Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту) ОН Лаб

Процедура пройшла швидко. За телефоном був запис, черги, відповідно, не було, що добре в такий час (хоча я очікувала, що буде натовп). Медпрацівники ввічливі і тактовні, що в наш час рідкість. Також порадувала не завищена ціна на тест як у багатьох приватних клініках. Дякуємо.
Карина
Харків, 02.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лабораторії на Московському пр-ті, 257, на забірному пункті. Медперсоналом залишилася дуже задоволена. Швидко, уважно, конкретно все розповіли, де, як і за скільки. Всім здоров'я.
Тамара Гриценко
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамаро. Дякуємо за позитивну зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінне ставлення персоналу до клієнта, прийнятна ціна за послуги, бездоганна чистота і порядок у приміщенні. Було дуже приємно бути присутнім у такій медичній установі.
Бурдакова Ольга
Харків, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медцентру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хорошо
КАРПЕНКО ПАВЛО ДМИТРОВИЧ
Харків, 27.06.2021
Оцінка:
Ми з чоловіком здавали аналіз Covid-19, залишилися дуже задоволені обслуговуванням і персоналом клініки.
Волкова Ірина
Харків, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я приємно вражений якістю обслуговування, мені все сподобалось. Перед тестом мені все ввічливо пояснили і розказали, як все буде проходити. Медичний персонал, на мій погляд, професійно зробив свою роботу. P.S. Сподіваюсь на негативний результат
Антон
Харків, 31.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Сучасна діагностика в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. На своєму досвіді Ви в цьому переконалися. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідували клініку вперше для здачі ПЛР-тесту, ввічливий і привітний персонал, пояснюють все зрозуміло, не нав'язливо. Дякую за ввічливість, зараз це рідкість. =)
Крапива Ірина
Харків, 18.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
"ОН Клиник" в Україні по пр-ту Московському, 257 - Лабораторія. Обслуговування дуже добре. Працівники привітні. Прийом чітко за часом, без затримок, результати - також. Працювати в такому ж руслі! Дякую!
Павліченко Оксана
Харків, 06.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних наших принципів роботи, а професіоналізм спеціалістів і сучасне обладнання - є запорукою високих показників ефективності. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговуванням задоволена. Адміністратор Олена вічлива, кабінет чистий. Все дуже сподобалося.
Горан Марина
Харків, 06.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру, рівнем сервісу і якістю обслуговування. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийняли вчасно, швидко, немає черг. Відповідь отримали на всі питання. Працівники поставилися уважно, були ввічливі та коректні. Спасибі, буду рекомендувати знайомим.
Сунявська Аліна
Харків, 05.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Запара Вікторія, медсестра Ганна Нещеретка дуже професійний, приємний і уважний до пацієнтів персонал. Ми здавали тест для вильоту за кордон і в нашому випадку було вкрай важливо, щоб нас оточували такі привітні та людяні професіонали. У цей складний кризовий час хочемо висловити слова величезної подяки. Здоров'я Вам і процвітання! Ірина та Світлана.
Яблонська Світлана
Харків, 05.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за відгук і добрі слова про персонал нашого медцентру. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - наші центри забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік