«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Полтаві

Була на прийомі у лікаря Короткевич, після обстеження ми з доктором пішли на стійку адміністратора, щоб роздрукувати висновок. Доктор взяла висновок і при 2 адміністраторах, 1 пацієнті у стійки, близько 6 пацієнтів на відстані метра від нас в залі, почала коментувати призначені нею аналізи і при всіх запитала у мене готова я зараз здати кал. По-перше, призначення для пацієнта повинні обговорюватися тільки при ньому, по-друге, не думаю, що клініка такого рівня хоче, щоб їхні клієнти відчували себе дискомфортно, не хотіли повертатися і не рекомендували цю установу своїм знайомим. Додатково, на що я звернула увагу, мене прийняли на 9 хв пізніше призначеного часу. Висловлюю подяку доктору Потапенко, яка дуже професійно вела прийом і зробила все, щоб згладити враження від неприємної процедури і зіпсованого настрою попереднім лікарем.
Юлія
Полтава, 13.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Пріоритетним завданням для нас є комфорт пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг у медцентрі. Дотримання конфіденційності при спілкуванні лікаря і пацієнта, безумовно, є важливим моментом. Просимо свої вибачення за цю ситуацію. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі за надану медичну допомогу нашій мамі, за чуйність і професіоналізм.
Вікторія
Полтава, 16.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги, для цього створені всі умови. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря гастроентеролога КОРОТКЕВИЧ Ірини Іванівни. Записавши скарги, лікар запитала, чи є у мене біохімія крові, УЗД черевної порожнини та ФГДС. Я прийшла на первинний прийом, звичайно ж, у мене немає аналізів! Далі від Короткевич пролунало цікаве питання "а що Ви тоді хочете від мене?" Я, очевидно помилково, вважала, що коли приходиш до лікаря перший раз, він слухає скарги, призначає аналізи, обстеження, ставить попередній діагноз. Виявляється, ні. Ми повинні самі призначити собі обстеження, зробити всі можливі аналізи та приходити до лікаря з повною підготовкою! НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Тетяна
Полтава, 14.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Хочемо зазначити, що пацієнт може надати лабораторні або інструментальні обстеження лікарю для ознайомлення, якщо на момент візиту до фахівця такі є. Під час профільного прийому лікар бере до уваги всі клінічні і об'єктивні дані, дає рекомендації по лікувально-діагностичної тактики. Безумовно, взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом важливо для досягнення успіху в лікувальному процесі. Приносимо свої вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. У медичному центрі кожне відділення представлено декількома фахівцями і є можливість змінити лікаря в разі необхідності. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Ми раді, що питання вичерпане, і завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила перший раз гастроскопію у Дігтяря Г. Враження жахливі, не рекомендую цього лікаря. Дуже больно, не так в животі як в горлі. Тепер переживаю, щоб не подразнили там нічого. Пройшло дві години після процедури горло зліва дуже болить, повертать голову в ліво також больно. Аргемунтував врач тим, що трубка могла зміститись. А ще як мені сказала, то я просто більше перенервувала, тобто вони думають що я перебільшую. Перед процедурой мені не запропонували лідокаїн (вибачте, якщо не правильно написала цей препарат), я сама попросила, щоб зробили тому що знала, що в мене сильний рвотний рефлекс. Під час процедури лікарь ніяк не відволікав. Медсестра казала дихай, це трішки помагало. Очікувала, що більш уважніше будуть ставитися, підтримувати. Тому, що вони бачили як мені погано було, що я рвала (хоч і нічим було) Коли завершили, я розридалась. Ніхто ніяк не зреагував, не запропонував мені серветку. Не спитали як себе почуваю, не заспокоїли. Лікар в кінці просто сказав, що невеличкий гастріт. Що це значить, що з цим бути, хоч мінімально інформації мені не дали. Після цього я ще час заспокоювалась. Перше враження запам'яталось на все життя, тепер я нереально боюсь цієї процедури і не знаю чи рішусь ще колись. Настрій зіпсований на весь день. Я не знаю коли пройде горло, надіюсь, що не буде наслідків.
Вікторія
Полтава, 16.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. В нашій клініці працюють кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Нам прикро, що під час прийому не відбувся контакт лікар-пацієнт на психологічному рівні, приносимо вибачення за дискомфорт. При цьому зазначаємо, що не має сумнівів у кваліфікації лікаря, високому рівні надання пацієнтам медичної допомоги та результативної діагностики. Хочемо зазначити, що гастроскопія є допоміжним методом обстеження, висновок не є діагнозом і підлягає інтерпретації у профільного спеціаліста, що й було виконано. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря гастроентеролога Короткевич. Лікар на прийомі оглянула попереднє обстеження, зібрала анамнез. Відповіла на мої запитання, назначила додаткові обстеження та аналізи. прийомом залишився задоволений. Рекомендую.
Михайло
Полтава, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Короткевич Ірини Іванівни виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та рівнем медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря гастроентеролога Короткевич Ірини Іванівни з проблемою виразки і запалення шлунка. Підхід до лікування був правильним і якісним, після чого пройшли болі і покращилося самопочуття. В цілому цим лікарем дуже задоволена, тепер буду звертатися через кожні півроку. Всім рекомендую Короткевич Ірину Іванівну.
Олена
Полтава, 10.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли позбутися від неприємної проблеми, а головне, залишилися задоволені результатом. Наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги особливості кожного. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Кітурі Оксані Євгенівні. Дуже уважний лікар, відводить пацієнтові достатньо часу, до вибору лікування підходить дуже відповідально. Мені довелося лікувати гастрит, дисбактеріоз кишечника, кандидоз стравоходу. Лікування не швидке, але результатами я залишилася задоволена. Величезне дякую!
Наталія
Полтава, 31.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Кітура Оксани Євгенівни. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Медичні центри нашої Мережі оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що робить діагностику максимально точною, а лікування - ефективним. Крім того, фахівці клініки підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що також підвищує ефективність і позитивно впливає на результат. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Здавала в клініці аналізи, запитала чи можуть скинути мені в електронному вигляді, на рецепшені сказали що так, але тільки треба зателефонувати в кол центр мовляв вони за це відповідальні. Зателефонувавши за тел оператор мені повідомила, що не зможе мені їх скинути на електронну пошту так як в моїй карті вона не вказана, треба сходити в клініку і повідомити її! Дивний організаційний підхід в клініці яка є ні в одному місті. Величезне прохання синхронізувати дії вашого персоналу і систем, якщо ви звичайно дорожите вашими клієнтами і зацікавлені щоб вони до вас приходили більше одного разу. Дякую! P.S. До речі, при заповненні відгуку потрібна електронна адреса, чому б не додати його до свого облікового запису і вислати аналізи?
Вікторія
Полтава, 04.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що при відвідуванні клініки кожен пацієнт може залишити актуальні контактні дані для зв'язку з клінікою, в тому числі і адреса пошти. Особова медична інформація пацієнта є конфіденційною, тому ми не можемо використовувати поштові адреси з будь-яких сторонніх джерел. За фактом звернення результат Вам був відправлений за альтернативним варіантом. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік в лікаря-гастроентеролога Короткевич Ірині Іванівні. Мене турбували болі в животі. Лікар призначила мені обстеження - УЗД черевної порожнини, ФГДС (гастроскопія), аналізи. Після обстеження лікар призначила мені медикаментозне лікування. На даний момент перебуваю ще на лікуванні, але самопочуття покращилося, гострі болі пішли. Можу рекомендувати клініку і лікаря, як кваліфікованих фахівців.
Юлія
Полтава, 30.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Короткевич Ірини Іванівни. У розпорядженні фахівців "ОН Клінік" сучасне обладнання і потужна матеріально-технічна база, що дозволяє проводити діагностичні процедури та лікування максимально ефективно. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся зі скаргами болі в шлунку. Призначили пройти гастроскопію в лікаря Потапенко М.В. Процедура пройшла швидко, біль при процедурі був не великий, на моніторі бачив виразку. Лікар встановив діагноз та проконсультував. Перед цим лікар гастроентеролог лікування призначив. Після лікування обов’язково прийду на контрольний огляд.
Ярослав
Полтава, 03.04.2020
Оцінка:
До ОН Клінік звернулася вперше, до лікаря- гастроентеролога. Первинний прийом, УЗД, Езофагогастродуоденоскопія, біохімічний аналіз крові і повторний прийом у лікаря коштували 1220 грн. За ці кошти я отримала те, що бажала - точну діагностику і рекомендації по лікуванню. Первинний діагноз лікаря практично підтвердився додатковим обстеженням, що проводилося за моєю згодою і бажанням, оскільки симптоми хвороби я відчула вперше, вони мене трішки налякали і я хотіла мати повну картину. Дуже вдячна лікарям Ромец Д.А. та Скородумовій Л.Л., які проявили себе як гарні спеціалісти та чуйні, уважні до хворого люди, мені все пояснили, відповіли на питання. Дар'я Анатоліївна призначила лікування, пояснивши дію та призначення тих чи інших ліків, дала письмові рекомендації щодо харчування, пояснила коли і як у подальшому перевіряти свій стан здоров'я. Хочу відмітити і люб'язність дівчат на ресепшн. Відгуки перед зверненням читала різні, але особисто я задоволена відвідинами ОН Клінік у Полтаві.
Светлана
Полтава, 26.02.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Вдячні Вам за розгорнутий відгук та Вашу особисту думку щодо звернення до нашої клініки. Діагностичне обладнання та методи лікування, які використовуються в клініках нашої Мережі – одні з самих сучасних та ефективних на сьогодні. Гастроскопія є надзвичайно важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримує лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Ми надаємо можливість отримати якісну медичну допомогу в комфортних для пацієнта умовах, а також провести максимально повний спектр необхідних процедур в межах клініки. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік