Відгуки про лікарів-узд у Полтаві

Я звернулася до ОН Клінік для планового обстеження УЗД. Дане обстеження проводила Твердохліб Лариса Василівна. Лікар провела обстеження професійно та уважно. Відповіла на усі мої запитання та дала рекомендації. В разі необхідності я знову буду звертатися за даною послугою та буду рекомендувати лікаря та заклад за потребою. Також хочу подякувати персоналу клініки за комфортні умови перебування та за адекватні ціни на послуги.
Валентина
Полтава, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в медцентрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік для проходження діагностики молочних залоз у лікаря Мартиненко Олени Сергіївни. Лікар була дуже уважною і професійною, відповідала на мої запитання. Буду звертатись до неї.
Ірина
Полтава, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого лікаря було комфортним, інформативним, і Ви задоволені результатом діагностичної процедури. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась в "ОН Клінік" до лікаря Мартиненко Олени Сергіївни з приводу УЗД органів малого таза, лікар уважно оглянула, детально показувала проблеми на моніторі, та пояснювала. Лікарем залишилась задоволена. Буду звертатись і надалі і рекомендувати всім знайоми.
Марія
Полтава, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Раді, що процедура УЗД серця, яку проводила наш спеціаліст, пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Дякуємо за відгук. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями, та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря Величко Ірини Олексіївни, дуже приємна людина і чудовий спеціаліст. Задоволена відвідуванням саме цього лікаря. Дуже дякую що у вашій клініці працюють такі спеціалісти.
Альона
Полтава, 26.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що наш лікар Величко І.О. змогла виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно проходила обстеження УЗД у доктора Величко І. Лікар дуже приємна, уважна, прийом пройшов відмінно. Рекомендую!
Наталія
Полтава, 30.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Величко І.А. Ви знайшли фахівця, якій змогли довірити своє здоров'я. Раді, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше звернулася до вашої клініки, проходила УЗД обстеження у Мартиненко Олени Сергіївни та була на прийомі у лікаря-дерматолога Дадонової Олени Миколаївни. Обидва лікарі дуже кваліфіковані, професійні, ввічливі, тактовні. Я залишилася задоволеною якістю надання медичних послуг, атмосферою у самій клініці та вишуканістю інтер'єру.
Дарина
Полтава, 28.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дарино. Дякуємо за відгук і вибір «ОН Клінік Полтава». Кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходили УЗД обстеження у лікаря Мартиненко Олени Сергіївни. Прийом пройшов дуже добре, лікар Олена Сергіївна від Бога. Дуже кваліфікований спеціаліст, добра, пояснює дуже добре та доступно. Ввічлива, приємна у спілкуванні. у подальшому даного лікаря будемо рекомендувати, при необхідності обовʼязково будемо звертатись за консультацією та порадю до Олени Сергіївни
Людмила
Полтава, 22.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводила лікар Мартиненко О.С. пройшла для Вас в комфортній обстановці. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря УЗД Мартиненко Олени Сергіївни зробити УЗД Щитовидної залози та органів малого тазу. Лікар була дуже уважною при огляді, відповіла на всі поставлені запитання, надала рекомендації. До лікаря звертаюся не перший раз, лікар дуже подобається ,професіонал своєї справи. Відповідальна та компетентна, рекомендую данного лікаря знайомим та друзям.
Олена
Полтава, 09.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за довіру і вибір "ОН Клінік Полтава". Спеціаліст Мартиненко О.С. дійсно уважний, досвідчений і кваліфікований лікар. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря Величко Ірини Олексіївни для проходження обстеження доплерографії вен та артерій нижніх кінцівок. Лікар уважно провів обстеження, дав детальне обгрунтоване пояснення що до мого діагноза, отримала кваліфіковане медичне обстеженя лікарем Величко І.О. як спеціалістом залишилась задоволена. Як лікарем-спеціалістом задоволена. Рекомендую.
Лариса
Полтава, 15.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Вдячні Вам за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатами обстеження у нашого спеціаліста Величко І.О. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в Он клінік до лікаря Величко І.О. для проходження УЗД діагностики. Лікар уважно оглянула, відповіла на запитання, показала все на екрані, я дуже задоволена. Лікар дуже професійний та компетентний. Буду звертатися та рекомендуватиму, саме Он клінік своїм знайомим.
Світлана
Полтава, 30.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна та зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила УЗД у ВЕЛИЧКО Ірини Олексіївни! Чудовий фахівець і дуже приємна жінка! Пояснила, показала, заспокоїла. Дякую вам!
Євгенія
Полтава, 18.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгенія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в Он Клінік зробити обстеження нирок. Я залишилася задоволення якістю наданих послуг. Лікар кваліфіковано зробила узі, надала всю інформацію, яка мене цікавила. Я задоволена роботою Ірини Олексіївни Величко. Вона гарний спецвіаліст.
Валентина
Полтава, 19.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста Величко Ірини Олексіївни. Медичні центри «ОН Клінік» устатковані сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає змогу проводити максимально точну діагностику й відтак розробляти ефективний алгоритм подальших дій. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік