Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Намагалася записатися на УЗД 1 скринінг, подзвонила на сайт гарячої лінії, вибрала в тоновому режимі "Он Клінік Харків", чекала на зв'язок, довго, нажала "0" для зворотнього дзвінка. Мені передзвонили з прямого міського номера. Я уточнила час, на який можна буде записатися, спитала, чи можу я передзвонити їм на той прямий міський номер коли узгоджу час прийому з чоловіком. За 5 хвилин узгодивши час прийому з чоловіком дзвоню на цей міський номер, знову автовідповідач і все як описано вище. Запитую, чи вільний ще раніше названий час, мене записують. Потім питаю, чи не підкажете до якого саме лікаря я записана, мені відповідають, що зараз уточнять і передзвонять. Далі починається цікаве. Через деякий час мені телефонує з Києва якась інша клініка "доктор хелс", називається партнерами " Он Клінік", повідомляє мені що на час, на який мене було, виявляється ними, записано, вже зайнято. Справа в тому, що вони мене записують, а потім передзвонюють до Он Клінік і записують остаточно. До Вас, Он Клінік, додзвонитися Важко, записатися ще важче, здивувало, що при записі мені не змогли назвати лікаря, до якого записують. Така неорганізація мне дивує та не влаштовує. Запишусь на УЗД до іншої клініки, де більше порядку. Сподіваюся що мій справжній, не рекламний відгук з'явиться на сайті. Виправляйтеся.
Наталія, Харків, 02.07.2020
Прекрасная современная клиника.Внимательный медперсонал. И конечно слова огромной благодарности Кочеровскому Александру Игоревичу. Я пришла в таком жутком состоянии. После общения с доктором,после операции уже и забыла,как все было.Внимательный,обходительный профессионал. Спасибо медсестричкам, спасибо огромное анестезиологу. Услугами клиники буду пользоваться постоянно.
Будник Елена, Харків, 25.06.2020
Більше року я лікувала кандидоз в шлунку, безуспішно. Вже після місяця лікування у вашій клініці завдяки Шканд Тетяні кандидозу нема, дякую Вам величезне за те, що Ви є і у Вас працюють такі чудові фахівці !!! 😘😍❤️
Ірина, Харків, 24.06.2020
Добрий день, Ірина. Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Шканд Т.В. Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігаюсь у доктора Шканд Тетяна Віталіївна. Дуже хороший і чуйний фахівець. Спасибі за допомогу!
Добрий день, Олег. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороша клініка. Персонал привітний, приділяють увагу кожному пацієнтові. Особливу подяку за професіоналізм хочу висловити лікарю Шканд Тетяні Віталіївні, гастроентеролог. До неї потрапила не випадково, а за порадою друзів, і не розчарувалася. Швидко поставила діагноз, розповіла все зрозумілою і доступною мовою, нічого зайвого не призначила. Відмінний лікар, буду далі звертатися !!!
Світлана, Харків, 18.06.2020
Добрий день, Світлана. Дякуємо за позитивний відгук. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом спостереження у фахівця Тетяни Віталіївни Шканд. Згодні з Вами, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обратилась к доктору Каспари Н.Р с проблемой геморроя во время беременности. Очень долго не могла настроиться на прием было стыдно не удобно пока не дотянула до боли. В итоге настроилась и пошла и осталась ОЧЕНЬ довольна Наталья Романовна очень грамотный специалист сразу успокоила настроила на позитив ,как человек очень приятная, добрая с ней приятно общаться ,дала много полезных рекомендаций как во время беременности так и после.Рекомендую всем беременным если появилась такая проблема не стесняться не бояться а вовремя обращаться к грамотному специалисту Наталье Романовне.
Юлия, Харків, 18.06.2020
Хочу сказати величезне спасибі лікарю гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні. Мучили болі і дискомфорт, але довго не могли зрозуміти причину, встановити діагноз. За порадою друзів звернулася до Тетяни Віталіївни. Вона призначила додаткове обстеження, аналізи, встановила діагноз і призначила лікування. Зараз, завдяки професіоналізму Тетяни Віталіївни, відчуваю себе відмінно. Побільше б таких лікарів.
Наталія, Харків, 17.06.2020
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Вчора вперше в житті відвідала лікаря мамолога. Увійшовши до кабінету відчувала дискомфорт і ніяковість так як лікар чоловік, але як тільки почали спілкуватися з лікарем, то все відійшло в сторону. Доктор Пушкар С. все дохідливо і просто пояснив, без зайвих незрозумілих термінів. Я залишилася задоволена! Тепер можу спати спокійно 😉 Спасибі. Обов'язково повернуся до нього ж на плановий огляд.
Інна, Харків, 17.06.2020
Добрий день, Інна. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Пушкар С. Н. дійсно висококваліфікований і досвідчений фахівець. Ви маєте рацію: комфорт на всіх етапах перебування в клініці надзвичайно важливий для кожного пацієнта. Ми раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороша клініка, ціни відповідають якості обслуговування! Зверталася до лікаря Філатової Т.С. Спокійна, приємна жінка. Призначила потрібне обстеження, звернула увагу на всі нюанси. Розповіла все варіанти вирішення моєї проблеми. Чесно сказати, я готувалася до найгіршого, до дорогого лікування. Але все обійшлося. Лікування було призначено адекватне, мінімум препаратів. Дуже уважна лікар УЗД Першина Е. Довго аналізи роблять. Кров прийшла тільки на наступний день після обіду. Іноді потрібно і швидше. В цілому клінікою задоволені.
Марина, Харків, 15.06.2020
Добрий день, Марина. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - клініки нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завдяки зворотньому зв'язку від наших пацієнтів у нас є можливість удосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку доктору Шканд Тетяні Віталіївні за проведене лікування. Я звернулася в установу з болями в області шлунка і підшлункової залози. Тетяна Віталіївна швидко встановила діагноз і призначила своєчасне лікування. Було проведено лікування у вигляді крапельниць і внутрішньовенних уколів в самій клініці. На сьогоднішній день моє самопочуття значно поліпшилося. Ще раз велике спасибі доктору за надану увагу і професіоналізм. Рекомендую звертатися до Шканд Т.В.
Олена, Харків, 15.06.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо за інформативний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни. Своєчасне звернення до фахівця істотно полегшує діагностичний і лікувальний процес, а також допомагає уникнути розвитку ускладнень. Ми раді, що Ви відзначаєте позитивну динаміку лікування і задоволені результатом візиту в нашу клініку. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рада, що потрапила в руки до лікаря Блажко Валентині Сергіївні. Професіонал своєї справи з позитивним підходом до роботи. Дякую за відмінне ставлення і якісне лікування! =)
Анастасія, Харків, 12.06.2020
Добрий день, Анастасія. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Блажко В.С. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приходила з хронічним тонзилітом. Проходила лікування в Капленко А.В. З плюсів слід відзначити адекватне лікування, НЕ пропонували з ходу «потрібно вирізати» або «потрібно заморозити мигдалини», обгрунтували необхідність здачі певних аналізів. Коли виник сумнів з приводу того, що лікарський засіб не підходить, швидко зв'язали з доктором по телефонному дзвінку. Лікар уважний, звернув увагу на те, що інші лікарі не звертали увагу; проконсультував що робити в майбутньому.
Таміла, Харків, 12.06.2020
Добрий день, Таміла. Дякуємо Вам за інформативний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом спостереження у нашого фахівця. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу, а також завжди беруть до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік