Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Маріуполь

Обратился в клинику с геморроем удалили лазерным прибором, мои мучение длились два месяца, зашивали 4 раза и не могли найти причину почему рана не заживает! заплатил 6900 грн за операцию в итоге получил проблему на два месяца! Задавая вопрос врачу почему рана не заживает он говорил я незнаю. В итоге обратился в другую клинику. удаляют мой отзыв! Уже 5 раз пишу. Не рекомендую клинику
Сергей, Маріуполь, 13.10.2019
Доброго дня! Хочу висловити величезну подяку двом чудовим лікарям-гінекологам Пузако Наталії Геннадіївні і Зотовій Юлії Леонідівни (лікар УЗД). Зверталась із безліччю скарг, це і кров'яні міжмісячні виділення і ерозією шийки матки (як потім виявилось уже дисплазією). Завдяки професіоналізму цих людей на протязі місяця визначили і діагноз, і полікували шийку матки. В клініці взагалі дуже приємна атмосфера. Гарний персонал, всі дуже добрі і чуйні. Особливо вдячна Наталії Геннадіївні, яка підняла мене на ноги!! Тепер я знаю, що все буде добре, можу спокійно готуватись до планування вагітності. Тому жінкам Маріуполя можу радити як клініку так і лікаря, тому що тут і підтримають і порадять, а головне - вилікують!!
Юлія, Маріуполь, 07.08.2018
Доброго дня, Юліє! Щиро дякуємо за відвертий та інформативний відгук. Нам приємно отримувати зворотній зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів, а головне, що Ви залишилися задоволені результатом – одужанням. Хочемо зазначити, що лікування патологічних утворень шийки матки, в тому числі ерозії, в наших клініках проводиться за допомогою сучасного та безпечного радіохвильового методу. Завдяки цьому не залишається рубців та деформації тканин, для лікування достатньо однієї процедури та використовуть навіть жінкам, які ще не народжували. Будемо раді допомогти усім пацієнтам, які завітають до клініки завдяки Вашим порадам. Бажаємо здоров'я та здійснення усіх планів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в лікарню з приводу небажаної вагітності. Лікування проводила лікарь Харабуга Ірина Миколаївна. Лікар кваліфікований, уважний, щирий, знає свою роботу. Претензій до лікаря гінеколога та до клінікі взагалом не маю, дуже вдячна за щирість та відвертість. Процедура МФА майже безболісна. Після процедури здійснюється контрольна перевірка. Я як клієнт даної клініки залишаюсь задоволеною, звертаюсь не вперше Буду звертатися і надалі, так як лікарі дійсно кваліфіковані.
Анна, Маріуполь, 03.07.2018
Доброго дня, Анно! Дякуємо за відгук та приємні слова на адресу гінеколога Харабуги І.М.та "ОН Клінік Маріуполь". Ірина Миколаївна - лікар з більш ніж п'ятнадцятирічним досвідом роботи, яка заслужила повагу не тільки серед пацієнтів, а й серед колег. Нам приємно, що відвідування нашого медичного центру пройшло для Вас у комфортній атмосфері. Дякуємо за довіру та бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, усім працівникам лікарні Оnclinic в м. Маріуполь. Хочу подякувати медичному персоналу та особисто лікарю -хирургу Войкобойнікову Сергію, за чуйне ставлення та оперативність в наданні термінових послуг. Я військовослужбовець, і часу на стояння в чергах та на попередній запис у мене немає. Вдячний персоналу за розуміння і оперативність в наданні допомоги. Спасибі, вам та бажаю успіхів!
Антон, Маріуполь, 13.12.2016
Доброго дня, Антон Дмитрович! Дякуємо Вам за теплі слова на адресу нашої Клініки та лікаря Воскобойнікова С.В. Вся команда "ОН Клінік Маріуполь" працює над тим, щоб кожен візит кожного пацієнта був максимально комфортним для нього. Ми використовуємо індивідуальний підхід діагностики та лікування з урахуванням можливостей та побажань кожного пацієнта. Будемо раді бачити Вас на профілактичних оглядах!
Служба контролю якості ОН Клінік