Відгуки ОН Клінік Харків (м. Перемога) ОН Лаб

Вперше відвідала ЗП "ОН Лаб". Ще записуючись на прийом, була здивована, що мені відповіли о сьомій ранку, це зручно. Прийом відбувся вчасно, оперативно, працівники медзакладу дуже відповідальні і доброзичливі. Дуже вдячна за оперативність, увагу та доброзичливість. Рекомендую всім, кому потрібно.
Тараненко Софія
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук. Один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Нам приємно, що після візиту в наш медцентр у Вас залишилися тільки позитивні враження. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналізи за адресою: проспект Людвіга Свободи, 52-А. Все сподобалося, проконсультували на вищому рівні, безболісно. Все чисто, стерильно, адміністратор Олена і медсестра Христина - окрема подяка.
Валерія Тихонова
Харків, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Вся команда нашої Мережі докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в наших медичних центрах була комфортною. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена роботою відділення на Л. Свободи. Робили тести. Все чітко, швидко і акуратно. Персонал привітний і ввічливий. Особливо сподобалося, що дані ретельно перевіряються, щоб не виникло ніяких питань у подорожі.
Каргаполова Анастасія
Харків, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На забірному пункті перебувала вперше. Залишилася задоволена. Спасибі персоналу.
Ірина Любчина
Харків, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування в нашому медичному центрі. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ввічливий персонал, хороше обслуговування, чисто.
Корнєва Вероніка
Харків, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Раді, що звернення в медичний центр було для Вас комфортним. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Швидке і зручне оформлення. Приємний персонал і якісне обслуговування.
Дербін Іван
Харків, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала ПЛР-тест на пр. Л. Свободи, 52-а. Гарне розміщення, привітний персонал, все швидко та зручно. Чисто, затишно.
Сіверська Аліна
Харків, 29.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це дійсно добре, що поруч є ON Clinic, і обслуговування в клініці просто приголомшливе. Тут супер чисто.
Badiya
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Раді, що звернення в медичний центр було для Вас комфортним, і Ви задоволені якістю обслуговування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий персонал
Анастасія Корольонок
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я є пацієнтом "ОН Клінік" вже давно, була у різних лікарів. 09.06.2021 звернулася за консультацією до гастроентеролога Самбур Яні Анатоліївні. Оглядом і рекомендаціями доктора залишилася задоволена. Доктор уважна, ввічлива, швидко виявила проблему і призначила лікування, причому без зайвих аналізів і дорогих препаратів. Окремо хочу відзначити високий професійний рівень персоналу клініки (відділення на метро "Перемога"), дівчата на ресепшені дають вичерпні відповіді на всі питання, приділяють увагу, створюють сприятливу і доброзичливу атмосферу. Велике спасибі за смачний чай !!! Все дуже добре, так тримати!
Якабу Таїсія
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що перебування в стінах нашого медичного центру залишило тільки позитивні враження, а також було результативним для Вас. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - надання якісної медичної допомоги в максимально комфортній обстановці, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все чудово, персонал, менеджер. Усе вчасно і на професійному рівні
Світлана
Харків, 24.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за добрі слова про персонал нашого медцентру. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік