«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-лабораторних аналізах у Харкові (м. Студентська) лабораторний пункт

Звернулася в забірний пункт ТОВ "ОН Лаб" на вул. Валентинівській, залишилася під враженням після здачі крові. Адміністратор Юлія Анатоліївна дуже привітна, а медсестра акуратно зробила забір крові. Загалом персонал дуже сподобався, в подальшому буду звертатися в дану лабораторію.
Аліна
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого медцентру і персоналу. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний персонал, приємний адміністратор Інна Олександрівна, проконсультувала і відповіла на всі питання щодо аналізів і підготовки до них. Залишила хороше враження, в лабораторії дуже чисто і прохолодно, буду рекомендувати знайомим. Спасибі дівчаткам за їх працю і работу❤️❤️❤️
Ніна
Харків, 04.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Комфорт наших пацієнтів - один з головних пріоритетів у роботі медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслужили швидко, персонал доброзичливий. Дякую.
Єрмакова Софія
Харків, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Команда нашої Мережі докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже охайний та світлий медичний центр. Персонал ввічливий та уважний. Відвідування зайняло близько 10 хвилин. Повністю задоволений наданим сервісом. У майбутньому буду рекомендувати цей пункт серед знайомих та родичів. Бажаю успіхів та подальшого росту.
Гамов Олексій
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних наших принципів роботи, а професіоналізм спеціалістів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку від себе і свого чоловіка співробітникам забірного пункту на Валентинівській 35/81, адміністратору Савоненко Ю.А. і медсестрі Колесник Оксані. Дуже було приємно спілкуватися, відчувається професіоналізм персоналу, шанобливе ставлення до пацієнтів і любов до своєї роботи. Більше було б таких медичних працівників! Велике спасибі!
Аксьонова Ольга
Харків, 17.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Згідні з Вами, ми надаємо якісну медичну допомогу в максимально комфортних умовах, а також можливість виконати повний спектр необхідних процедур у межах медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування огидне! 08.06.21 через особистий кабінет сплатив аналізи: пакет 10.03 - 523грн, заповнив усі форми в тому числі і дату і бажаний час - 8:00. У лабораторію прийшов о 07.35, однак мені було відмовлено, оскільки я як би не записаний. При заповненні форми на сайті є кнопка "записатися і оплатити", яку я і натиснув, але виявляється, як сказали під час дзвінка на гарячу лінію, потрібно було ще й подзвонити, щоб записатися. Ну раз я вже тут, зробіть забір крові, крім мене ж нікого більше немає. Ні, кажуть, так не можна, найближчий час для запису - 11:50. Формене ЗНУЩАННЯ! Кров здається натщесерце, ще б на вечір запропонували. Вимагаю розібратися і покарати винних, а мені повернути на карту оплату через не надану послугу .. Був клієнтом вашого центру багато років, а тепер сумніваюся.
Сергій
Харків, 08.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять згідно із затвердженими стандартами. Прийом пацієнтів у медцентрі та на пунктах забору біоматеріалу проходить за попереднім записом. На нашому сайті можна вибрати бажану дату і час, оплатити послугу. Для визначення і фіксації фактично доступного інтервалу для запису з пацієнтом зв'язується оператор контактного центру і пропонує вільні інтервали з наявних в графіку. Ми цінуємо співпрацю з нашими пацієнтами, просимо вибачення за дискомфорт і будемо раді бачити в медцентрі на профілактичних оглядах. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе швидко. Відмінне обслуговування
Анастасія
Харків, 06.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий сервіс
Ольга
Харків, 28.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу в нашому медичному центрі. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Вам за Вашу роботу!! Дуже все професійно, швидко і зручно. Персоналу ресепшена окреме спасибі за ввічливість і оперативність.
Мілена
Харків, 27.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Один із головних пріоритетів роботи наших медцентрів - надання медичних послуг високого рівня в комфортних умовах. У цьому Ви змогли переконатися особисто. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячний за відкриття центру на Салтівці. Маю велику надію, що ви відкриєте повноцінний центр на Салтівці і будете допомагати салтовчанам.
Сулимовський Олексадр
Харків, 18.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося ставлення співробітників до пацієнта: привітливі, ввічливі, професійно провели всі належні маніпуляції. У приміщенні чисто, охайно. Відвідуванням пункту прийому аналізів повністю задоволена. Рекомендую.
Гайманіна Ольга
Харків, 18.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в нашому медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике за привітне і чітке обслуговування на пункті за адресою вул. Валентинівська, 35/81. Все проведено чітко, ввічливо, вчасно, без затримок, з дотриманням усіх заходів санітарної безпеки. Ще раз - дякую велике
Лихошерст Ірина
Харків, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку роботи нашого медичного центру. Раді, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Завжди готові допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік