна думка!
Олена, Суми, 07.03.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі послуги в клініці оплачуються відповідно до затвердженого прайсу. Безкоштовні повторні візити надаються пацієнтам в комплексній послузі "курс лікування", при домашньому амбулаторному лікуванні всі візити до лікаря оплачуються відповідно до прайсу. Акцентуємо увагу, якщо у пацієнта в процесі амбулаторного лікування виникають будь-які питання або зміни в динаміці, можна зв'язуватися з лікарем через операторів контактного центру та уточнювати ці питання. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов лікування у лыкаря Уразовського Сергія Миколайовича. За латексні лігування гемороїдальних вузлів, а також видалення анальної бахромки радіохвильовим методом. Лікуванням залишився дуже задоволений. Ставлення персоналу до мене дуже уважне. Під час лікування відчував себе добре, набагато набагато краще ніж це було 10 років тому, коли я лікувався з такою ж проблемою в іншій установі традиційно операційним методом. Дуже вдячний лікарю Уразовському С.М. і всьому персоналу ОН Клінік. Рекомендую всім. А також буду рекомендувати своїм знайомим.
Сергій, Суми, 29.02.2020
Добрий день, Сергій. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашій клініці, є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування геморою. Малоінвазивні методики дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах, без хірургічного втручання і без відриву від звичного ритму життя. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Зі швидкістю надання результатів аналізів у вашій клініці проблеми. Здавала аналізи 31.01.2020, адміністратор на ресепшн відповіла, що результати віддають протягом дня. У підсумку, після дзвінка в клініку через день, мені відповіли, що аналізи будуть готові 4.02. Так результати я і не отримала. Адміністратор передзвонила 4.02 ввечері і сказала, що результатів не буде сьогодні. Мені їх пообіцяли вислати 5.02 до 11.00. Сьогодні 5.02 і вже 15.00 результатів немає. Навряд-чи я кому небудь із знайомих пораджу вашу клініку.
Добрий день, Ліна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань, але на жаль повністю виключити подібні моменти не представляється можливим. Факт нестачі з нашого боку визнаємо, приносимо вибачення за ситуацію. Очікуємо на повторному візиті в клініці згідно попереднього запису, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Негативні враження після прийому. Прийшов за своїм призначеним часом, прийняли після 20 хвилин мого очікування. Якщо я записуюся на конкретний час, то я його ж і планую. Далі - результати лабораторних досліджень обіцяли прислати на пошту через день, пройшло вже 3 дні, їх досі немає. Судячи з усього, комунікація всередині клініки відсутня.
Андрій, Суми, 10.01.2020
Добрий день, Андрій. Дякую за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашому медичному центрі - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців. Якщо є недоліки в нашій роботі - завжди готові нести відповідальність і надати додаткові варіанти лояльності, що було і в даному випадку. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік