Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Хочу висловити величезну подяку лікарю-невропатологу Кравченко Людмилі Іванівні за дуже професійний і грамотний підхід до кожної проблеми! Вона допомогла в дуже складній ситуації мені і моєму чоловікові. Такого лікаря зустріти велика рідкість! Всім здоров'я! І ще раз спасибі :)
Катерина Колесник
Харків, 05.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медцентру. В "ОН Клінік Харків" працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все на найвищому рівні! Буду рекомендувати всім.
Наталія
Харків, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медцентру. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Була на прийомі у Черниш Тетяни Сергіївни, від консультації в повному шоці (м'яко кажучи), на питання "чи не поміряєте ви мені тиск?" відповідь була "Це не в моїй компетенції, невропатологи не вимірюють тиск, звертайтеся до терапевта". Тетяно Сергіївно, ви серйозно ?? І це тільки один приклад, я просто в шоці !!!
Еліна
Харків, 24.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Еліно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що на прийомі лікар проводить повноцінний профільний огляд з фіксацією неврологічного статусу. На підставі об'єктивних клінічних даних визначається подальша лікувально-діагностична тактика, що було і в даному випадку. У нашій клініці будь-який з пацієнтів за бажанням або при необхідності може отримати послугу з вимірювання артеріального тиску без оплати на долікарської етапі. Якщо візит був дискомфортним для Вас - приносимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у Черниш Тетяни Сергіївни, дуже приємний, уважний лікар. Уважно вислухала мене, доступно все пояснила. Велике спасибі!!!
Киричевський Юрій Миколайович
Харків, 24.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юрію Миколайовичу. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-невропатолога Черниш Тетяни Сергіївни. Дуже хороший і грамотний фахівець своєї справи, до пацієнта ставиться з теплотою і добротою. Усе грамотно пояснила, обстеження були призначені по суті, стан покращився на 100%. Всім задоволена, буду звертатися ще. Величезне дякую.
Інна Ігорівна Попко
Харків, 23.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно Ігорівно. Дякуємо за відгук. Згідні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Також у розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Звернулися до невропатолога Черниш Т. С. з поганим самопочуттям, болями в шиї, спині і підвищенням артеріального тиску, а також частими перепадами настрою на тлі поганого самопочуття. Діагностували порушення мозкового кровообігу, а також ряд інших проблем. Всі неврологічні та ендокринні проблеми були якісно діагностовані в цій же клініці і підібрано лікування лікарем-невропатологом Черниш Т. С. Під час проходження лікування відбулося помітне поліпшення самопочуття і якості життя, а також стала краще пам'ять і уважність. Я шкодую, що не потрапив до такого лікаря раніше. Велике спасибі лікарю Черниш Т. С. за знаходження підходу, діагностики, а також якісного лікування! У разі необхідності будемо знову звертатися саме до цього лікаря! Всім, у кого є неврологічні проблеми, рекомендую сходити на прийом! Спасибі ON Clinic за Хороших Лікарів, Якісну діагностику! Надалі будемо звертатися частіше в цю клініку.
Олег
Харків, 16.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що в особі нашого лікаря Черниш Т.С. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, а також завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для нас дуже важливо отримувати зворотний зв'язок від всіх наших пацієнтів. Завдяки цьому, ми маємо можливість щодня вдосконалювати систему медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике лікарю-невропатологу Черниш Т. С. за уважне ставлення і повернення мене до нормального життя.
Павло
Харків, 30.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павле. Дякуємо за добрі слова про нашого фахівця. Нам приємно, що надана медична допомога лікарем Черниш Т.С. принесла бажаний результат. Завжди раді допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! У мене був гострий біль в області спини, звернулися до лікаря Кравченко Людмили Іванівни))) прийшла до неї отупілою від болю і не сподіваючись на те, що буде краще. Але доктор зробила диво і я повернулася до повноцінного життя!
Міллер Юлія
Харків, 29.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Раді, що перебування в стінах «ОН Клінік Харків» було результативним і ефективним для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігаємося у невролога Холодової Марини Володимирівни з 2017 року. Дуже задоволені, завжди уважно лікар вивчає аналізи, жодних зайвих обстежень. З дитиною відразу знайшла підхід, ходимо на прийом із задоволенням. Не змогли потрапити на прийом і лікар вийшов до нас за допомогою відеоконференції. Дуже приємно, що до кожного клієнта свій підхід.
Оксана Матвієнко
Харків, 26.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами звернення в нашу клініку. Один з головних пріоритетів роботи клінік нашої Мережі - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня в комфортних умовах. Дякуємо за позитивний відгук. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилася дуже задоволена лікарем, відмінний фахівець. Повна концентрація на пацієнті, детальний огляд, правильно підібрані препарати. Покращився стан, повернуся на повторні консультації. Рекомендую невропатолога!
Інна
Харків, 25.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо Вам за довіру і вибір «ОН Клінік Харків». Раді, що Ви задоволені результатом візиту до нашого фахівця Макєєвої М.А. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-нерпатотолога Кравченко Л. І. Дуже хороший фахівець своєї справи, до пацієнта ставиться з теплотою і добротою. Всі обстеження були призначені по суті, нічого зайвого. Всім задоволена, буду звертатися ще.
Анастасія
Харків, 17.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за відгук і Вашу думку про фахівця "ОН Клінік Харків". Ми раді, що звернення до лікаря Кравченко Л.І. було комфортним і результативним для Вас. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була у невропатолога Кравченко Людмили Іванівни. Можу сказати одне: це фахівець, який може ввести вас в істерику! З нею неможливо спілкуватися!
Ірина Галиченко
Харків, 04.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми розуміємо, наскільки важливою є для пацієнта позитивна емоційна зв'язок з лікуючим лікарем. Якщо на прийомі не відбувся контакт лікар-пацієнт на психологічному рівні - в клініці завжди є можливість змінити лікаря. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік