Відгуки ОН Клінік Полтава

Враження дуже хороші. Спасибі за відмінну роботу.
Олена
Полтава, 15.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пані була дуже мила до мене, все максимально ясно пояснила, переглянула уважно всі мої аналізи, була спокійна і доброзичлива. Дуже вдячна за такий підхід!
Аліна
Полтава, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дякуємо за відгук. Ми раді, що в особі спеціаліста Дадонової О.М. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше звернулась в клініку, дуже задоволена професіоналізмом лікаря, гарною організацією лікування і діагностування. Дякую персоналу клініки і лікарю. Лікування було ефективне, своєчасне і в міру, буду рекомендувати всім своїм знайомим, друзям і клієнтам. Мені було дуже приємно спілкуватись з лікарем і персоналом, моя дочка і чоловік теж пройшли лікування в цій клініці і я тепер всім кажу – «За здоров’ям тільки в ОН Клінік». Дякую Третяковій Л. О.
Олена
Полтава, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Згідні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Також у розпорядженні наших спеціалістів є потужна матеріально-технічна база, яка сприяє ефективності процесу одужання. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до ОН Клінік для планового обстеження УЗД. Дане обстеження проводила Твердохліб Лариса Василівна. Лікар провела обстеження професійно та уважно. Відповіла на усі мої запитання та дала рекомендації. В разі необхідності я знову буду звертатися за даною послугою та буду рекомендувати лікаря та заклад за потребою. Також хочу подякувати персоналу клініки за комфортні умови перебування та за адекватні ціни на послуги.
Валентина
Полтава, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в медцентрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік для проходження діагностики молочних залоз у лікаря Мартиненко Олени Сергіївни. Лікар була дуже уважною і професійною, відповідала на мої запитання. Буду звертатись до неї.
Ірина
Полтава, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого лікаря було комфортним, інформативним, і Ви задоволені результатом діагностичної процедури. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в "ОН Клінік" до лікаря Наказненко Н. В. з приводу змін у щитоподібній залозі, які показало УЗД. Лікар уважно обстежила мене та призначила додаткове обстеження, а по результатам призначила лікування. Лікарем повністю задоволена, уважна, чуйна, відповідає на всі питання. Рекомендуватиму лікування у цього лікаря та залюбки буду радити знайомим.
Ольга
Полтава, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медцентру. Для кожного пацієнта лікарі «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась в "ОН Клінік" до лікаря Мартиненко Олени Сергіївни з приводу УЗД органів малого таза, лікар уважно оглянула, детально показувала проблеми на моніторі, та пояснювала. Лікарем залишилась задоволена. Буду звертатись і надалі і рекомендувати всім знайоми.
Марія
Полтава, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Раді, що процедура УЗД серця, яку проводила наш спеціаліст, пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Дякуємо за відгук. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями, та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря-проктолога Гавриленко В. М. Лікар був уважний, компетентний, огляд був комфортний, не болісний, інформація надана повністю, зрозуміло і доступно. Буду рекомендувати
Олена
Полтава, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Ви задоволені оглядом і консультацією у нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Зверталася до лікаря Єрошенко з болями в нирках, а також з болями за сечоспускання. На прийом до лікаря прийшла з УЗД, спочатку лікар мені повідомив, що я прийшла без аналізів, він мені нічим не допоможе, потім відповів, що може вийшов камінь з лівої нирки. Відправили на аналізи. Все зробила, прийшла знову на прийом, мені відповіли, що з аналізом все добре. Сказали, можливо у Вас не нирки болять!!! На запитання, чому боляче ходити до туалету, лікар просто пожимав плечима. На прийомі я говорила, які ліки пила, щоб зменшити болі, а не лікар мені. Таке враження, що я консультувала, а не мене. Консультацію я не отримала, лікування теж. Просто викачка грошей. Більше в клініку ні ногою. Цього лікаря точно не раджу!!!!! Люди ж звертаються за допомогою!!!!!
Таня
Полтава, 25.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. За Вашим зверненням проведено предметний розбір ситуації, але на жаль, не можемо надати зворотній з'вязок в телефонному режимі, абонент не відповідає. Для отримання зворотньої інформації просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі за надану медичну допомогу нашій мамі, за чуйність і професіоналізм.
Вікторія
Полтава, 16.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги, для цього створені всі умови. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Видаляла родимку у Дадонової Олени Миколаївни. За результатами гістології видалення пройшло не повне, лікар сказала прийти на безкоштовний прийом, щоб вона подивилася, чи не росте знову. Але вже під час самого прийому сказала, що потрібно заплатити. Я думаю, що про це потрібно попереджати до прийому.
Лоліта
Полтава, 06.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лоліто. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі послуги в клініці надаються відповідно до затвердженого прайса, в тому числі і повторні консультації фахівців. Ми раді, що інформація для Вас зрозуміла. Очікуємо на контрольному прийомі згідно з попереднім записом, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мала деякі проблеми з жіночим здоров'ям. Звернулася в "ОН Клінік", так як побачила багато хороших відгуків. Мене направили до лікаря-гінеколога Свинчук Олени Миколаївни. Вона з першої секунди нашої розмови заспокоїла мене і сказала, що все буде добре, "все вилікуємо". Після тривалого лікування і постійної підтримки мого лікаря - моя мрія здійснилася! Ми - вагітні! Тому раджу усім цього лікаря і цю клініку. Ніколи не опускати руки! Мрії здійснюються! Дякую уважному персоналу і своєму лікарю!
Вікторія
Полтава, 05.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук про нашого лікаря. Рівень довіри та психологічний комфорт під час лікування є важливими факторами у швидкому досягненні позитивного результату. Нам приємно, що лікування під контролем нашого спеціаліста було ефективним і комфортним для Вас. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік