Відгуки ОН Клінік Харків (Одеська) ОН Лаб

Усе було чудово, лікар поставився з розумінням, був дуже ввічливий і привітний.
Анна
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике ON Clinic за обслуговування, уважний персонал. Особлива подяка клініці за те, що приймають за попереднім записом (тобто черг у клініці немає).
Літвінова Анна
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячні за роботу і увагу персоналу! Спасибі величезне касиру Єлизаветі за доступну подачу інформації, яка допомогла оперативно заповнити анкету, ввічливо і доступно пояснила про отримання результатів. Обслуговуванням ми залишилися дуже задоволені! Спасибі величезне ОН Клінік за ваших прекрасних співробітників!
Яна
Харків, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування в нашому медичному центрі. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую вам за якісне обслуговування. Дуже привітний персонал!
Ніна Горелікова
Харків, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за якісне обслуговування та привітний персонал.
Наталія Степанова
Харків, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналіз крові. На маніпуляцію потрапила вчасно, без черг. Медсестра все зробила якісно, безболісно, швидко. Персонал лабораторії привітний та компетентний. Дякую за обслуговування!
Скрипка Катерина
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про персонал нашого медцентру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Привітно зустріли, обслуговування на найвищому рівні. Дуже задоволена.
Каніна Анастасія
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Нам приємно, що перебування в стінах нашого медцентру було комфортним і ефективним. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У центральному офісі сказали, що аналіз роблять, а коли аналіз сечі на сечову кислоту принесли, у відділенні його не прийняли
Єршова Світлана Іванівна
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Ми ведемо діалог з реальними пацієнтами клініки, таким в даному випадку Ви не були. Питання вже було вирішене з пацієнтом раніше і ситуація вичерпана в повному обсязі. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все прекрасно, спасибі велике персоналу - справжні професіонали своєї справи. Медсестрі на ресепшні - спасибі за турботу і увагу! 😊
Інна
Харків, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до наш медичний центр. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лабораторію вперше, обслуговуванням задоволена, привітливий персонал, уважний, касир Єлизавета надала всю необхідну інформацію. За потреби будемо звертатися.
Дарина
Харків, 26.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо Вам за відгук і теплі слова на адресу персоналу нашого медичного центру. Одним з головних принципів нашої роботи є комфорт пацієнтів на кожному етапі. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємна атмосфера, привітний і професійний персонал
Ірина
Харків, 22.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за Вашу об'єктивну думку. Відгуки від наших пацієнтів дають нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік