Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-отоларингологах у Миколаєві

Хочу подякувати лікарю Юшенко Ванді Віталіївні за професіоналізм. До неї був у двох інших лікарів в інших центрах і результату не було, лікування проходило на рівні "давайте ще це спробуємо". Чесно кажучи, не очікував швидкого результату (був затяжний нежить протягом декількох місяців). Дякую за вашу роботу!
Сергій, Миколаїв, 17.03.2020
Добрий день, Сергій. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося знайти рішення неприємної проблеми і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю-отоларингологу Коноваленко Оксані Леонідівні та її помічниці медичній сестрі Наталі. Оксана Леонідівна, Ви лікар від Бога, маєте чуйне серце. Ваш високий професіоналізм допомогає миттєво зрозуміти і вирішити проблему, а безцінні поради дають результат. Медична сестра Наталія завжди щира і привітна, як «заспокійлива пігулка» дає надію на краще, піднімає настрій і вселяє надію. Бажаю Вам здоров’я, сімейного затишку, теплих обіймів, вдячних пацієнтів.
Ольга, Миколаїв, 16.03.2020
Доброго дня, Ольго. Вдячні Вам за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. В клініках нашої Мережі працюють кваліфіковані спеціалісти, створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта, а також на базі кожної нашої клініки присутня потужна матеріально-технічна база. Нам приємно, що перебування у стінах нашої клініки пройшло на позитивній ноті та було результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до "Он Клінік" з проблемою, яку намагалася лікувати майже рік в інших лікарнях міста. Звернулася і не пошкодувала. Доброзичливість, чуйність, повага до пацієнтів і високиий професіоналізм вражає. В моєму випадку -це лікар-отоларинголог Юшенко Ванда Віталіївна та медсестричка Наталія. Підхід до своєї справи повністю відповідає категорї - високий рівень! Консультації лікаря професіональні, а назначені процедури надаються якісно і безболісно. Ванда Віталіївна знає свою справу, професійно досліджує причини захворювань та надає кваліфіковане лікування. Дякую всьому персоналу "Он Клінік" за теплий прийом! Так тримати! Буду рекомендувати друзям та знайомим!
Людмила, Миколаїв, 26.02.2020
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за довіру та вибір "ОН Клінік Миколаїв". Нам приємно, що в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціаліста, якому можете довірити своє здоров'я. Юшенко В.В. уважний та кваліфікований професіонал, має великий клінічний досвід у своїй спеціалізації. Завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів, ми можемо корегувати та покращувати якість медичних послуг для комфорту наших пацієнтів. Сподіваємось, Ваші рекомендації допоможуть визначитися потенційним пацієнтам з вибором лікаря та медичного закладу. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування компетентне, організоване. Зручний запис на рецепції, часу дотримуються. Ставлення: ввічливе. Обслуговування у лікаря ЛОР Юшенко В. В. хороше, лікування компетентне. Буду радити знайомим і сама прийду наступного разу.
Світлана, Миколаїв, 14.02.2020
Добрий день, Світлана. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що перебування в стінах нашої клініки залишило тільки позитивні враження, а також було результативним для Вас. Сподіваємося, Ваш відгук буде корисний для потенційних пацієнтів. Бажаємо міцного здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік з проблемою хронічного тонзиліту який турбує мене майже все життя. ЛОР лікар Юшенко Ванда Віталіївна уважно мене вислухала, провела необхідну діагностику. Оцінила всі аналізи, та рекомендувала не удаляти мигдаліни. Було проведено санацію мигдален, проведено профілактичне лікування та данні профілактичні рекомендації. Зараз я проходжу другий курс санації мигдалин і результат ще кращій, я забув що таке біль у горлі. Змінився спосіб та якість життя. Дякую.
Юрій, Миколаїв, 13.02.2020
Доброго дня, Юрію. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння та залишилися задоволені результатом. Хочемо зазначити, що невідступне виконання усіх зазначень лікаря є одним із головних аспектів одужання. Наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Коноваленко Оксана Леонідівна дуже грамотний і досвідчений лікар, довіряю тільки їй як отоларингологу, надала весь спектр медичної допомоги. Дякуємо Оксану Леонідівну за хорошу роботу в своїй сфері. Здоров'я їй і великих успіхів і процвітання в своєму професіоналізмі. Любимо вас! Ваші пацієнти))))
Світлана, Миколаїв, 05.02.2020
Добрий день, Світлана. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Порадила «ОН Клінік» хороша знайома. Мене турбував хронічний тонзиліт, той хто цим хворіє, знає яка це неприємна хвороба. Моїм доктором була Коноваленко О. Л., читала про неї дуже багато похвальних відгуків. Хотіла перевірити, чи дійсно вона такий хороший фахівець. Дуже сподобалося її ставлення, добродушний і ввічливий лікар. Призначила мені кілька процедур, санації мигдалин апаратом «Тонзилор». Безболісна і ефективна процедура, яка позбавила мене від болю в мигдалинах, чому дуже вдячна. ОН Клінік - приклад того, як хороша компетенція може поєднуватися з нормальним, людським ставленням. Тут дають рекомендації, які працюють. Коли нове обладнання, лікарі, в курсі того що зараз відбувається в медицині, йдуть в ногу з часом. Чесна, відкрита і сучасна клініка. Дякую вам!
Анна, Миколаїв, 04.02.2020
Добрий день, Анна. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Згодні з Вами, Коноваленко О.Л. кваліфікований фахівець, комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. А також використовує в своїй роботі передові методики і обладнання, що сприяє ефективності лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку всьому мед. персоналу медичного центру «ОН Клінік» за уважне ставлення до кожного клієнта. А так же окремо хочу подякувати доктора Коноваленко Оксану Леонідівну за уважне і грамотне ставлення. Завдяки її професіоналізму, я позбулася дискомфорту і болю у вусі за 5 хвилин. Ще раз хочу висловити величезну подяку всьому колективу «ОН Клінік» за величезну працю і приємне ставлення.
Віктория, Миколаїв, 03.02.2020
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння і залишилися задоволені результатом. Наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до Юшенко В. В. зі скаргами на закладеність у вусі і біль у вусі і горлі. Доктор провела мені процедуру промивання вух (справа була в вушних пробках). І відразу ж настало полегшення. Дуже вдячна доктору за професіоналізм.
Анастасія, Миколаїв, 29.01.2020
Добрий день, Анастасія. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння і залишилися задоволені результатом. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік