Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Відгуки ОН Клінік Полтава

Проходила перший раз гастроскопію у Дігтяря Г. Враження жахливі, не рекомендую цього лікаря. Дуже больно, не так в животі як в горлі. Тепер переживаю, щоб не подразнили там нічого. Пройшло дві години після процедури горло зліва дуже болить, повертать голову в ліво також больно. Аргемунтував врач тим, що трубка могла зміститись. А ще як мені сказала, то я просто більше перенервувала, тобто вони думають що я перебільшую. Перед процедурой мені не запропонували лідокаїн (вибачте, якщо не правильно написала цей препарат), я сама попросила, щоб зробили тому що знала, що в мене сильний рвотний рефлекс. Під час процедури лікарь ніяк не відволікав. Медсестра казала дихай, це трішки помагало. Очікувала, що більш уважніше будуть ставитися, підтримувати. Тому, що вони бачили як мені погано було, що я рвала (хоч і нічим було) Коли завершили, я розридалась. Ніхто ніяк не зреагував, не запропонував мені серветку. Не спитали як себе почуваю, не заспокоїли. Лікар в кінці просто сказав, що невеличкий гастріт. Що це значить, що з цим бути, хоч мінімально інформації мені не дали. Після цього я ще час заспокоювалась. Перше враження запам'яталось на все життя, тепер я нереально боюсь цієї процедури і не знаю чи рішусь ще колись. Настрій зіпсований на весь день. Я не знаю коли пройде горло, надіюсь, що не буде наслідків.
Проходила перший раз гастроскопію у Дігтяря Г. Враження жахливі, не рекомендую цього лікаря. Дуже больно, не так в животі як в горлі. Тепер переживаю, щоб Показать весь отзыв не подразнили там нічого. Пройшло дві години після процедури горло зліва дуже болить, повертать голову в ліво також больно. Аргемунтував врач тим, що трубка могла зміститись. А ще як мені сказала, то я просто більше перенервувала, тобто вони думають що я перебільшую. Перед процедурой мені не запропонували лідокаїн (вибачте, якщо не правильно написала цей препарат), я сама попросила, щоб зробили тому що знала, що в мене сильний рвотний рефлекс. Під час процедури лікарь ніяк не відволікав. Медсестра казала дихай, це трішки помагало. Очікувала, що більш уважніше будуть ставитися, підтримувати. Тому, що вони бачили як мені погано було, що я рвала (хоч і нічим було) Коли завершили, я розридалась. Ніхто ніяк не зреагував, не запропонував мені серветку. Не спитали як себе почуваю, не заспокоїли. Лікар в кінці просто сказав, що невеличкий гастріт. Що це значить, що з цим бути, хоч мінімально інформації мені не дали. Після цього я ще час заспокоювалась. Перше враження запам'яталось на все життя, тепер я нереально боюсь цієї процедури і не знаю чи рішусь ще колись. Настрій зіпсований на весь день. Я не знаю коли пройде горло, надіюсь, що не буде наслідків.
Вікторія, Полтава, 16.01.2021
Оцінка:
Я звернулася до лікаря Христофор Василь Олексійович з проблемою висипання шкіри . На прийомі оглянув мене, був дуже уважний, відповів на всі питання ввічливо і привітно. Взяв необхідні аналізи , назначив лікування. Прийомом дуже задоволена, буду рекомендувати лікаря знайомим.
Я звернулася до лікаря Христофор Василь Олексійович з проблемою висипання шкіри . На прийомі оглянув мене, був дуже уважний, відповів на всі питання ввічливо і Показать весь отзыв привітно. Взяв необхідні аналізи , назначив лікування. Прийомом дуже задоволена, буду рекомендувати лікаря знайомим.
Світлана, Полтава, 15.01.2021
Оцінка:
Звернулася в ОН-Клінік до лікаря Величко Ірини Олексіївни для проходження обстеження доплерографії вен та артерій нижніх кінцівок. Лікар уважно провів обстеження, дав детальне обгрунтоване пояснення що до мого діагноза, отримала кваліфіковану медичне обстеженя лікарем Величко І.О. як спеціалістом залишилась задоволена. Як лікаря -спеціаліста задоволена. рекомендую.
Звернулася в ОН-Клінік до лікаря Величко Ірини Олексіївни для проходження обстеження доплерографії вен та артерій нижніх кінцівок. Лікар уважно провів обстеження, дав детальне обгрунтоване пояснення Показать весь отзыв що до мого діагноза, отримала кваліфіковану медичне обстеженя лікарем Величко І.О. як спеціалістом залишилась задоволена. Як лікаря -спеціаліста задоволена. рекомендую.
Лариса, Полтава, 15.01.2021
Оцінка:
Звернувся до лікаря гастроентеролога Короткевич. Лікар на прийомі оглянула попереднє обстеження, зібрала анамнез. Відповіла на мої запитання, назначила додаткові обстеження та аналізи. прийомом залишився задоволений. Рекомендую.
Звернувся до лікаря гастроентеролога Короткевич. Лікар на прийомі оглянула попереднє обстеження, зібрала анамнез. Відповіла на мої запитання, назначила додаткові обстеження та аналізи. прийомом залишився задоволений. Показать весь отзыв Рекомендую.
Михайло, Полтава, 01.12.2020
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Короткевич Ірини Іванівни виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та рівнем медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю хірургії Голубко М.І лікар дуже грамотно вирішив проблему, вірно встановив діагноз, усунув проблему і за весь час відвідування дуже був уважний, привітливий. Всім рекомендую лікаря. Дякую за якісне лікування, була 10.11.2020
Хочу висловити подяку лікарю хірургії Голубко М.І лікар дуже грамотно вирішив проблему, вірно встановив діагноз, усунув проблему і за весь час відвідування дуже був уважний, Показать весь отзыв привітливий. Всім рекомендую лікаря. Дякую за якісне лікування, була 10.11.2020
Людмила, Полтава, 30.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Голубко Михайла Івановича. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу та медичного обслуговування в клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарю Пурденко Сергію Володимировичу за професіоналізм !!!!!!!! Мої переживання і страхи були розвіяні в перші 5 хв спілкування з доктором. Огляд пройшов на найвищому рівні без болю і дуже акуратно !!! РЕКОМЕНДУЮ !!!!!!! Вельми дякую вам!!!
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарю Пурденко Сергію Володимировичу за професіоналізм !!!!!!!! Мої переживання і страхи були розвіяні в перші 5 хв спілкування з доктором. Огляд Показать весь отзыв пройшов на найвищому рівні без болю і дуже акуратно !!! РЕКОМЕНДУЮ !!!!!!! Вельми дякую вам!!!
Олено, Полтава, 30.11.2020
Оцінка:
Здрастуйте, Олено. Нам приємно, що Ваш візит в клініку пройшов на позитивній ноті і Ви залишилися задоволені оглядом нашого фахівця. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю слова вдячності лікарям за високу якість обслуговування та клієнтоорієнтованість. Особлива вдячність медсестрі Інні за безболісний укол. Також, вдячнісь лікарю Свінчук О.М. за професійність та високу якість в консультації та подальшому лікуванні. Дякую!
Висловлюю слова вдячності лікарям за високу якість обслуговування та клієнтоорієнтованість. Особлива вдячність медсестрі Інні за безболісний укол. Також, вдячнісь лікарю Свінчук О.М. за професійність та Показать весь отзыв високу якість в консультації та подальшому лікуванні. Дякую!
Карина, Полтава, 30.11.2020
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Дійсно, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані лікарі, які уважно ставляться до кожного пацієнта та комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Зажди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в Он клінік до лікаря Величко І.О. для проходження УЗД діагностики. Лікар уважно оглянула, відповіла на запитання, показала все на екрані, я дуже задоволена. Лікар дуже професійний та компетентний. Буду звертатися та рекомендуватиму, саме Он клінік своїм знайомим.
Звернулась в Он клінік до лікаря Величко І.О. для проходження УЗД діагностики. Лікар уважно оглянула, відповіла на запитання, показала все на екрані, я дуже задоволена. Показать весь отзыв Лікар дуже професійний та компетентний. Буду звертатися та рекомендуватиму, саме Он клінік своїм знайомим.
Світлана, Полтава, 30.11.2020
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна та зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на УЗД і чесно кажучи просто в шоці! Минуло вже кілька годин, а емоції все ще переповнюють, хоча я відхідлива людина. 1. Благо сьогодні я не 2 години чекала прийом як вчора. 2. Спеціаліст абсолютно не компетентний! Бурмотала щось собі. Швидко подивилася і сказала "З животом все норм". Це термінологія фахівця ?! Мені вже самій довелося розпитувати про стан органів і тільки потім з'ясувалося що не все те і добре. 3. Але що мене дійсно шокувало, так це те що в середині огляду в кабінет зайшла якась жінка і стояла розмовляла, про те прийме чи ні узіст її пацієнта. Серйозно? !! Я в приватну клініку йду не для того щоб в кабінеті був прохідний двір. А якби я гола лежала? І це ще не все!
Сьогодні була на УЗД і чесно кажучи просто в шоці! Минуло вже кілька годин, а емоції все ще переповнюють, хоча я відхідлива людина. 1. Благо Показать весь отзыв сьогодні я не 2 години чекала прийом як вчора. 2. Спеціаліст абсолютно не компетентний! Бурмотала щось собі. Швидко подивилася і сказала "З животом все норм". Це термінологія фахівця ?! Мені вже самій довелося розпитувати про стан органів і тільки потім з'ясувалося що не все те і добре. 3. Але що мене дійсно шокувало, так це те що в середині огляду в кабінет зайшла якась жінка і стояла розмовляла, про те прийме чи ні узіст її пацієнта. Серйозно? !! Я в приватну клініку йду не для того щоб в кабінеті був прохідний двір. А якби я гола лежала? І це ще не все!
Ганна, Полтава, 28.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Анна. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо зазначити, що у висновку УЗД лікар-сонолог описує структуру досліджуваної області, наявність або відсутність патологічних змін. Що і було виконано в даному випадку. Лікуючий лікар встановлює клінічний діагноз, дає пояснення і відповідає на питання пацієнта щодо виявленої патології. Приносимо свої вибачення, якщо візит в клініку був для Вас дискомфортним. Більш детальна інформація про додаткове варіанті лояльності була озвучена Вам в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
07.11.2020г записалася на щеплення яке повинно було бути проведено 21.11.2020г. У Он клінік знаходилася на протязі 1,5 години, пройшла навіть огляд лікаря, оплатила вакцину, почекала «хвилиночку» 15-20 хвилин перед тим як потрапити в процедурний кабінет і виявилося що вакцини немає. Хочеться запитати: «Це ті високі стандарти обслуговування, які обіцяє Клініка ????» Ніхто не повідомив раніше щоб не приходили, але навіть прийшов пацієнт і не перевірили є вакцина чи ні. Хочеться дізнатися чи знає керівництво про таку роботу своїх підлеглих ???
07.11.2020г записалася на щеплення яке повинно було бути проведено 21.11.2020г. У Он клінік знаходилася на протязі 1,5 години, пройшла навіть огляд лікаря, оплатила вакцину, почекала Показать весь отзыв «хвилиночку» 15-20 хвилин перед тим як потрапити в процедурний кабінет і виявилося що вакцини немає. Хочеться запитати: «Це ті високі стандарти обслуговування, які обіцяє Клініка ????» Ніхто не повідомив раніше щоб не приходили, але навіть прийшов пацієнт і не перевірили є вакцина чи ні. Хочеться дізнатися чи знає керівництво про таку роботу своїх підлеглих ???
Світлана, Полтава, 21.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Комфорт і якісне надання послуг є нашим пріоритетним завданням. Приносимо вибачення за цю ситуацію, більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила УЗД у ВЕЛИЧКО Ірини Олексіївни! Чудовий фахівець і дуже приємна жінка! Пояснила, показала, заспокоїла. Дякую вам!
Робила УЗД у ВЕЛИЧКО Ірини Олексіївни! Чудовий фахівець і дуже приємна жінка! Пояснила, показала, заспокоїла. Дякую вам!
Євгенія, Полтава, 18.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Євгенія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря Христофор В.О. лікар-дерматолог з проблемою загострення алергічного дерматита. На прийомі лікар зібрав анамнез , ретельно оглянув кожні покрови, залишив рекомендації щодо гігієни, назначив медикаментозне лікування. Прийомом задоволена, при необхідності може рекомендувати.
Звернулися до лікаря Христофор В.О. лікар-дерматолог з проблемою загострення алергічного дерматита. На прийомі лікар зібрав анамнез , ретельно оглянув кожні покрови, залишив рекомендації щодо гігієни, Показать весь отзыв назначив медикаментозне лікування. Прийомом задоволена, при необхідності може рекомендувати.
Олександра, Полтава, 13.11.2020
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, дерматологічні проблеми можуть викликати чимало занепокоєння та відчуття дискомфорту. Тому звернутися до спеціаліста, щоб отримати вичерпні відповіді на всі питання та можливі варіанти розв'язання проблеми є максимально безпомилковим рішенням. Завжди готові допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік