Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Олексіївська) ОН Лаб

НЕ Звертайтеся в цю мережу клінік !!! Аналізи дочекатися неможливо !!! Гроші беруть і обманюють !!! Обіцяють на протязі доби клінічний аналіз крові, а через добу - кажуть почекайте ще три дні. Звернувся в клініку за аналізами по КОВІД - результатів не дочекався, а у мене запис до лікаря - 3-й день температура 39 ... НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ !!! ШАХРАЇ !!!
НЕ Звертайтеся в цю мережу клінік !!! Аналізи дочекатися неможливо !!! Гроші беруть і обманюють !!! Обіцяють на протязі доби клінічний аналіз крові, а через Показать весь отзыв добу - кажуть почекайте ще три дні. Звернувся в клініку за аналізами по КОВІД - результатів не дочекався, а у мене запис до лікаря - 3-й день температура 39 ... НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ !!! ШАХРАЇ !!!
Vitalii, Харків, 30.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Віталій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що різні лабораторні дослідження мають певні терміни готовності в залежності від графіка постановок лабораторії і технологічних процесів. Відповідно, готовність кожного аналізу визначається в міру його виконання, заявлені регламентні терміни не порушені, результати видані. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавали з дівчиною ІФА тест у новому відділенні на Олексіївці (Харків) - негативні враження. Ми не перший рік є клієнтами онклінік і знаємо про те що це дуже якісна приватна клініка, проте це відділення розчарувало. Простір маленький, його достатньо але дуже погано організовано: ніякої хоча б відокремленої ширмою зони для здачі аналізів. Заходиш у це приміщення і ти по суті в двох метрах від місця де у людини кров беруть. Окремий пункт - те як брали кров. Було болісно, а зараз в мене через добу на руці дуже темний синець в довжину десь 4-5см! Шкода що не можу прикріпити фото до відгуку. Прошу звернути увагу на якість обслуговування у відділенні на Олексіївці - воно відверто погане.
Здавали з дівчиною ІФА тест у новому відділенні на Олексіївці (Харків) - негативні враження. Ми не перший рік є клієнтами онклінік і знаємо про те Показать весь отзыв що це дуже якісна приватна клініка, проте це відділення розчарувало. Простір маленький, його достатньо але дуже погано організовано: ніякої хоча б відокремленої ширмою зони для здачі аналізів. Заходиш у це приміщення і ти по суті в двох метрах від місця де у людини кров беруть. Окремий пункт - те як брали кров. Було болісно, а зараз в мене через добу на руці дуже темний синець в довжину десь 4-5см! Шкода що не можу прикріпити фото до відгуку. Прошу звернути увагу на якість обслуговування у відділенні на Олексіївці - воно відверто погане.
Владислав, Харків, 19.09.2020
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Наш пріорітет - зробити якісну медицину максимально зручною та доступною для пацієнтів у непростих умовах пандемії. На цей час приміщення обладнано всім необхідним. Для профілактики виникнення післяін'єкційних гематом пацієнтам необхідно дотримуватись певних рекомендацій. Якщо Ви відчули дискомфорт при відвідуванні нашого закладу - приносимо вибачення. Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading