Відгуки ОН Клінік Миколаїв

Мені треба було пройти фахівців в певний термін, всього два тижні перебуваю в Україні. Звернулася в "ОН Клінік", так як можна відразу здати аналізи, пройти УЗД і потрапити до лікарів. Дуже сподобався доктор УЗД Кузик Ігор Володимирович, грамотний фахівець. Також була на консультації у лікаря-трихолога Устинської Інни Іванівни і терапевта Кудринської Марії Федорівни. Доктора все докладно пояснили, що мені робити далі. Клінікою і обслуговуванням залишилася задоволена.
Олена
Миколаїв, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В черговий раз відвідала "ОН Клінік", гінеколога Саморай Людмилу Іванівну. Дуже приємний лікар, компетентний, уважний. Все доступно розповіла, пояснила схему лікування. Дуже сподобалася Шумовська Анфіса Георгіївна, хороший лікар УЗД, уважно і акуратно провела огляд. Всі дівчатка на рецепції дуже уважні, привітні. Бажаю клініці процвітання! Буду всім Вас рекомендувати.
Катерина
Миколаїв, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Згідні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обстежувалася через гормональні проблеми (через прийом невідповідних нейролептиків, виписаних психіатром) у Кучер Дар'ї Миколаївни ще в грудні. Швидко визначила причину проблеми, пояснила мені все, що відбувається зі мною, доступною для мене мовою. Також дуже чуйно поставилася до мого ментальному здоров'я. Зараз ходжу до неї на обстеження з інших причин, але вона добре мене пам'ятає, цікавиться моїм прийомом препаратів і питає, як протікає моє лікування і що з моїм ментальним станом. Дуже вдячна такій чуйності і турботі, дуже вдячна всій своєчасно наданій професійній допомоі. Дякую!
Валерія
Миколаїв, 26.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Раді знати, що в особі нашого лікаря Кучер Дар'ї Миколаївни Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була в ОН Клінік робила УЗД у Федоровської В. В. та лікаря гінеколога Кучер Д. Н. Відвідуванням лікарів залишилася дуже задоволена. Лікарі та медсестри дуже уважні, добрі фахівці, пояснюють все доступно якщо є питання. Ведуть прийом з посмішкою на обличчі, видно відразу, що хочуть допомогти. Адміністратори так само дуже уважні, проводжають до лікарів, добре знають і виконують свою роботу.
Ліоія
Миколаїв, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лідіє. Нам приємно, що звернення до наших фахівців були для Вас максимально інформативними і результативними. Згідні з Вами, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибо большое Андрію В'ячеславовичу Глушкову за золоті руки, за увагу, за працю. Лікар вирішив мою проблему з якою я мучилася довгий час. На всіх моїх прийомах Андрій В'ячеславович був зі мною ввічливим і уважним. Грамотно і професійно ставиться до своєї роботи. Я залишилася дуже задоволена, зверненням і результатом лікування. Буду звертатися до вас у клініку. Окреме, спасибі, всім дівчаткам, працюючим на ресепшені.
Гульбіче
Миколаїв, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Гульбіче. Дякуємо за щирий відгук і Вашу думку про лікування під наглядом нашого фахівця Глушкова А.В. Малоінвазивні методики, які використовуються в нашому медичному центрі, дозволяють позбутися від неприємних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила процедуру колоноскопія у лікаря Михайлова Олександра Івановича. Низький уклін лікарю та його медичним сестрам. Незважаючи на мої страхи процедура пройшла чудово. Відношення до мене дуже уважне та чутливе. Щиро дякую за все. Окрема подяка адміністраторам за уважне ставлення до пацієнтів. Ще раз дякую. Процвітання Вам!
Ольга
Миколаїв, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Колоноскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Раді, що процедура пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила ендоскопію у лікаря Михайлова О. І. Процедура пройшла спокійно, очікувала, що буде страшніше. Дуже спокійний і врівноважений лікар, що дуже допомагає заспокоїтися перед процедурою. Процедура безболісна, трохи неприємно і потребує спокою пацієнта. Клиника подобається доступністю, особливо графік роботу у вихідні радує. Увесь персонал дуже ввічливий, дуже дякую.
Софія
Миколаїв, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Софіє. В наших медцентрах використовується сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології та виявити проблему на ранній стадії. Раді, що Ви задоволені результатом проведення діагностичної процедури. Завжди раді допомогти. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінна клініка, уважні лікарі, прекрасні фахівці. Неодноразово проходила тут обстеження, все на вищому рівні. Потрапила на прийом до уролога Колянчікова О. Ю. відмінний фахівець, все детально пояснив, поставив коректний діагноз, призначив лікування. При необхідності рекомендую клініку і лікаря друзям і знайомим.
Наталія
Миколаїв, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу медцентру і фахівців. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні емоції від відвідин «ОН Клінік Миколаїв». Завжди раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями в рамках нашої спеціалізації. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні в ОН Клінік була на УЗД черевної порожнини у Шумовської А. Г. Дуже чудовий доктор, розумничка, все описала, розповіла про всі мої проблеми. Прийом був проведений на найвищому рівні, молодець, я вважаю, що справжній доктор таким і повинен бути. Спасибі величезне всім лікарям, медсестрам та клініці.
Олена
Миколаїв, 13.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами діагностики, яку проводила фахівець Шумовська А.Г. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе комфортно протягом усього часу перебування в медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гастроентеролог Баранова Олеся Вікторівна - дуже професійний лікар. Допомогла мені у лікуванні, за що їй дуже вдячна!!!
Тетяна
Миколаїв, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру, і Ви змогли знайти розв'язання проблеми, що викликала занепокоєння. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гуменюк Олександр Миколайович - дуже гарний лікар!!!!!! Дякую Вам!!! Увесь персонал клініки привітний, всюди чистота, усім рекомендую!!!
Тетяна
Миколаїв, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибо большое Молдованенко Ользі Борисівні за професійне виконання своєї роботи і більш ніж повну консультаціюпитань, що цікавили мене з приводу результатів мого УЗД Завжди приємно отримати допомогу кваліфікованого фахівця у своїй області! Велике спасибі!
Воскобоєнко Андрій
Миколаїв, 07.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Спасибі, що виявили довіру і звернулися за допомогою в наш медичний центр. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, залишилися задоволені результатом візиту до нашого фахівця. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік