Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

Я проходив лікування в ОН Клінік з 4 стадією геморою звернувся до лікаря проктолога Гуменюка А.Н. В результаті за час лікування, який я проходив у цього лікаря ніяких питань не винекло. Що можу сказати за час лікування: дуже якісній та практичний метод лазерної вапоризації. Майже безболісний, мені дуже сподобався цей метод. Завдяки лікарю Гуменюку А. Н. та його помічникам, я знову почав свій звичайний спосіб життя. Дуже велике їм дякую за їхню роботу та професіоналізм.
Віталій, Миколаїв, 12.08.2019
Доброго дня, Віталію. Важливо відзначити, що запорукою успішної діагностики та лікування проктологічних проблем є своєчасний візит до фахівця. На жаль, часто пацієнти відкладають звернення за медичною допомогою, що може привести до розвитку ускладнень і продовжити процес одужання. Лазерна вапоризація вважається одним з найбільш ефективних і безпечних методів лікування геморою. Великий клінічний досвід Олександра Миколайовича в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовують в нашій Мережі, сприяє якісному і ефективному вирішенню проктологічних проблем. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
36050 - Людмила: позитивне враження, швидко, професійно, доброзичливо, за доступною вартістю, отримала допомогу в клініці за участю Тетяна Олександрівна Шульга. Стосунки пацієнт- персонал заслуговують на вдячність.
Людмила, Миколаїв, 19.02.2019
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук та Вашу об'єктивну думку щодо нашої клініки. Надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних умовах – один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікував геморой 3 ступені, лазером. Процедура пройшла безболісно (трохи боліло при введені наркозу). Лікар робив процедуру і огляди охайно без зайвого дискомфорту. Період реабілітації пройшов добре, знеболювальним не користувався – не було необхідності (не боліло) . Почуваюся дуже добре, дякую всьому персоналу за професіоналізм.
Віталій, Миколаїв, 14.01.2019
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. В медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» використовують сучасні методики лікування геморою, які дозволяють вирішити проблему не змінюючи звичний спосіб життя, без болю та в комфортних умовах. Ми раді, що в стінах нашої клініки Ви змогли позбутися делікатної проблеми. Рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку лікарю за її уважність, щирість, чемність і гарне ставлення до людей!
Валентина, Миколаїв, 13.06.2012
Хочу висловити велику подяку за те добро яке Ви робите для людей. Хай благословить Вас Бог, шановний лікарю, дякую від щирого сердця!
Микола, Миколаїв, 01.11.2013