Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-хірургів у Маріуполі

Хочу подякувати всьому персоналу медичного центру ОН Клінік Маріуполь. Тут працюють небайдужі чуйні люди, небайдужі до Ваших проблем, тут немає формального звернення до пацієнтів, весь персонал, починаючи з рецепшіна ввічливий і професійний. Особливо хочу подякувати лікарю-хірургу Мартіросову Ігорю Сергійовичу і медсестричці за професіоналізм і увагу, ви прекрасні люди. Спасибі, медцентр, ОН Клінік Маріуполь.
Ірина, Маріуполь, 01.06.2020
Добрий день, Ірина. Дякуємо за відгук і добрі слова. Мартіросов Ігор Сергійович досвідчений лікар, досконало володіє малоінвазійними методиками, які допомагають вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Більше 20 років мене турбувала атерома на потилиці. Мені порекомендували ОН Клінік, я записалася до хірурга Мартіросова Ігоря Сергійовича. Видалили атерому, швидко і безболісно. Дуже задоволена ставленням і лікаря і медсестри і всього персоналу. Бажаю всім співробітникам завжди гарного настрою, і щоб ваша робота приносила задоволення.
Інна, Маріуполь, 13.04.2020
Добрий день, Інна. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Мартіросов Ігор Сергійович досвідчений лікар, досконало володіє сучасними методиками, які допомагають вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, усім працівникам лікарні Оnclinic в м. Маріуполь. Хочу подякувати медичному персоналу та особисто лікарю -хирургу Войкобойнікову Сергію, за чуйне ставлення та оперативність в наданні термінових послуг. Я військовослужбовець, і часу на стояння в чергах та на попередній запис у мене немає. Вдячний персоналу за розуміння і оперативність в наданні допомоги. Спасибі, вам та бажаю успіхів!
Антон, Маріуполь, 13.12.2016
Доброго дня, Антон Дмитрович! Дякуємо Вам за теплі слова на адресу нашої Клініки та лікаря Воскобойнікова С.В. Вся команда "ОН Клінік Маріуполь" працює над тим, щоб кожен візит кожного пацієнта був максимально комфортним для нього. Ми використовуємо індивідуальний підхід діагностики та лікування з урахуванням можливостей та побажань кожного пацієнта. Будемо раді бачити Вас на профілактичних оглядах!
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік