Відгуки про лікарів-урологів у Полтаві

Добрий день! Зверталася до лікаря Єрошенко з болями в нирках, а також з болями за сечоспускання. На прийом до лікаря прийшла з УЗД, спочатку лікар мені повідомив, що я прийшла без аналізів, він мені нічим не допоможе, потім відповів, що може вийшов камінь з лівої нирки. Відправили на аналізи. Все зробила, прийшла знову на прийом, мені відповіли, що з аналізом все добре. Сказали, можливо у Вас не нирки болять!!! На запитання, чому боляче ходити до туалету, лікар просто пожимав плечима. На прийомі я говорила, які ліки пила, щоб зменшити болі, а не лікар мені. Таке враження, що я консультувала, а не мене. Консультацію я не отримала, лікування теж. Просто викачка грошей. Більше в клініку ні ногою. Цього лікаря точно не раджу!!!!! Люди ж звертаються за допомогою!!!!!
Таня
Полтава, 25.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. За Вашим зверненням проведено предметний розбір ситуації, але на жаль, не можемо надати зворотній з'вязок в телефонному режимі, абонент не відповідає. Для отримання зворотньої інформації просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Так сталося,що вже рік лікуюся у цій клініці. Дуже вдячна лікарю-гінекологу Свінчук Олені Миколаївні за професійність, уважність, добре ставлення до кожного пацієнта. Також велике ДЯКУЮ лікарям УЗД: Руденко Ж.М. та Величко І.О.
Олена
Полтава, 20.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а потужна матеріально-технічна база сприяє ефективному лікувально-діагностичного процесу. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Погано працює особистий кабінет - в розділі вибору процедур немає можливості вибрати повторні прийоми. Також немає можливості користуватися особистим кабінетом дитини (2 роки), так як у нього немає мобільного, а мій уже зареєстрований.
Лілія
Полтава, 02.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Комфорт для пацієнтів на всіх етапах - одна з наших пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Більш детальна інформація була надана фахівцем технічної підтримки. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Враження від лікаря Єрошенко І.О. гарне. Буду ще звертатися. Все чітко, без води, по справі. Рекомендую Враження позитивне. Назначив аналізи та рекомендував пройти УЗД. Компетентний, по всім моїм питанням дав відповідідь. Зверталася із болями у сечовому міхурі, лікар також порекомендував лікування.
Анна
Полтава, 09.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Полтава". Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Будемо раді допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік до лікаря уролога Єрошенко І.О. За рекомендацією хорошого друга. Звернувся з проблемою простатиту, на що він мене дуже уважно вислухав і призначив лікування яке мені допомогло. Лікар дуже хороший, рекомендую.
Сергій
Полтава, 20.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергій. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Ради, що відвідування нашого фахівця Єрошенко І.О. було для Вас комфортним і результативним. Рекомендуємо виконувати всі приписи лікуючого лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на УЗД і чесно кажучи просто в шоці! Минуло вже кілька годин, а емоції все ще переповнюють, хоча я відхідлива людина. 1. Благо сьогодні я не 2 години чекала прийом як вчора. 2. Спеціаліст абсолютно не компетентний! Бурмотала щось собі. Швидко подивилася і сказала "З животом все норм". Це термінологія фахівця ?! Мені вже самій довелося розпитувати про стан органів і тільки потім з'ясувалося що не все те і добре. 3. Але що мене дійсно шокувало, так це те що в середині огляду в кабінет зайшла якась жінка і стояла розмовляла, про те прийме чи ні узіст її пацієнта. Серйозно? !! Я в приватну клініку йду не для того щоб в кабінеті був прохідний двір. А якби я гола лежала? І це ще не все!
Ганна
Полтава, 28.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо зазначити, що у висновку УЗД лікар-сонолог описує структуру досліджуваної області, наявність або відсутність патологічних змін. Що і було виконано в даному випадку. Лікуючий лікар встановлює клінічний діагноз, дає пояснення і відповідає на питання пацієнта щодо виявленої патології. Приносимо свої вибачення, якщо візит в клініку був для Вас дискомфортним. Більш детальна інформація про додаткове варіанті лояльності була озвучена Вам в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сервіс клініки і професіоналізм лікарів вражає, дуже уважні до своїх пацієнтів, рекомендую.
Катерина
Полтава, 12.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру і фахівців. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі лікаря ультразвукової діагностики Руденко Жани Миколаївни.Дуже приємна лікарка, під час огляду на УЗІ все доступно і зрозуміло пояснила. Дякую Вам, при необхідності буду звертатися до Вас.
Ірина
Полтава, 03.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого спеціаліста Руденко Жанну Миколаївну. Медичні центри «ОН Клінік» устатковані сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає змогу проводити максимально точну діагностику й відтак розробляти ефективний алгоритм подальших дій. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у чудової, чуйної та уважної лікарки гінеколога Свинчук Олени Миколаївни. Був проведений ретельний огляд, призначено обстеження та призначенно лікування. Дуже задоволена Оленою Миколаївною, надалі буду звертатися та лікуватися у неї.
Ірина
Полтава, 03.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова й високу оцінку роботи нашого лікаря Свинчук Олени Миколаївни. Ми дбаємо, щоб усі пацієнти почувалися комфортно протягом усього перебування в клініці, і пропонуємо якісний медичний сервіс. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та рівнем медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше звернулася до Вашої клініки з проблемою випадіння волосся , а саме до лікаря трихолога Дадонової Олени Миколаївна. Вона уважно вислухала про мою проблему, провела ретельний огляд, призначила обстеження та розпочала лікування моєї проблеми. Я залишилася задоволеною прийомом лікаря та , сподіваюся Олена Миколаївна допоможе мені у вирішені моєї проблеми з випадінням волосся.
Ірино
Полтава, 03.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Дадонової Олени Миколаївни виправдав Вашу довіру. Спеціалісти «ОН Клінік» добирають індивідуальні й комфортні програми лікування для кожного пацієнта й надають рекомендації з урахуванням усіх діагностичних показників, що значно збільшує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вразив прийом у лікаря Фаражала Ольги Володимирівни. Такого компетентного, тактовного і хорошого лікаря давно не зустрічала. Дуже дякую.
Інна
Полтава, 02.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інна. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що в особі лікаря Фаражалли Ольги Володимирівни Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в Он Клінік з болями в животі, до лікаря Величко І. А. Перед цим, два дня мене "Ганяли" з поліклініки в полікліку. У першій міській лікарні мені спочатку сказали, що у мене апендицит, а потім сказали що це не він, але, що зі мною, вони сказати не можуть. Під час обстеження вже в Он Клінік, відчувала себе добре, після, була проконсультована (виявилося, що у мене був вторинний піелонефріт) і отримала рекомендації щодо лікування. Після лікування, зараз, відчуваю себе добре. Залишилася дуже задоволена роботою і професіоналізмом лікаря Величко Ірини Олексіївни, буду радити її всім знайомим.
Катерина
Полтава, 26.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Величко Ірини Олексіївни. Центри «ОН Клінік» оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає можливість провести максимально точну діагностику, виявити проблему на ранній стадії і розробити ефективний алгоритм подальших дій. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік