Відгуки ОН Клінік Суми

Рожкова Наталія Вікторівна - прекрасний фахівець, чудовий лікар. Проходжу лікування майже рік, є хороший результат. Дуже вдячна їй за підтримку і допомогу.
Юлія
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря-проктолога Смолового Валерія Васильовича з проблемою геморою. Після обстеження лікар провів безопераційне лікування мого захворювання за допомогою латексного лігування, процедура швидка і безболісна. Лікування пройшло успішно, відчуваю себе добре. Спасибі доктору за прекрасне відношення до пацієнтів і за його працю.
Катерина
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями - один з найпопулярніших і ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі "ОН Клінік" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без операцій і не змінюючи звичний спосіб життя. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у Смолового В. В. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким і звертатися знову.
Дарія
Оцінка:
Доброго дня, Даріє. Згодні з Вами, лікар Смоловий В.В. зарекомендував себе як спеціаліст, який здатен ефективно впоратися з проблемами різної складності. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шановна Олено Борисівно, дякую Вам за увагу та професіоналізм. Бажаю Вам від щирого серця успіхів в усьому, здоров’я, вдячних пацієнтів. Дуже рекомендую цього лікаря УЗД пацієнтам. Дуже професійно провела огляд та надала рекомендації. Дякую!
Любов
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви задоволені зверненням до нашого спеціаліста і результатом діагностичної процедури. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря Сміливого Валерія Васильовича. На прийомі доктор мені поставив діагноз геморой 3 стадії. Лікування проходило за допомогою латексного лігування. Лікар давав рекомендації щодо харчування. Зараз я відчуваю себе добре. Лікування допомогло. Дякую, Валерію Васильовичу.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за відгук. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашому медичному центрі, є одним з найбільш сприятливих та ефективних безопераційних методів лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гінеколог Тетяна Вілховна дуже ввічлива і чуйна. Компетентна у своїй справі. Весь персонал клініки добродушний і ввічливий.
Світлана
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ліщинської Т.В. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю-проктологу і всім працівникам клініки за професіоналізм і чуйне відношення до пацієнта. Тривалий час хворіла, боялася, мала купу проблем, болі, незручності, але пролікувавшись у клініці у найкращого лікаря Уразовського Сергія Миколайовича повернулась до нормального життя. Дякую!!!
Аліна
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Уразовського С.М. виправдав надану Вами довіру і під його наглядом Ви змогли вирішити неприємну проблему. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Уразовському Сергію Миколайовичу за професіоналізм, індивідуальний підхід і кінцевий результат в непростому лікуванні. Мої рекомендації! Зі свого досвіду, пораджу не затягувати з лікуванням, сам не пройде, а звернутися все одно, рано чи пізно, доведеться, після лікування "як заново народився". Всього найкращого.
Дмитро
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Лікар Уразовський С.М. зарекомендував себе, як досвідчений і кваліфікований фахівець, який в повному обсязі володіє малоінвазійними методиками лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря Сміливого В. В. Проблеми не з приємних, але професіоналізм і увага доктора відразу прибрали всі страхи та сумніви. Лікування було ефективним, лікар уважний, повторні огляди проводив до остаточного загоєння. Спасибі велике лікарю і персоналу клініки.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Раді, що Ви задоволені результатом лікування у нашого фахівця. Бажаємо Вам здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу почати розповідь з того, що доктор Рожкова спочатку поставила неправильний діагноз і призначила лікування. Здавши масу дорогих аналізів в ОН Клінік, купивши купу лікарських препаратів за призначенням лікаря, які не тільки не приносили результатів, а завдали чималої сильної шкоди. Через недбальство доктора, який призначила антибіотик і не повідомила про побічні ефекти, я отримала сильні опіки на обличчі. Не рекомендую тим, хто не хоче посилити здоров'я і втратити в порожню фінанси.
Євгенія
Оцінка:
Добрий день, Євгеніє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди звертаємо увагу нашим пацієнтам - за виникнення будь-яких питань або змін у стані необхідно негайно повідомляти лікаря. Якщо подібної інформації лікарю не надходить і пацієнт не приходить на наступний прийом - у лікаря немає можливості оцінити стан в динаміці і вносити коригування за необхідності. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Смоловому Валерію Васильовичу за професіоналізм!!!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Наші лікарі використовують щадні малоінвазивні методики лікування та мають можливість допомогти пацієнтам позбутися неприємних проблем без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Смоловому Валерію Васильовичу за професіоналізм та кваліфіковану допомогу під час надання медичних послуг. Чуйна та приємна людина, тонкий психолог і справжній фахівець. Дякую!!!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Наші лікарі використовують щадні малоінвазивні методики лікування та мають можливість допомогти пацієнтам позбутися неприємних проблем без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік