Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Полтава

Клініка на межі фантастики, по аналізах поставили чоловічу стать, а не жіночу, відповідно діагноз написаний не той, матеріал на гістологію взяли, за три тижні не спромоглися прислати результати. Прислали на вимогу, коли зателефонувала і то не з тим числом з узяття матеріалу, коли брали. У рядку результати взагалі порожньо. Як все розуміти не зрозуміло. Дуже погана стала клініка з обслуговування, при тому що я не випадковий пацієнт, а ходжу вже років 7.
Тетяна, Полтава, 17.07.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в бланках результатів аналізів діагноз не вказується. Для установки діагнозу за результатами лабораторних аналізів необхідна консультація лікаря, про що є відповідна примітка в бланках. Інший персонал клініки не уповноважений коментувати будь-яку медичну документацію. Подібні результати за замовчуванням не відправляються пацієнтам, за першим же запитом результат був Вам відправлений. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю Пурденко Сергію Володимировичу за чуйне,доброзичливе,професійне відношення до своїх пацієнтів. Такого професійного відношення я ще від наших лікарів не отримував. Бажаю Вам успіхів в роботі,щоб ваша праця гідно оцінювалась.
Вадим Александрович, Полтава, 16.07.2020
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого спеціаліста. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Пурденка Сергія Володимировича виправдав Ваші сподівання. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався в нашій клініці максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня й інноваційні методи діагностики та лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов курс лікування акне ретиноїдами у лікаря Манжула Катерина Миколаївна, дуже задоволений результатом. Курс тривав близько року з щомісячною здачею аналізів і консультацією у лікаря, протягом усього лікування з побічних ефектів спостерігалися тільки незначна сухість шкіри та губ. Дуже вдячний Катерині Миколаївні за компетентність і уважність!
Дмитро, Полтава, 09.07.2020
Добрий день, Дмитро. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Манжула К.М. Ви змогли вирішити проблему, яка давала занепокоєння. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся ОН Клінік до лікаря Єрошенко Ігора Олександровича з метою лікування простати лікар призначив лікування медикаментозне та процедури (лазар урологічний) на даний момент після проходження лікування почуваю себе набагато краще рекомендую всім звертатися на лікування. Хочу подякувати всім лікарям, і всьому персоналу.
Валерій, Полтава, 26.06.2020
Доброго дня, Валерію. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а також враховують індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в «ОН Клиник» до лікаря гінеколога Свинчук Олени Миколаївни, через дискомфорт в низу живота. Було проведено детальне обстеження, після якого встановили діагноз. Лікар призначив ефективне лікування. Запалення правого яєчника швидко вилікували. Було надано кваліфіковану допомогу. Лікарем і медичним персоналом задоволена, працюють на вищому рівні. Обов’язково надалі буду спостерігатися у Свинчук Олени Миколаївни.
Анна, Полтава, 25.06.2020
Доброго дня, Анно. Дякуємо за Ваш відгук. Своєчасне обстеження та призначення ефективного лікування — це запорука здоров'я пацієнта. Раді, що Ви знайшли "свого" лікаря в особі нашого спеціаліста і задоволені рівнем надання медичних послуг у нашій клініці. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся зі скаргами на болі в лівому підребер'ї, пройшов гастроскопію у лікаря Потапенко М.В. Дуже хвилювався перед обстеженням, але насправді все виявилося не так страшно. Лікар дуже приємна і кваліфікована, все знеболили та процедура пройшла успішно, без будь-якого дискомфорту. Виявили гастрит, йду на консультацію до гастроентеролога.
Григорій, Полтава, 24.06.2020
Добрий день, Григорій. Дякуємо за відгук. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до уролога – Ігор Александрович Єрошенко. Хвилювала (предстательная железа) Лікар рекомендував медичні препарати та комплексне обстеження. Лікування відбувалося протягом 2-х тижнів, значно покращився загальний стан, препарати та лазероурологічні процедури також відчутно допомогли. Також лікар призначив додатковий профілактичний курс (на період лікування вдома). Загалом лікуванням задоволений. Рекомендую.
Денис, Полтава, 22.06.2020
Доброго дня, Денисе. Вдячні Вам за позитивний відгук. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завдяки сучасним методикам лікування у наших пацієнтів є можливість позбутися неприємних проблем ефективно та без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний прийом дуже уважно оглянув доктор. Дякую і удачі
Микола, Полтава, 22.06.2020
Добрий день, Микола. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Другий раз звертаюся в ОН Клінік, хочу відзначити відмінний рівень медичного обслуговування! Чуйні та приємні адміністратори на ресепшені, висока швидкість обслуговування. Відвідала лікаря гінеколога Свинчук О. Лікар уважна, провела пару лекцій з моїм питань і боязнь з приводу гормональних. Вивчивши повністю мої скарги, раніше здані аналізи, дала необхідні рекомендації, заспокоїла і пояснила подальше лікування. Це мій найкращий лікар гінеколог. Спасибі всьому персоналу за увагу і доброту. Залишилася дуже задоволена. Тетяна, Полтава 23.05.2020
Тетяна, Полтава, 11.06.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо Вам за довіру і вибір "ОН Клінік Полтава". Одним з головних стандартів роботи клінік нашої Мережі є комфортний емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, використовується сучасне обладнання, є можливість підібрати найбільш зручний час прийому. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Здавала в клініці аналізи, запитала чи можуть скинути мені в електронному вигляді, на рецепшені сказали що так, але тільки треба зателефонувати в кол центр мовляв вони за це відповідальні. Зателефонувавши за тел оператор мені повідомила, що не зможе мені їх скинути на електронну пошту так як в моїй карті вона не вказана, треба сходити в клініку і повідомити її! Дивний організаційний підхід в клініці яка є ні в одному місті. Величезне прохання синхронізувати дії вашого персоналу і систем, якщо ви звичайно дорожите вашими клієнтами і зацікавлені щоб вони до вас приходили більше одного разу. Дякую! P.S. До речі, при заповненні відгуку потрібна електронна адреса, чому б не додати його до свого облікового запису і вислати аналізи?
Вікторія, Полтава, 04.06.2020
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що при відвідуванні клініки кожен пацієнт може залишити актуальні контактні дані для зв'язку з клінікою, в тому числі і адреса пошти. Особова медична інформація пацієнта є конфіденційною, тому ми не можемо використовувати поштові адреси з будь-яких сторонніх джерел. За фактом звернення результат Вам був відправлений за альтернативним варіантом. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
29.05.2020 була на прийомі у лікаря ультразвукової діагностики (УЗД) Величко Ірини Олексіївни. Отримала позитивний тест на вагітність, але відчувала певні болі, тому вирішила звернутися до професіоналів. На УЗД потрапила до Величко І.О. Лікар мені зробила декілька раз абдомінальне та трансвагінальне УЗД, в заключенні зазначила: в порожнині матки візуалізується плідне яйце 2.8*1.6 мм. Вагітність малого терміну. Загроза переривання вагітності. Крім того лікар рекомендувала звернутися повторно через тиждень. Після УЗД звернулася до лікаря-гінеколога, яка направила мене у стаціонар. 30.05.2020 звернулася в першу міську лікарню, де мені озвучили діагноз «позаматкова прогресуюча вагітність». Через годину мене прооперували. На момент операції по підрахунках був повний шостий акушерський тиждень вагітності. З коментарів лікаря, який оперував, стало зрозуміло що максимум дві доби і труба б не витримала та лопнула, чим би все закінчилося спрогнозувати важко. Зараз у мене виникає питання: якщо лікар УЗД не орієнтується де труба, а де матка, чому вона працює в ОН Клінік? Пацієнти лікарям довіряють своє життя та здоров’я. Просто уявімо що за її рекомендацією я походила ще ТИЖДЕНЬ, чим би ця історія закінчилася для мене? Я дуже хочу застерегти дівчат, які можуть потрапити до Величко І.О., що її компетенція викликає сумніви. І дуже прошу щоб у цьому питанні розібрались люди, які оцінювали її кваліфікацію і брали її на роботу.
Диана, Полтава, 04.06.2020
Доброго дня, Діано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливо повноцінно та комплексно розібратись в кожному зверненні наших пацієнтів. Для продовження конструктивного розбору ситуації очікуємо від Вас обіцяну медичну інформацію. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік до лікаря-гінеколога Фаражала О.В. з біллю в низу живота, температурою по результатам УЗД дала рекомендації, відповіла на питання, провела обстеження та назначила аналізи. Лікар чуйний, добрий, дружелюбний, гарно розповіла та відповіла на запитання. Рекомендувати лікаря обов’язково буду!
Ирина, Полтава, 03.06.2020

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік