Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-гінекологів у Полтаві

Звернулася в «ОН Клиник» до лікаря гінеколога Свинчук Олени Миколаївни, через дискомфорт в низу живота. Було проведено детальне обстеження, після якого встановили діагноз. Лікар призначив ефективне лікування. Запалення правого яєчника швидко вилікували. Було надано кваліфіковану допомогу. Лікарем і медичним персоналом задоволена, працюють на вищому рівні. Обов’язково надалі буду спостерігатися у Свинчук Олени Миколаївни.
Анна, Полтава, 25.06.2020
Другий раз звертаюся в ОН Клінік, хочу відзначити відмінний рівень медичного обслуговування! Чуйні та приємні адміністратори на ресепшені, висока швидкість обслуговування. Відвідала лікаря гінеколога Свинчук О. Лікар уважна, провела пару лекцій з моїм питань і боязнь з приводу гормональних. Вивчивши повністю мої скарги, раніше здані аналізи, дала необхідні рекомендації, заспокоїла і пояснила подальше лікування. Це мій найкращий лікар гінеколог. Спасибі всьому персоналу за увагу і доброту. Залишилася дуже задоволена. Тетяна, Полтава 23.05.2020
Тетяна, Полтава, 11.06.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо Вам за довіру і вибір "ОН Клінік Полтава". Одним з головних стандартів роботи клінік нашої Мережі є комфортний емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, використовується сучасне обладнання, є можливість підібрати найбільш зручний час прийому. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік до лікаря-гінеколога Фаражала О.В. з біллю в низу живота, температурою по результатам УЗД дала рекомендації, відповіла на питання, провела обстеження та назначила аналізи. Лікар чуйний, добрий, дружелюбний, гарно розповіла та відповіла на запитання. Рекомендувати лікаря обов’язково буду!
Ирина, Полтава, 03.06.2020
Звернулася до лікаря-гінеколога Свинчук О.М. огляд мені дуже сподобався, зробила все дуже акуратно і безболісно. Це був мій перший огляд лікар доставив мені повну консультацію, порекомендував зробити аналізи. Все сподобалось буду звертатись! Буду рекомендувати своїм знайомим і друзям.
Валерія, Полтава, 26.05.2020
Звернулась до лікаря гінеколога Свинчук Олени Миколаївни з молочницею. Лікар проявила професіоналізм, індивідуальний підхід, розпитала за обставини, які могли б спричинити дане захворювання. Лікар спокійно, не поспішаючи провела належний огляд. Я задоволена, від прийому, отримала гарну кваліфіковану консультацію. Дуже ввічлива та професіонал своєї справи.
Марія, Полтава, 04.05.2020
Майже півтора роки тому вперше звернулася за допомогою до медичного центру ОН КЛІНІК у місті Полтава. Мала певні проблеми у плані жіночого здоров'я, а саме досить часті ановуляторні цикли. Це вже був не перший медзаклад, який я відвідала, але проблема на той момент так і не зникла. Тому великих надій я вже не мала. Записалася на прийом по гарячій лінії. Нікого з лікарів клініки на той момент не знала, тому самостійно спеціаліста не обирала. За мене це зробила доля. Тому що потрапивши на перший прийом, я відразу зрозуміла, що потрапила в надійні руки. Моїм лікарем була (і є) Свінчук Олена Миколаївна. Це висококваліфікований та компетентний спеціаліст, чудова, доброзичлива людина, дуже уважна до всіх деталей. Вона завжди може надати не тільки професійну допомогу, а й провести чудову зрозумілу консультацію. Я дійсно вдячна долі, що потрапила саме до Олени Миколаївни! Тому що вже через пів року моя проблема зникла, а зараз я вже на 8 тижні вагітності. І наша з чоловіком мрія нарешті здійснилася. Тому рекомендувала і буду рекомендувати цього надзвичайного спеціаліста своїм знайомим. Також хочеться відзначити чудову роботу лікаря УЗД Забродько Н.В. Лікар завжди тактовна, вміє підтримати та надати професійну допомогу. Тож дякую клініці за таких прекрасних спеціалістів!
Марина, Полтава, 30.04.2020
Я звернулась до лікаря Свинчук О.М. в «ОН Клінік» Полтава з проблемою «ендометріоз». Лікар призначила комплексну діагностику та УЗД-діагностику, завдяки якому лікар виявив більш точну проблему та призначив кваліфіковане лікування для покращення стану мого здоров’я. Буду рекомендувати Свинчук О.М. як кваліфікованого лікаря. Дуже гарний професіонал свого діла, чемна та приємна людина.
Надежда, Полтава, 28.04.2020
На початку березня, я пройшла плановий огляд у лікаря Рижонкової Валентини Лукінічни. Це висококваліфікований лікар, супер-спеціаліст і просто гарна людина. Її консультації та план лікування приносить користь, зберігає жіноче здоровья. Завжди прислухаюсь до її порад, раджу подругам.
Ольга, Полтава, 22.04.2020
Звернулася в ОН Клінік до лікаря Свінчук Олени Миколаївни з метою огляду, під час якого лікар поставила діагноз «кандидоз». Назначила додаткові аналізи та призначила вагінальні свічки та таблетки протизапального та бактеріального ряду. Після повторного аналізу все було добре. Моя проблема була вирішена. Можу рекомендувати ОН клінік Полтава, так як тут гарні та кваліфіковані фахівці.
Олена, Полтава, 16.04.2020
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо, що Ви знайшли можливість поділитися своїми враження від перебування в нашій клініці. Ми прагнемо забезпечити надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних для кожного пацієнта умовах та надати вичерпні відповіді на усі питання, які можуть виникнути на будь-якому етапі. Будемо раді допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся в ОН Клінік Полтава Свінчук Олени Миколаївни уже досить тривалий час. Зверталася зрізними проблемами кіста яічника, ерозія шийки матки, за допомогою РВТ та апарату сургітрон. Лікар Свінчук О.М. завжди назначає ефективне лікування. Дуже вдячна їй за правильно підібрані медикаменти, розуміння та допомогу. По можливості буду рекомендувати лікаря знайомим.
Маргарита, Полтава, 06.04.2020
Доброго дня, Маргарито. Хочемо зазначити, що на сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії шийки матки є радіохвильове лікування. Переваг у даного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Не залишає рубцевих змін, не порушується анатомічна будова шийки матки, для лікування достатньо однієї процедури. Щиро дякуємо за відгук та Ваші рекомендації, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, Мешталь Т.В., звернулася в ОН Клінік Полтава, до лікаря Свінчук Олени Миколаївни, з приводу переривання вагітності, лікар призначила мені комплексне обстеження, після чого все пройшло успішно. Після цього отримувала кваліфіковану допомогу. Зараз спостерігаюсь в Свінчук О.М. Дуже вдячна їй за її професіоналізм, та підтримку в нелегкій ситуації. Буду рекомендувати Свінчук О.М. всім знайомим.
Тетяна, Полтава, 31.03.2020
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
У мене була досить поширена на сьогоднішній день проблема: дисплазія шийки матки 1-ї стадії. Завдяки комплексному лікуванню, яке було призначене чудовим лікарем Свінчук Оленою Миколаївною, вдалося вилікувати даний недуг і привести епітелій в норму. Дуже дякую Олені Миколаївні за підтримку, яка допомогла не впасти в паніку, а також за належне лікування.
Елена, Полтава, 12.03.2020
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам за позитивний відгук. Згодні з Вами, наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося знайти рішення неприємної проблеми. Будем раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік