«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-гінекологів у Полтаві

Лікувалась у Свинчук Олени Миколаївни! Задоволена на 100%. Лікування тривало більше року, лікували дисплазію, але комплексний підхід і хороші препарати дали позитивний результат! Отримала омріяний аналіз без жодних відхилень. Дякую Олені Миколаївні)
Оксана
Полтава, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Для кожного пацієнта лікарі «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася зі скаргами до лікаря-гінеколога Шафарчук Валентини Михайлівни. Прийомом залишилася дуже задоволена, доктор професійно поставилася до моєї проблеми, була дуже уважна і все пройшло чудово. Буду і надалі консультуватися у лікаря.
Алла
Полтава, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Шафарчук В.М. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уже після першого відвідування лікаря Свинчук Олени Миколаївни мені стало зрозуміло, що означає "лікар від Бога". Більш тактовної, професійної та розсудливої жінки-лікаря я не зустрічала ніколи. Дуже висококваліфікований фахівець, до того ж прекрасна людина... Однозначно раджу звертатися виключно до Олени Миколаївни!
Яна
Полтава, 20.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Свинчук О.М. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після негативного досвіду відвідування гінеколога (в приватній клініці) довго вибирала лікаря, кому я могла б довіряти. Я вибрала Ольгу Володимирівну і не помилилася. Дуже чуйна, приємна, огляд пройшов абсолютно безболісно і спокійно. Велике спасибі!
Олександра
Полтава, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Фаражалла О.В. Ви знайшли фахівця, якій змогли довірити своє здоров'я. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря Свинчук О. М., у якої спостерігалася близько року. Лікарем задоволена, завжди компетентна, професійно виконує свої функціональні обов'язки, надалі обов'язково буду звертатися та рекомендуватиму своїм друзям та знайомим.
Раїса
Полтава, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Раїсо. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Полтава" і Ваш відгук. Нам приємно, що відвідування нашого лікаря залишило у Вас тільки позитивні враження. Завжди раді надати кваліфіковану медичну допомогу всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике моій прекрасній і талановитій лікарці - Свинчук Олені Миколаївні. Прилетіла до неї за тисячу кілометрів, щоб потрапити на прийом. Все швидко і якісно, розв'язали мою проблему. Удачі Вам і міцного здоров'я.
Тетяна
Полтава, 08.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за довіру і вибір нашого медичного центру. Свинчук О.М. дійсно кваліфікований лікар, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди раді допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
З лютого лікувалася у Свинчук Олени Миколаївни. Проблема була в тому, що майже рік не могла завагітніти. Пройшовши лікування (3 місяці), в червні я побачила завітні дві полоски на тесті. Дякую моєму лікарю за колосальну допомогу і здійснену мрію. Всім рекомендую лікаря ОН Клінік Дякую!!!
Лілія
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що надана медична допомога нашим лікарем принесла бажаний результат. Для кожного пацієнта спеціалісти «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мала деякі проблеми з жіночим здоров'ям. Звернулася в "ОН Клінік", так як побачила багато хороших відгуків. Мене направили до лікаря-гінеколога Свинчук Олени Миколаївни. Вона з першої секунди нашої розмови заспокоїла мене і сказала, що все буде добре, "все вилікуємо". Після тривалого лікування і постійної підтримки мого лікаря - моя мрія здійснилася! Ми - вагітні! Тому раджу усім цього лікаря і цю клініку. Ніколи не опускати руки! Мрії здійснюються! Дякую уважному персоналу і своєму лікарю!
Вікторія
Полтава, 05.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук про нашого лікаря. Рівень довіри та психологічний комфорт під час лікування є важливими факторами у швидкому досягненні позитивного результату. Нам приємно, що лікування під контролем нашого спеціаліста було ефективним і комфортним для Вас. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала клініку "ОН Клінік", пройшла огляд гінеколога Свинчук Олени Миколаївни та УЗД в лікаря Величко Ірини Олексіївни. Лікарі дуже уважні та компетентні. Обслуговування в клініці на високому рівні. Дуже вдячна всьому медичному персоналу, з яким я зустрілась. Успіхів Вам у вашій роботі. Клініку рекомендую.
Ірина
Полтава, 26.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук і теплі слова про наших спеціалістів. Великою підмогою для роботи лікарів є потужна матеріально-технічна база клініки, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Сподіваємося, що Ваш відгук допоможе визначитися потенційним пацієнтам з вибором лікаря і медичної установи. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря гінеколога Фаражалла О. В. стосовно стану свого здоров’я. Лікар дуже уважна, відповіла на всі мої питання та вирішила мою проблему. В майбутньому буду вертатися до неї та рекомендувати всім. Дякую всьому персоналу ОН Клінік
Людмила
Полтава, 26.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася по допомогу до Олени Миколаївни. Лікар від Бога, дуже уважна, ввічлива, дякую за Вашу працю, Ви професіонал! Залишилася задоволена.Т а взагалі всі працівники клініки дуже гарно ставляться до клієнтів. Розквіту всім вам та міцного здоров'я!!!!
Ольга
Полтава, 17.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря Свінчук О.М. Нам приємно, що звернення в наш медцентр було комфортним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ольга Володимирівна дуже кваліфікований лікар. Була перший раз у неї на прийомі, залишилася задоволена. Завдяки рекомендації Ольги Володимирівни я вирішила повністю свою проблему.
Марина
Полтава, 23.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ради, що звернення до нашого лікаря Фаражалли О.В. було для Вас комфортним і результативним. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік