Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

36050 - Людмила: позитивне враження, швидко, професійно, доброзичливо, за доступною вартістю, отримала допомогу в клініці за участю Тетяна Олександрівна Шульга. Стосунки пацієнт- персонал заслуговують на вдячність.
Людмила, Миколаїв, 19.02.2019
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук та Вашу об'єктивну думку щодо нашої клініки. Надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних умовах – один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контроля качества ОН Клиник
Лікував геморой 3 ступені, лазером. Процедура пройшла безболісно (трохи боліло при введені наркозу). Лікар робив процедуру і огляди охайно без зайвого дискомфорту. Період реабілітації пройшов добре, знеболювальним не користувався – не було необхідності (не боліло) . Почуваюся дуже добре, дякую всьому персоналу за професіоналізм.
Віталій, Миколаїв, 14.01.2019
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. В медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» використовують сучасні методики лікування геморою, які дозволяють вирішити проблему не змінюючи звичний спосіб життя, без болю та в комфортних умовах. Ми раді, що в стінах нашої клініки Ви змогли позбутися делікатної проблеми. Рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я!
Служба контроля качества ОН Клиник
Висловлюю щиру подяку лікарю за її уважність, щирість, чемність і гарне ставлення до людей!
Валентина, Миколаїв, 13.06.2012
Хочу висловити велику подяку за те добро яке Ви робите для людей. Хай благословить Вас Бог, шановний лікарю, дякую від щирого сердця!
Микола, Миколаїв, 01.11.2013