Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-урологів у Полтаві

Відмінний доктор який знає свою справу, спасибі вам за грамотний підхід, а також лікування яке дає результат.
Денис, Полтава, 15.09.2020
Evaluation:
Добрий день, Денис. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в "ОН клінік" до лікаря Єрошенко И.А. з проблемою захворювання хронічного простатиту. На прийом лікарь дуже уважно вислухав, розпитав весь анамнез, виявив розуміння. Розповів подальші дообстеження, аналізи, що тільки після дообстеження буду зрозуміла повна картина. Лікар дуже сподобався, будемо лікуватись і при необхідності рекомендувати.
Юрій, Полтава, 11.09.2020
Evaluation:
Доброго дня, Юрію. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Єрошенка Ігоря Олександровича виправдав Вашу довіру. Спеціалісти «ОН Клінік» добирають індивідуальні програми діагностики й лікування для кожного пацієнта, що значно збільшує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
НЕ РЕКОМЕНДУЮ. ПОВНИЙ відстій. Доктор порекомендував сходити в аптеку і запитати у продавця препарати, які допоможуть від моєї проблеми і купити. За що ви гроші берете?
Лілія, Полтава, 11.09.2020
Evaluation:
Добрий день. Ми ведемо діалог тільки з реальними пацієнтами клініки, таким в даному випадку ви не є. У нашій клініці застосовується комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров'ям. Для успішного лікування необхідно встановити етіологічний фактор, для цього і пропонується лабораторне або інструментальне обстеження. Право пацієнта погоджуватися або ні з думкою лікаря і запропонованої тактикою. Зворотний зв'язок пацієнт отримав особисто. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся ОН Клінік до лікаря Єрошенко Ігора Олександровича з метою лікування простати лікар призначив лікування медикаментозне та процедури (лазар урологічний) на даний момент після проходження лікування почуваю себе набагато краще рекомендую всім звертатися на лікування. Хочу подякувати всім лікарям, і всьому персоналу.
Валерій, Полтава, 26.06.2020
Evaluation:
Доброго дня, Валерію. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а також враховують індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до уролога – Ігор Александрович Єрошенко. Хвилювала (предстательная железа) Лікар рекомендував медичні препарати та комплексне обстеження. Лікування відбувалося протягом 2-х тижнів, значно покращився загальний стан, препарати та лазероурологічні процедури також відчутно допомогли. Також лікар призначив додатковий профілактичний курс (на період лікування вдома). Загалом лікуванням задоволений. Рекомендую.
Денис, Полтава, 22.06.2020
Evaluation:
Доброго дня, Денисе. Вдячні Вам за позитивний відгук. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завдяки сучасним методикам лікування у наших пацієнтів є можливість позбутися неприємних проблем ефективно та без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов курс лікування в прекрасного доктора Ерошенко І.О., який за весь час мого лікування вникав в усі потреби пацієнта та надавав свої поради та рекомендації. Лікування було повністю підстроєне під мій графік життя та роботи. Результати на заставили себе довго ждать. Проблема була локалізована. Також дуже хочеться відмітити конфіденційність лікування та індивідуальний підхід.
Віктор, Полтава, 13.08.2019
Evaluation:
Доброго дня, Вікторе. Щиро дякуємо за Ваші добрі слова на адресу нашої клініки та спеціаліста. Ми створили комфортну атмосферу для наших пацієнтів, а також можливість відвідувати клініку в максимально зручний час. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі необхідності та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігаюся в клініці вже третій рік. Хочу відзначити високий професіоналізм як лікарів - фахівців, так і інших працівників клініки. Окремо хотілося б відзначить високий сервіс, якість надання послуг, і їх доступність. А головне, результативність лікування.
Андрій, Полтава, 13.06.2019
Evaluation:
Добрий день, Андрій. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Полтава" і довгострокове співробітництво. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Приєднуюсь до вдячних відгуків, щодо ОН Клінік. Перше враження: на ресепшені зустріли, оформили, провели (!) до потрібного лікаря. Замітьте до уваги, без черг, все чемно, коректно. Дівчатка на ресепшені МОЛОДЦІ! Друге враження: Мій лікар, Рижонкова Валентина Лукінічна — професіонал свої справи, це справді — людина з великої літери. Дякую їй! Як би ж усі лікарі в нашій країні були такі професіонали, як Валентина Лукінічна, то мабуть у нас була б здорова нація. Окремо хочу подякувати дівчаткам-лаборантам. Молодці. Справно роблять свою роботу. Взагалі, я пропоную всим, хто потребує, обстеження та лікування в даній клініці. З повагою — вдячний пацієнт за номером 38404. Полтава, 21/12/2018 З наступаючими святами!
Тетяна, Полтава, 29.12.2018
Evaluation:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за розгорнутий відгук та вибір «ОН Клінік Полтава». Ми прагнемо забезпечити усім нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування у клініці. Валентина Лукінічна Рижонкова висококваліфікований спеціаліст з великим клінічним досвідом роботи, яка знаходить рішення навіть у найскладніших випадках, які допустимо лікувати в умовах нашої клініки. Сподіваємося, що Ваші рекомендації будуть корисні усім потенційним пацієнтам. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік