Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Полтава

Я пацієнтка клініки і хочу висловити вдячність своєму лікуючому лікареві Рижонковій Валентині Лукінічній, це лікар від Бога! а зараз таких дуже мало. В цього лікаря я вже лікуюсь не перший раз і дуже задоволена її роботою, це дуже досвідчений лікар з великим досвідом роботи. Вона завжди знайде підхід до кожного пацієнта та призначить індивідуальне лікування. Велике їй дякую!
Наталія, Полтава, 19.07.2019
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Згодні з Вами, Валентина Лукінічна Рижонкова висококваліфікований спеціаліст з великим клінічним досвідом роботи. Ми прагнемо забезпечити усім нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування у клініці. Будемо раді допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контроля качества ОН Клиник
Відвідувала лікаря часто, отримувала завжди чіткі відповіді та поради. Свинчук Олена Миколаївна компетентна, дуже подобається як відносяться до пацієнтів, пішла саме до цього лікаря, бо чула багато позитивних відгуків від своїх знайомих. Раніше приходила до лікарів-гінекологів з гарним настроє, а виходила з жахливим, бо відношення було дуже погане. Після візиту до Свинчук Олени Миколаївни все змінилося. Візити до гінеколога стали приємнішими. За результатами аналізів був поставлений діагноз "Бактеріальний вагіноз" - я пройшла лікування у вас у клініці і результатом більш ніж задоволена. Через деякий час я пройшла лікування шийки матки радіохвильовим методом (найсучасніший метод який можна застосовувати дівчатам, які не народжували). Перед процедурою дуже хвилювалася, але все пройшло швидко та безболісно. Я задоволена, що у вашій клінікі є такі ефективні методи лікування. Кабінети в цій клініці дуже комфортні, в них чисто та світло, обладнання сучасне що дуже важливо. Під час лікування мені допомагали медсестри: Золотарьова Л.С. та Гиря А.В. Вони були уважні, добрі, вічливі. Дуже дякую дирекції клініки за сучасний та європейський комфорт та лікування. Буду лікаря та цю клініку рекомендувати своїм знайомим. В майбутньому коли плануватиму народжувати, обов'язково прийду на консультацію до Свинчук Олени і хочу щоб саме вона вела мою вагітність і приймала пологи, тому що я повністю впевнена в цьому лікарі і я довіряю на всі 100% їй.
Ліна, Полтава, 06.06.2019
Доброго дня, Ліно. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Хочемо зазначити, що на сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії шийки матки є радіохвильове лікування. Переваг у даного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Не залишає рубцевих змін, не порушується анатомічна будова шийки матки. Лікар Олена Миколаївна дійсно дуже уважний і досвідчений спеціаліст, має великий клінічний досвід та чуйно ставиться до пацієнтів. Радіємо, що перебування в стінах нашої клініки принесло Вам тільки позитивні враження та бажаний результат. Щиро дякуємо за розгорнутий відгук та Вашу довіру, будьте здорові!
Служба контроля качества ОН Клиник
Звернулася і ОНклінік на комплексне обстеження за 250 грн. (УЗД придатків та консультацію гінеколога). Перше враження про клініку було таким "як тут гарно", але самого "гарно" мало. Дівчата, які працюють за рецепцією дуже тихо розмовляють, кривлять обличчя. Коли я пішла на УЗД мене зустріла жінка з силою посмішкою, але коли почала мене оглядати, вона абсолютно нічого мені не пояснювала, коли я розказувала симптоматику, вона просто кивала головою і говорила 'угу'. На заключенні УЗД поставила дату проведення УЗД ту ж само що і дата останньої менструації. Потім я пішла до гінеколога, яку звуть Рижлнкова В.Л., на перший погляд здалася мені лікарем з досвідом, але я швидко розчарувалась. За УЗД вона мені нічого не пояснила, поставила мені багато питань які зовсім не відносяться до гінекології. Дуже боляче робила обстеження на кріслі, не правильно взяла мазок, який майже не примусила зробити. Коли вона назвала ціну ще одного мазка, я сказала, що зроблю його в лабораторії і якій працюю, що викликало в неї знедоволення. Писала чи є у мене кошти(1300) на цей аналіз коли я відповіла що ні, то почула інше "у Вас зовсім коштів немає?". До неї я вже не поверталася! А коли пішла до іншого лікаря, то зрозуміла, що вона просто хотіла здерти з мене гроші та ще й налякала. Один тест я все таки здала (110грн) так як вона сказала що це може бути онко. Коли я пішла оплатити у мене запитали чи потрібен мені чек, що мене здивувало. Результат сказали очікувати 5 днів, пройшло 7, мені так ніхто і не телефонував. Телефонувала я і вже після мого другого дзвінка нарешті мені скинули результат на почту. Висновок: ЗДИРАЮТЬ ГРОШІ І СПЕЦІАЛІСТИ НИЖЧОГО РІВНЯ!! НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Алксандра, Полтава, 06.06.2019
Спостерігалася у Вашій клініці у лікаря Свинчук О.М. з 2016 року. Метою мого лікування була вагітність, з моїм лікарем ми пройшли довгий шлях. Сьогодні ми дізналися про бажану вагітність. Велике дякую Вашій клініці, але насамперед самому вічливому, турботливому лікарю Свинчук О.М., яка підтримувала мене весь цей довгий та важкий шлях. Я дуже рада, що в Полтаві є така клініка, спасибі за турботу за пацієнтів. Буду рекомендувати друзям, подругам, знайомим.
Валерія, Полтава, 31.05.2019
Доброго дня, Валерія. Вдячні Вам за щирий відгук та Вашу особисту історію. Хочемо звернути увагу на сучасне обладнання відділення гінекології, завдяки якому пацієнт може отримати максимальний комплекс лікувально-діагностичних послуг. Ми раді, що під наглядом нашого спеціаліста Ви отримали такий бажаний та довгоочікуваний результат. Бажаємо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти в разі необхідності!
Служба контроля качества ОН Клиник
До Вашої клініки я звернулася з проблемою ерозії шийки матки. Після огляду лікар назначила курс лікування. Після огляду лікар назначила курс лікування. Потім була призначена процедура РВТ. Сьогодні я прийшла на прийом і почула від лікаря : "Ви здорові, Ваша шийка матки бездоганна" Хочу висловити слова вдячності своєму лікарю Свинчук Олені Миколаївні. Це лікар від Бога, нехай Бог дає здоров'я, наснаги цій жінці. Велике спасибі Вам, Олена Миколаївна. Буду рекомендувати Вашу клініку своїм друзям, знайомим.
Ніна, Полтава, 04.04.2019
Доброго дня, Ніно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою щодо лікування під наглядом нашого спеціаліста. На сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії ерозії шийки матки є радіохвильове лікування. Переваг у данного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Не залишає рубцевих змін, не порушується анатомічна будова шийки матки. Будемо раді допомогти усім пацієнтам за Вашими рекомендаціями, будьте здорові!
Служба контроля качества ОН Клиник
Хочу висловити величезну вдячність Полтавському відділенні ОнКлінік. Де, як на мене, сервіс і професіоналізм на найвищому рівні. Вже бльзько року наблюдаюся і лікуюся у найкращого лікаря-гінеколога у світі Свинчук Олени Миколаївни. Це лікар від Бога, дуже добра, вічлива, уважна, професіонал своєї справи. Навіть серйозні та неприємні процедури з нею проходять бистро, весело, а головне дуже якісно. Також хочу відмітить роботу дівчаток адміністраторів, дуже чемні, вічливі, завжди з приємною посмішкою.
Юлія Шамрицька, Полтава, 09.03.2019
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контроля качества ОН Клиник
До ОН Клінік звернулася вперше, до лікаря- гастроентеролога. Первинний прийом, УЗД, Езофагогастродуоденоскопія, біохімічний аналіз крові і повторний прийом у лікаря коштували 1220 грн. За ці кошти я отримала те, що бажала - точну діагностику і рекомендації по лікуванню. Первинний діагноз лікаря практично підтвердився додатковим обстеженням, що проводилося за моєю згодою і бажанням, оскільки симптоми хвороби я відчула вперше, вони мене трішки налякали і я хотіла мати повну картину. Дуже вдячна лікарям Ромец Д.А. та Скородумовій Л.Л., які проявили себе як гарні спеціалісти та чуйні, уважні до хворого люди, мені все пояснили, відповіли на питання. Дар'я Анатоліївна призначила лікування, пояснивши дію та призначення тих чи інших ліків, дала письмові рекомендації щодо харчування, пояснила коли і як у подальшому перевіряти свій стан здоров'я. Хочу відмітити і люб'язність дівчат на ресепшн. Відгуки перед зверненням читала різні, але особисто я задоволена відвідинами ОН Клінік у Полтаві.
Светлана, Полтава, 26.02.2019
Доброго дня, Світлано. Вдячні Вам за розгорнутий відгук та Вашу особисту думку щодо звернення до нашої клініки. Діагностичне обладнання та методи лікування, які використовуються в клініках нашої Мережі – одні з самих сучасних та ефективних на сьогодні. Гастроскопія є надзвичайно важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримує лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Ми надаємо можливість отримати якісну медичну допомогу в комфортних для пацієнта умовах, а також провести максимально повний спектр необхідних процедур в межах клініки. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контроля качества ОН Клиник
Доброго дня! Приєднуюсь до вдячних відгуків, щодо ОН Клінік. Перше враження: на ресепшені зустріли, оформили, провели (!) до потрібного лікаря. Замітьте до уваги, без черг, все чемно, коректно. Дівчатка на ресепшені МОЛОДЦІ! Друге враження: Мій лікар, Рижонкова Валентина Лукінічна — професіонал свої справи, це справді — людина з великої літери. Дякую їй! Як би ж усі лікарі в нашій країні були такі професіонали, як Валентина Лукінічна, то мабуть у нас була б здорова нація. Окремо хочу подякувати дівчаткам-лаборантам. Молодці. Справно роблять свою роботу. Взагалі, я пропоную всим, хто потребує, обстеження та лікування в даній клініці. З повагою — вдячний пацієнт за номером 38404. Полтава, 21/12/2018 З наступаючими святами!
Тетяна, Полтава, 29.12.2018
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за розгорнутий відгук та вибір «ОН Клінік Полтава». Ми прагнемо забезпечити усім нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування у клініці. Валентина Лукінічна Рижонкова висококваліфікований спеціаліст з великим клінічним досвідом роботи, яка знаходить рішення навіть у найскладніших випадках, які допустимо лікувати в умовах нашої клініки. Сподіваємося, що Ваші рекомендації будуть корисні усім потенційним пацієнтам. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою!
Служба контроля качества ОН Клиник
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю-генікологу Свинчук Олені Миколаївні Полтавського відділення ОН-клінік за якісне, бережливе, багатогранне, надійне лікування. Це Лікар з великої літери. А ще це прекрасна і чуйна людина, висококласний спеціаліст. Вона не тільки лікує хворобу але і чітко встановлює причини захворювання. Під чс проведення радіохвильової терапії їй допомагала медична сестра Сергієнко Олена Павлівна. Прорцедура не дуже приємна і потребує підтримки. Олена Павлівна виконувала не тільки функції медсестри, а і психолога. Велике дякую цим двом людям. Бажано у кабінеті встановити кондиціонер, і невеликий телевізор. Для жінок такі процедури не надто приємні. Прибирання запаху кондиціонером та заспокійлива музика позитивно впливали б на психологічний стан пацієнта. Бо це є ще одна складова для повного виздоровлення пацієнта. Бажаю всім лікарям цієї клініки всіляких благ і процвітання. З повагою пацієнт номер 37298. Ольга Гадяч 24.11.2018
Ольга, Полтава, 30.11.2018
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за розгорнутий відгук та добрі слова. На сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії є радіохвильове лікування. Переваг у данного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Ми згодні з Вами, гінеколог Олена Миколаївна дійсно дуже уважний і досвідчений лікар, має великий клінічний досвід та чуйно ставиться до пацієнтів. Надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних умовах один з головних принципів роботи наших медичних центрів, а завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів ми можемо постійно покращувати якість медичного обслуговування. Нам приємно отримувати щирі побажання та особисті враження від наших пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контроля качества ОН Клиник
Доброго дня! Хочу висловити свою вдячність працівникам Медичного центру "ОН Клінік Полтава". Дуже гарний персонал і приємна атмосфера в закладі. Особливі слова вдячності хочу висловити лікарю-гінекологу Свинчук Олені Миколаївні.Завдяки своєму прфесіоналізму Олена Миколаївна швидко визначила діагноз та якісно провела лікування, зробивши радіохвильову терапію шийки матки. Я дуже задоволена результатом. При нагоді буду рекомендувати даний медичний заклад. З повагою пацієнт 35640
Тетяна, Полтава, 27.08.2018
Доброго дня, Тетяно! На сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії ерозії шийки матки є радіохвильове лікування. Переваг у даного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Не залишає рубцевих змін, не порушується анатомічна будова шийки матки, для лікування достатньо однієї процедури. Ми згодні з Вами, гінеколог Олена Миколаївна дійсно дуже уважний і досвідчений лікар, має великий клінічний досвід та чуйно ставиться до пацієнтів. Щиро дякуємо за відгук та Ваші рекомендації, будьте здорові!
Служба контроля качества ОН Клиник
Хочу подякувати Свинчук Олені Миколаївні врачу-гінекологу. Без вагань,буду рекомендувати її всім жінкам. Спостерігаюся в неї досить довго,при кожному прийомі обдумане та правельно підібране лікування. Вона вилікувала захворювання,за яке їнші спеціалісти не хотіли навіть братися,говорячи,що лікування даремне. Завдяки лікуванню Олени Миколаївни мені вдалося завагітніти. Ця людина просто унікальна. Одночасно чудовий спеціальст та прекрасна людина. Бережіть таких працівників. Щиро Вам вдячна.
Яна, Полтава, 02.08.2018
Доброго дня, Яно! Ми вдячні Вам за тривале співробітництво з «ОН Клінік Полтава» та лікарем-гінекологом Свінчук О.М. Дійсно, Олена Миколаївна чуйний, уважний, досвідчений та висококваліфікований спеціаліст, що підтверджується численними відгуками вдячних пацієнтів. Радіємо, що перебування в стінах нашої клініки принесло Вам тільки позитивні враження та бажаний результат. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові!
Служба контроля качества ОН Клиник
Доброго дня! Довго шукала гінеколога. Були сумніви, вагання: звернутися в державний заклад чи медцентр. Ситуація в медицині зараз така двояка, тому шукала саме лікаря, який би влаштував як спеціаліст і якому можна довіритися.Знайшла майже наосліп, керуючись відгуками , інтуїцією та фото.(САМЕ ТАК).Хочу подякувати.Клініка справила гарне враження: тебе чекають, зустрічають, допомагають. Лікар: Свінчук Олена Миколаївна просто чудо. З перших хвилин спілкування довіра і повага. Уважна, делікатна, відповідальна.Нічого зайвого в призначеннях, все детально і максимально зрозуміло для пацієнта. Всі страхи позаду. Залишаюся вдячна, задоволена, сама буду звертатися і рекомендую всим, хто в пошуках свого лікаря. Дякую.Так, тримати. пацієнт 36193
Таміла, Полтава, 26.07.2018
Доброго дня, Таміло! Щиро дякуємо Вам за довіру та вибір «ОН Клінік Полтава». Лікар-гінеколог Свінчук Олена Миколаївна дійсно чуйний, уважний, досвідчений та висококваліфікований спеціаліст, що підтверджується численними відгуками вдячних пацієнтів. Нам приємно, що перебування у стінах нашої клініки пройшло для Вас комфортно та без страху, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Сподіваємося, що Ваші рекомендації допоможуть майбутнім пацієнтам з вибором медичного закладу та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контроля качества ОН Клиник