Відгуки ОН Клінік Полтава

Велика вдячність лікарю-урологу Єрошенку Ігорю Олександровичу за високий фаховий рівень та кваліфікований підхід до виконання обов’язків! Дуже дякую!
Ярослав
Полтава, 02.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Вдячні Вам за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи нашого лікаря. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уже після першого відвідування лікаря Свинчук Олени Миколаївни мені стало зрозуміло, що означає "лікар від Бога". Більш тактовної, професійної та розсудливої жінки-лікаря я не зустрічала ніколи. Дуже висококваліфікований фахівець, до того ж прекрасна людина... Однозначно раджу звертатися виключно до Олени Миколаївни!
Яна
Полтава, 20.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Свинчук О.М. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря проктолога Голубки Михайла Івановича. Дуже переживала, думала, що буде больно, але виявилось, що операція пройшла безболісно і швидко. Лікар Михайло Іванович дуже чемний, добрий і професіональний. Дуже йому вдячна за лікування. Сервіс "ОН Клінік Полтава" на найвищому рівні.
Катерина
Полтава, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли позбутися неприємної проблеми. Важливим аспектом якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після негативного досвіду відвідування гінеколога (в приватній клініці) довго вибирала лікаря, кому я могла б довіряти. Я вибрала Ольгу Володимирівну і не помилилася. Дуже чуйна, приємна, огляд пройшов абсолютно безболісно і спокійно. Велике спасибі!
Олександра
Полтава, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Фаражалла О.В. Ви знайшли фахівця, якій змогли довірити своє здоров'я. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! По рекомендаціям записався до Гавриленко Віталія Миколайовича! При огляді було не боляче, діагноз поставлений правильно тромбоз гемороідального узла і тріщина. Була зроблена операція лазером не боляче, після операціі незначна була біль після дефекаціі яка тривала десь по 3 хвилини протягом 5 днів. Можу рекомендувати його як кваліфікованого спеціаліста і поставати оцінку 5+ РЕКОМЕНДУЮ
Максим
Полтава, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Ми спеціалізуємося на малоінвазивної терапії та використовуємо сучасні технології, що дозволяє отримати ефективний результат без радикального оперативного втручання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря Свинчук О. М., у якої спостерігалася близько року. Лікарем задоволена, завжди компетентна, професійно виконує свої функціональні обов'язки, надалі обов'язково буду звертатися та рекомендуватиму своїм друзям та знайомим.
Раїса
Полтава, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Раїсо. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Полтава" і Ваш відгук. Нам приємно, що відвідування нашого лікаря залишило у Вас тільки позитивні враження. Завжди раді надати кваліфіковану медичну допомогу всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике моій прекрасній і талановитій лікарці - Свинчук Олені Миколаївні. Прилетіла до неї за тисячу кілометрів, щоб потрапити на прийом. Все швидко і якісно, розв'язали мою проблему. Удачі Вам і міцного здоров'я.
Тетяна
Полтава, 08.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за довіру і вибір нашого медичного центру. Свинчук О.М. дійсно кваліфікований лікар, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди раді допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря-отоларинголога Полеводи Наталії Юрiївни. Дуже задоволена. Якість наданих медичних послуг на найвищому рівні. Все акуратно, чисто, приємно. Дуже задоволена спілкуванням з лікарем - все вислухала, дала дійсно дієві поради. Навіть не відчула, що знаходилася у медичному закладі. Все чудово! Дякую!
Альона
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та інноваційні методи діагностики. Завжди готові допомогт. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
З лютого лікувалася у Свинчук Олени Миколаївни. Проблема була в тому, що майже рік не могла завагітніти. Пройшовши лікування (3 місяці), в червні я побачила завітні дві полоски на тесті. Дякую моєму лікарю за колосальну допомогу і здійснену мрію. Всім рекомендую лікаря ОН Клінік Дякую!!!
Лілія
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що надана медична допомога нашим лікарем принесла бажаний результат. Для кожного пацієнта спеціалісти «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік до лікаря Пурденка Сергія Володимировича для проходження первинного огляду. Лікар уважно розпитав, оглянув та надав рекомендації, відповів на всі мої питання. Можу сказати, що огляд у цього спеціаліста пройшов абсолютно безболісно та зовсім не страшно. Рекомендую Пурденка Сергія Володимировича як висококваліфікованого фахівця.
Мелітина
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Мелітино. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в наш медичний центр. Також важливо відзначити, що в розпорядженні наших спеціалістів є потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі Єрошенка Ігоря Олександровича, попередньо пройшла УЗД-діагностику. Лікар був уважний, показав себе як кваліфікований спеціаліст, пояснив суть моєї проблеми та призначив лікування з урахуванням індивідуальних особливостей. Візитом лишилася задоволена.
Таміла
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Таміло. Дякуємо за відгук. У нашій клініці працюють кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу поділитися своїм неприємним досвідом лікування в приватній клініці! Звернувся з делікатною проблемою геморою до проктолога Голубки М.І. Після огляду лікар пояснив, що в моєму випадку лікування є мало ефективним і призначив лазерну вапоризацію. Після даної процедури в мене почалося запалення і турбували постійні болі. Я не одноразово наголошував про це на кожного огляді лікареві але без результатно!!!!!!!! В результаті після "Чудо процедури" я потрапив до іншої лікарні і чекаю на нову операцію (хірургічну)!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!!!!!!
Олександр
Полтава, 03.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. В нашому медичному центрі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування з використанням інноваційного обладнання. Лікар проводить профільний інструментальний огляд, встановлює діагноз та пропонує оптимальний варіант лікування в кожному конкретному випадку. Якщо у пацієнта є альтернативне заключення лікаря з іншою думкою, просимо надати для продовження конструктивного розгляду ситуації. Очікуємо документ, на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік