Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв у Миколаєві

Я і моя дружина проживаємо зараз в селі Українка (Червона Українка) і вирішили пройти лікування в ОН Клінік Миколаїв, обидва лікувалися у лікаря Володимира Петровича Кухарик! Особливо хочемо відзначити доброзичливість, увагу і ввічливість доктора, що розташовує до довіри в лікуванні. В. П. Кухарик - сумлінний і прекрасний професіонал. Результат лікування - зникли всі проблеми, що довго мучили! У наш непевний час - це прекрасний подарунок !!! Величезне спасибі Володимиру Петровичу. Так само вдячний чуйним і ввічливим адміністраторам і тим, хто утримує в чистоті клініку.
Віктор, Миколаїв, 14.02.2020
Добрий день, Віктор. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в наших медичних центрах була комфортною. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в медичний центр в ОН Клінік, де мені поставили діагноз, геморой 3 стадії ускладнений тромбозом. Під час певного часу проходження лікування я отримав якісне лікування, індивідуальний підхід до мене, увагу і повагу з боку лікуючого лікаря Гуменюка Олександра Миколайовича, а так само всього колективу медичного закладу. Моє самопочуття стало набагато краще, життя стало цікавішим і веселішим. Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу !!!
Олег, Миколаїв, 13.02.2020
Добрий день, Олег. Дякуємо за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Гуменюк Олександр Миколайович - досвідчений лікар, досконало володіє малоінвазійними методиками, які допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли істотно підвищити якість життя. Не забувайте про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік до лікаря Кухарик В. П. Лікар поставив діагноз геморой із загостренням. Проходив лікування латексними кільцями. Відчуття трохи не приємне, але не так страшно. Дякую лікарю, медсестрі Саші і всьому персоналу. Процедура займає кілька хвилин і робиться в три етапи, що полегшує перенесення процедури і не заважає звичайному способу життя.
Ігор, Миколаїв, 05.02.2020
Добрий день, Ігор. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашій клініці, є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування геморою. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему і залишилися задоволені результатом. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
27 січня 2020 р. була на прийомі у Гуменюка О.М. (Два роки тому лікувалася у іншого лікаря) і була приємно здивована його вмінням знімати страх і стрес у паціентів. Він не тільки проктолог, але ще і психолог, огляд пройшов на одному диханні, без болю і страху, с жартами і прибаутками. Велике Вам спасибі, Олександр Миколайович! Всім, хто ще досі боїться і займається самолікуванням, раджу полюбити себе і записатися на прийом. Будьте всі здорові!
Тетяна, Миколаїв, 31.01.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Гуменюка О.М. Малоінвазивні методики, які використовуються у нас в клініці, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Миколаїв». Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати про хваленого доктора Гуменюка О. М, через це «чудо» доктора я втратила 2 місяці. Пройшовши до нього з проблемою кров в калових масах, він сказав, що б я менше читала інтернет і не думала про погане, при огляді сказав, що все нормально, у мене просто слабкі судини. Прописав Детралекс. Через два місяці ситуація тільки погіршилася і звернувшись до іншого лікаря у мене виявили злоякісну пухлину, яку видно неозброєним поглядом. Гріш ціна таким лікарям, вони тільки калічать людей. Нехай кожна моя сльоза відгукнеться «Чудо-лікарю»
Дар'я, Миколаїв, 30.01.2020
Добрий день, Дар'я. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Очікуємо від Вас обіцяні альтернативні документи для проведення предметного розбору ситуації. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря Гуменюк Олександру Миколайовичу з діагнозом 4-ої стадії геморою. Було призначено лікування легування латексними кільцями. Лікуванням залишився дуже задоволений і зовсім не болісно. Спасибі, лікарю Олександру Миколайовичу, медсестрам Саші і Каті, і Олені адміністратору.
Альберт, Миколаїв, 21.01.2020
Добрий день, Альберт. Дякую за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Гуменюка О.М. Малоінвазивні методики, які використовуються у нас в медичному центрі, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Миколаїв». Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Олександру Миколайовичу. Молодець !!! Лікування дуже гарне. Медсестра Катерина ставиться з повагою до пацієнтів. Молодець !!! Лікування за новими методиками, це дуже добре. Мінімальне хворобливе втручання в організм.
Ігор, Миколаїв, 14.01.2020
Добрий день, Ігор. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходив лікування в ОН Клінік з 4 стадією геморою звернувся до лікаря проктолога Гуменюка А.Н. В результаті за час лікування, який я проходив у цього лікаря ніяких питань не винекло. Що можу сказати за час лікування: дуже якісній та практичний метод лазерної вапоризації. Майже безболісний, мені дуже сподобався цей метод. Завдяки лікарю Гуменюку А. Н. та його помічникам, я знову почав свій звичайний спосіб життя. Дуже велике їм дякую за їхню роботу та професіоналізм.
Віталій, Миколаїв, 12.08.2019
Доброго дня, Віталію. Важливо відзначити, що запорукою успішної діагностики та лікування проктологічних проблем є своєчасний візит до фахівця. На жаль, часто пацієнти відкладають звернення за медичною допомогою, що може привести до розвитку ускладнень і продовжити процес одужання. Лазерна вапоризація вважається одним з найбільш ефективних і безпечних методів лікування геморою. Великий клінічний досвід Олександра Миколайовича в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовують в нашій Мережі, сприяє якісному і ефективному вирішенню проктологічних проблем. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік