Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Відгуки про лікарів-ендокринологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Наплювацьке ставлення. Здав аналізи. Заплатив 2200 грн. Лікар спочатку був зайнятий, типу розписано, не може прийняти, потім пішов у відпустку. І так 2 місяці. Плюнув. Хоча б передзвонили. Так, і на сайті годі й шукати кому зателефонувати. Дуже погана клініка
Наплювацьке ставлення. Здав аналізи. Заплатив 2200 грн. Лікар спочатку був зайнятий, типу розписано, не може прийняти, потім пішов у відпустку. І так 2 місяці. Плюнув. Показать весь отзыв Хоча б передзвонили. Так, і на сайті годі й шукати кому зателефонувати. Дуже погана клініка
Геннадій, Харків, 25.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Геннадій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що прийом лікарів дійсно проводиться за попереднім записом. При цьому пацієнту може бути запропоновано оптимальний варіант запису з урахуванням робочого графіка лікаря і побажань пацієнта. Відпустки тривалістю 2 місяці у лікарів нашої клініки немає, при необхідності всі пацієнти можуть отримати бажану консультацію. У будь-якому випадку, ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові вирішити будь-які питання. Якщо з моменту візиту в клініку пройшло більше року, ми не можемо вплинути на хід подій, тому важливо своєчасно звертатися в Службу контролю якості. На нашому сайті вказані всі контакти для зв'язку. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Скориковій С. Л. за її роботу і боротьбу з моєю хворобою, за увагу і добре ставлення, за правильне лікування завдяки, якому відчуваю себе відмінно! Всім міцного здоров'я!
Хочу висловити подяку Скориковій С. Л. за її роботу і боротьбу з моєю хворобою, за увагу і добре ставлення, за правильне лікування завдяки, якому відчуваю Показать весь отзыв себе відмінно! Всім міцного здоров'я!
Віта, Харків, 22.08.2020
Оцінка:
Добрий день, Віта. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Скорикової Світлани Леонідівни. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно вирішив перевіритися. зробив УЗД і здав аналізи. І не дарма. Виявили проблеми і аналізи погані виявилися. Записався на прийом до Скорикової Світлані Леонідівні. За 30 хвилин консультації я отримав повну консультацію лікаря. Вона не тільки розшифрувала аналізи, але ще дала повну картину по рез-там УЗД. Виявляється необхідно частіше стежити за своїм здоров'ям, навіть якщо ведеш активний спосіб життя і займаєшся спортом. Сервіс клініки на вищому рівні. Обслуговування швидке і якісне., Дівчата-адміністратори - молодці. Хочеться не хворіти, а якщо хворіти - то лікуватися тільки у Вас.
Нещодавно вирішив перевіритися. зробив УЗД і здав аналізи. І не дарма. Виявили проблеми і аналізи погані виявилися. Записався на прийом до Скорикової Світлані Леонідівні. За Показать весь отзыв 30 хвилин консультації я отримав повну консультацію лікаря. Вона не тільки розшифрувала аналізи, але ще дала повну картину по рез-там УЗД. Виявляється необхідно частіше стежити за своїм здоров'ям, навіть якщо ведеш активний спосіб життя і займаєшся спортом. Сервіс клініки на вищому рівні. Обслуговування швидке і якісне., Дівчата-адміністратори - молодці. Хочеться не хворіти, а якщо хворіти - то лікуватися тільки у Вас.
Богдан, Харків, 17.04.2020
Оцінка:
Добрий день, Богдан. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Скорикової С.Л. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш фахівець змогла виправдати Вашу довіру. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Світлана Леонідівна дуже компетентний доктор, все детально розповість, запропонує варіанти. Завжди привітна і чуйна, позитивна, після прийому таке натхнення і позитив. Дякую, Ви найкраща)))
Світлана Леонідівна дуже компетентний доктор, все детально розповість, запропонує варіанти. Завжди привітна і чуйна, позитивна, після прийому таке натхнення і позитив. Дякую, Ви найкраща)))
Вікторія, Харків, 17.03.2020
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Скорикової Світлани Леонідівни. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю-ендокринологу Атаманенко А.В. за підбір ефективного лікування, який допоміг позбавитися від вузла в щитовидній залозі і привести роботу щитовидної залози в норму. Хочу відзначити високий рівень кваліфікації Атаманенко !! і грамотний підхід у призначенні лікування. Величезне спасибі, Олена Валеріївна.
Хочу висловити подяку лікарю-ендокринологу Атаманенко А.В. за підбір ефективного лікування, який допоміг позбавитися від вузла в щитовидній залозі і привести роботу щитовидної залози в норму. Показать весь отзыв Хочу відзначити високий рівень кваліфікації Атаманенко !! і грамотний підхід у призначенні лікування. Величезне спасибі, Олена Валеріївна.
Тамара, Харків, 19.12.2019
Оцінка:
Добрий день, Тамара. У нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці і лікуванню. Атаманенко А.В. кваліфікований фахівець, яка уважно ставиться до своїх пацієнтів і знаходить індивідуальний підхід до кожного, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді, а головне залишилися задоволені результатом. Бажаємо здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку чудовому лікарю ендокринологу Атаманенко Олені Валеріївні. Дуже приємний і грамотний лікар, професіонал своєї справи. Допомогла мені у вирішенні моєї проблеми. Залишилася задоволена результатом. Буду рекомендувати своїм знайомим!
Хочу висловити величезну подяку чудовому лікарю ендокринологу Атаманенко Олені Валеріївні. Дуже приємний і грамотний лікар, професіонал своєї справи. Допомогла мені у вирішенні моєї проблеми. Залишилася Показать весь отзыв задоволена результатом. Буду рекомендувати своїм знайомим!
Ганна, Харків, 07.11.2019
Оцінка:
Добрий день,Ганна. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Нам приємно, що під наглядом Альони Валеріївни Атаманенко Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалось все!!! Починаючи з реєстратури персонал дуже уважний, доброзичливий, всі дії виконуються моментально, дуже ввічливі.     Після відвідин лікарів не можу навіть висловити свої почуття. Ніколи не спілкувалася так вільно і легко. Все було роз'яснено від А до Я. Дуже задоволена наданням послуг. І обов'язково пораджу своїм знайомим і друзям.     Особлива подяка Світлані Леонідівні Скориковій! Це супер-лікар на мій погляд.
Сподобалось все!!! Починаючи з реєстратури персонал дуже уважний, доброзичливий, всі дії виконуються моментально, дуже ввічливі.     Після відвідин лікарів не можу навіть висловити свої почуття. Ніколи Показать весь отзыв не спілкувалася так вільно і легко. Все було роз'яснено від А до Я. Дуже задоволена наданням послуг. І обов'язково пораджу своїм знайомим і друзям.     Особлива подяка Світлані Леонідівні Скориковій! Це супер-лікар на мій погляд.
Любов, Харків, 03.09.2019
Оцінка:
Добрий день, Любов. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а потужна матеріально-технічна база сприяє ефективному лікувально-діагностичного процесу. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading