Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-узд у Полтаві

29.05.2020 була на прийомі у лікаря ультразвукової діагностики (УЗД) Величко Ірини Олексіївни. Отримала позитивний тест на вагітність, але відчувала певні болі, тому вирішила звернутися до професіоналів. На УЗД потрапила до Величко І.О. Лікар мені зробила декілька раз абдомінальне та трансвагінальне УЗД, в заключенні зазначила: в порожнині матки візуалізується плідне яйце 2.8*1.6 мм. Вагітність малого терміну. Загроза переривання вагітності. Крім того лікар рекомендувала звернутися повторно через тиждень. Після УЗД звернулася до лікаря-гінеколога, яка направила мене у стаціонар. 30.05.2020 звернулася в першу міську лікарню, де мені озвучили діагноз «позаматкова прогресуюча вагітність». Через годину мене прооперували. На момент операції по підрахунках був повний шостий акушерський тиждень вагітності. З коментарів лікаря, який оперував, стало зрозуміло що максимум дві доби і труба б не витримала та лопнула, чим би все закінчилося спрогнозувати важко. Зараз у мене виникає питання: якщо лікар УЗД не орієнтується де труба, а де матка, чому вона працює в ОН Клінік? Пацієнти лікарям довіряють своє життя та здоров’я. Просто уявімо що за її рекомендацією я походила ще ТИЖДЕНЬ, чим би ця історія закінчилася для мене? Я дуже хочу застерегти дівчат, які можуть потрапити до Величко І.О., що її компетенція викликає сумніви. І дуже прошу щоб у цьому питанні розібрались люди, які оцінювали її кваліфікацію і брали її на роботу.
Диана, Полтава, 04.06.2020
Доброго дня, Діано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливо повноцінно та комплексно розібратись в кожному зверненні наших пацієнтів. Для продовження конструктивного розбору ситуації очікуємо від Вас обіцяну медичну інформацію. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
19.05.20 сестра робила УЗД у Величко І .. Лікар дуже приємна в спілкуванні, але як фахівець викликає сумнів. За результатами УЗД - два вентильних камені в лівій нирці розміром 10 і 12 мм. 21.05.20 на КТ цей діагноз не підтверджено. Є, звичайно, радість, що діагноз не підтверджено. Але ... поставлений "фахівцем" діагноз змусив понервувати, а ще розумію, що кошти витрачені даремно ... НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Тетяна, Полтава, 21.05.2020
Добрий день, Тетяна. З боку Служби контролю якості ми проводимо предметні розбори по кожному зверненню особисто з пацієнтом клініки, що було і в даному випадку. Ми не обговорюємо інформацію по пацієнтам з третіми особами. Зворотний зв'язок пацієнт отримав особисто. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю-генікологу Свинчук Олені Миколаївні Полтавського відділення ОН-клінік за якісне, бережливе, багатогранне, надійне лікування. Це Лікар з великої літери. А ще це прекрасна і чуйна людина, висококласний спеціаліст. Вона не тільки лікує хворобу але і чітко встановлює причини захворювання. Під чс проведення радіохвильової терапії їй допомагала медична сестра Сергієнко Олена Павлівна. Прорцедура не дуже приємна і потребує підтримки. Олена Павлівна виконувала не тільки функції медсестри, а і психолога. Велике дякую цим двом людям. Бажано у кабінеті встановити кондиціонер, і невеликий телевізор. Для жінок такі процедури не надто приємні. Прибирання запаху кондиціонером та заспокійлива музика позитивно впливали б на психологічний стан пацієнта. Бо це є ще одна складова для повного виздоровлення пацієнта. Бажаю всім лікарям цієї клініки всіляких благ і процвітання. З повагою пацієнт номер 37298. Ольга Гадяч 24.11.2018
Ольга, Полтава, 30.11.2018
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за розгорнутий відгук та добрі слова. На сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії є радіохвильове лікування. Переваг у данного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Ми згодні з Вами, гінеколог Олена Миколаївна дійсно дуже уважний і досвідчений лікар, має великий клінічний досвід та чуйно ставиться до пацієнтів. Надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних умовах один з головних принципів роботи наших медичних центрів, а завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів ми можемо постійно покращувати якість медичного обслуговування. Нам приємно отримувати щирі побажання та особисті враження від наших пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік