Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

В медичний центр ОН Клінік звертаюся вже давно. Перший мій візит в цей центр був до лікаря-проктолога Гуменюка О. М. Лікар уважно вислухав, оглянули, запропонував сучасне лікування, без операцій, за що йому дуже вдячна. Вник в мою історію і кожен мій візит проходив легко і без проблем. Так само була у дерматолога Борзенко, лікар дуже уважний і приємний. Впорався з моєю проблемою. Так само допомогла мені гастроентеролог Ганжа. Дуже приємний лікар. У цій клініки дуже приємний весь персонал. У таке місце дуже приємно приходити і вирішувати всі свої проблеми. Вас уважно вислухають і допоможуть.
Олена, Миколаїв, 24.06.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо Вам за довіру і довгострокове співробітництво. Одним з головних стандартів роботи клінік нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Кваліфіковані фахівці клініки успішно застосовують сучасні методики лікування з використанням інноваційного медичного обладнання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Приходжу ОН Клінік вже не в перший раз. Завжди з порога зустрічають з посмішкою і називають по імені та по батькові. Дуже приємне, шанобливе і уважне ставлення до кожного пацієнта. Лікарі кваліфіковані все підкажуть, що і як. Була сьогодні на відеогастродуоденоскопіі (боялася цього найбільше), виявилося, нічого страшного в цьому немає. На мою думку, це одна з найкращих клінік в Миколаєві. Буду звертатися за допомогою тільки сюди.
Тетяна, Миколаїв, 24.06.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за відгук і Вашу об'єктивну думку. Хочемо зазначити, що гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в кабінеті УЗД дуже сподобалось. Врач. Дуже привітливій и уважній. Кузик Ігор Володимирович. Кабинет невропатолога, врач дуже внімательний, дуже уважний, Розумна Алла Сергіївна.
Леся, Миколаїв, 22.06.2020
Доброго дня, Леся. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що перебування в нашому медичному центріі було для вас комфортним та ефективним. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила огляд у Розмус Інни Леонідівни. Це моє перше відвідування ОН Клінік. Лікар тактовний, ввічливий, залишилися хороші враження. Огляд, аналізи, призначення лікування все по суті. Дуже грамотний фахівець. Буду звертатися до Інни Леонідівни, і рекомендувати своїм знайомим. Я залишилася задоволена, що звернулася в вашу клініку!
Ганна, Миколаїв, 22.06.2020
Добрий день, Ганна. Дякуємо за щирий відгук. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Під час відвідування центру ОН Клінік, склалося дуже позитивне враження, відчувається високий рівень професійності та відповідальності перед відвідувачами, яке починається від приємного спілкування та консультації з адміністраторами на рецепшені, та подальше спілкування з лікарями клініки. Перше знайомство відбулося з лікарем УЗД Кузиком Ігорем Володимировичем. Це лікар який дасть відповідь на найзрозуміліші ваші запитання, спокійний, добрий, приємний, відчувається високий рівень професійності. Друге знайомство відбулося з лікарем Ганжа Катерина Геннадіївна, спокійний, приємний лікар гастроентеролог. Проконсультувала, заспокоїла, дуже приємно спілкуватися з професіоналом своєї справи. Слідуюче знайомство відбулося з лікарем ендоскопістом Корзун Юрій Антонович, приємний, спокійний, дуже уважний – одним словом професіонал своєї справи. Заспокоїв, прокоментував та надав відповіді на всі мої питання і допоміг не тільки словом, но і ділом. На останок скажу, склалося враження, що в ОН Клінік зібралися найкращі лікарі, яких тільки можливо уявити. Це той рівень високої професійності, допомога на яку заслуговують громадяни. Велике дякую!
Сергій, Миколаїв, 18.06.2020
Доброго дня, Сергію. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. Нам приємно, що відвідування нашої клініки у Вас викликає тільки позитивні емоції. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Вся команда нашої клініки щоденно працює над удосконаленням якості медичного обслуговування перебування пацієнті, оновлюється лікувально–діагностичне обладнання. Завжди готові надати кваліфіковану допомогу в разі необхідності. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю ендокринологу Дорошенко А. П., дуже уважна, яка слухає, все докладно пояснює. Лікар від Бога! Вдячна, що прийшла саме до неї з тривожними думками та сумнівами - лікар все докладно пояснила і заспокоїла. Аналізи призначає тільки потрібні! Спасибі.
Вікторія, Миколаїв, 17.06.2020
Добрий день, Вікторія. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Нам приємно, що фахівець Дорошенко А.П. зміг виправдати Вашу довіру і Ви задоволені результатом звернення до клініки. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна врачу Юшенко В. В., проходжу курс санацій і фонофорез н/миндалин. Врач дуже уважна, процедура проходить безболісно. Раджу всім у кого є таке захворювання не боятися проходити лікування. Велике спасибі таким чуйним і привітливім врачам і всім співробітникам клініки.
Людмила, Миколаїв, 17.06.2020
Доброго дня, Людмило. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Зажди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, тут працює дуже привітний персонал. Лікарі - професіонали, це видно відразу. Всі ввічливі й усміхнені, що не менш важливо. Дякую за допомогу Іржицькій Н. Я., було дуже приємно побувати у неї на прийомі. У нашому місті я не знаю клінік краще, ніж ваша! Дуже сучасно, професійно на дійсно гідному рівні. Я бажаю вам зростання і процвітання. Ще раз спасибі лікарям і всьому персоналу. Я буду радити вас всім своїм друзям.
Анастасія, Миколаїв, 17.06.2020
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база, що дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік в Миколаєві до гастроентеролога і гінеколога. Лікар Ганжа К. Г. дуже уважна, компетентна. Призначила лікування, аналізи, провела огляд дуже уважно. Сподобалася увага до пацієнтів, дуже приємний лікар. Дуже переживала перед прийомом гінеколога, але даремно. Всі лікарі професіонали своєї справи. Чистота, стерильність, все на вищому рівні.
Валентина, Миколаїв, 16.06.2020
Добрий день, Валентина. Нам приємно, що відвідування нашої клініки і фахівців було ефективним для Вас. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Дякую за відгук і надану довіру, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
У 2019 р. я звернувся до лікаря ОН Клінік Гуменюка Олександра Миколайовича. Вже з перших фраз зрозумів, що саме тут я зможу вирішити свою давню проблему зі здоров’ям. Так і сталося. За що я дуже вдячний лікарю. Через рік мені довелося знову вирішувати проблему, тепер з органами травлення. Не задумуючись я знову звернувся в ОН Клінік до Ганжи Катерини Геннадіївни та Олександра Івановича Михайлова. Їх чуйність, великий професіоналізм допомогли мені бути здоровим. Щиро вдячний за допомогу! Нехай все, що Ви надаєте пацієнтам, повертається до Вас з великою вдячністю і повагою.
Віктор, Миколаїв, 16.06.2020
Доброго дня, Вікторе. Вдячні Вам за довіру та вибір нашої клініки. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дають змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі Гуменюку Олександру Миколайовичу за лікування, ставлення. Прийшов з гемороєм 4-ої стадії, не міг ні їсти, ні пити. Завдяки доктору і Вашій клініці, став знову відчувати себе людиною здатним жити і творити. Величезне спасибі ще раз, буду Вас рекомендувати всім.
Юрій, Миколаїв, 15.06.2020
Добрий день, Юрій. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Гуменюка О.М. Малоінвазивні методики, які використовуються у нас в клініці, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Миколаїв». Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка дуже хороша. Обслуговування на вищому рівні. Всі лікарі та персонал уважний і турботливий. Так склалося, що довелося відвідати багатьох лікарів: терапевт, гастроентеролог, гінеколог, отоларинголог. Я залишилася в повному захваті і в підсумку одужала. Я рада, що відкрила для себе ОН Клінік. Завжди все якісно, оперативно і для людей. Спасибі!
Марина, Миколаїв, 15.06.2020
Добрий день, Марина. Дякуємо за позитивний відгук. Ми надаємо можливість отримати якісну медичну допомогу в комфортних умовах, а також виконати максимально повний спектр необхідних процедур в межах медичного центру. Ми раді, що наші фахівці виправдали Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік