Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-узд у Харкові (м. Пушкінська)

Шановна адміністрація клініки! Будь ласка, зробіть щось з вашими операторами колл-центру. Записатися на прийом неможливо, намагаюся вже 4-ий (!!!!!) день додзвонитися, а обстеження потрібно вже проходити. Ви пропонуєте мені приїжджати до вас, щоб записатися ?? Більше ні я, ні наша сім'я в вашу клініку звертатися не будемо ніколи, але зараз одиничний і останній випадок, так як потрібно здати аналізи і зробити УЗД, щоб порівняти з попередніми (краще все робити в одній клініці). І власне питання, ЯК записатися на прийом? Онлайн-запис у вас погана: немає можливості вибрати час, все одно чекати дзвінка (а його швидше за все, ніколи не буде), немає можливості вибрати УЗД конкретного органу, у вас опція тільки загального УЗД. У вас ціни не маленькі, значить є чим платити зарплату людям, найміть більше співробітників, нехай сидять на телефоні і записують людей на прийом! Відчуваю, що доведеться звертатися в інше місце, щоб пройти планове обстеження.
Валерія, Харків, 17.09.2020
Evaluation:
Добрий день, Валерія. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки, але на жаль, технічні моменти мають місце бути. Приносимо вибачення за дискомфорт. Інформацію про додатковий варіант лояльності Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всі аналізи, які мені робилися, виконувалися швидко, якісно і безбоязно. На УЗД відмінні лікарі, дали коротке пояснення результатів. Чекаю тепер інші аналізи, і подальше лікування. Спасибі
Надія, Харків, 14.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Надія. Дякуємо за позитивний відгук. Важливим аспектом якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в клініці. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Чернишенко Марині Сергіївні за інформативну діагностику. Робила в «ОН Клінік» на Пушкінській УЗД щитоподібної залози. Дуже хвилювалася, бо вже встигла надумати собі хтозна чого і «приміряти» до своїх симптомів кілька «популярних» діагнозів з інтернету. Вдячна Марині Сергіївні, яка заспокоїла й відповіла на всі мої запитання. Після обстеження я отримала докладну роздруківку результатів УЗД і навіть діагностичне фото. Тож я себе налаштовую, що варто не боятися, а своєчасно проходити обстеження і дбати про здоров’я заздалегідь — тоді все буде ОК. Добре, що в нас у Харкові є «ОН Клінік», де можна в комфортних умовах відвідати потрібних лікарів — без черг, зіпсованих нервів і головного болю)))) Воно того вартує! Успіхів вам, процвітання і вдячних позитивних пацієнтів!)))
Катя, Харків, 12.08.2020
Evaluation:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Чернишенко Марини Сергіївни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дає змогу отримати максимально інформативний і точний результат. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися комфортно протягом усього часу перебування в клініці, і пропонуємо якісний медичний сервіс та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла узі діагностику у лікаря-генетика Денисюк Ганни Віталіївни. Залишилася дуже задоволена. Ганна Віталіївна завжди робить якісне узі. Вона професійний і чуйний лікар. З нею здійснилася наша мрія - виносити малюка.
Людмила, Харків, 16.05.2020
Evaluation:
Добрий день, Людмила. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було ефективним і результативним. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Денисюк Анни Віталіївни, лікар-генетик з великої літери! Професіоналізм на вищому рівні, провела діагностику, заспокоїла, проконсультувала щодо питань, що цікавлять мене. Дуже приємна, доброзичлива, ввічлива, промениста, чуйна і кваліфікована! До таких лікарів приємно і хочеться йти на прийом!
Діана, Харків, 16.05.2020
Evaluation:
Добрий день, Діана. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що перебування в стінах «ОН Клінік Харків» було комфортним для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чернишенко М.С. - доктор УЗД, Сироткіна О.Е. - невролог. Величезне спасибі за чуйність, увагу, чітку доступну діагностику стільки часу і уваги мені ніхто не приділяв =)
Наталія, Харків, 29.04.2020
Evaluation:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що перебування в стінах «ОН Клінік Харків» було комфортних для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший раз побував в клініці на УЗД у доктора Чернишенко Марини Сергіївни. З першої хвилини доктор показала свій професіоналізм і уважність. Процедура пройшла швидко і якісно! Буду рекомендувати Вашу клініку друзям і близьким! Також, хотілося б залишити відгук про адміністраторів реєстратури, які не залишили без уваги жодного пацієнта. У клініці дуже комфортно і приємно знаходиться. Дякуємо!
Гліб, Харків, 16.04.2020
Evaluation:
Добрий день, Гліб. Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашого фахівця. Чернишенко Марина Сергіївна уважний і досвідчений фахівець, що підтверджується безліччю вдячних відгуків. Ми раді, що результати діагностики були для Вас інформативні та зрозумілі. Важливо відзначити, що істотну роль в якісній діагностичному процесі відіграє інноваційне діагностичне обладнання, яке використовується в «ОН Клінік Харків». Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Приїхала терміново на прийом з гострим болем у животі, лікар прийняв без черги, дуже уважний і кваліфікований. Я їхала на прийом з підозрами на апендицит, але Галич Олександр Вікторович виключив цей діагноз, спасибі йому велике. Навіть направив на УЗД черевної порожнини, вже не в перший раз проходжу його у лікаря Чернишенко Марини Сергіївни. Дуже вдячна за індивідуальний підхід до кожного з нас, пам'ятає навіть попередні діагнози. Дуже уважна і приємна. А також окреме спасибі мед-реєстратору за оперативність в заповненні і уважний підхід до пацієнтів. Дуже радію, коли потрапляю на її зміну.
Анастасія, Харків, 01.04.2020
Evaluation:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Згодні в Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база клінік нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Чернишенко М.С., залишилася дуже задоволена і вдячна за уважність і якість УЗД. Сама клініка чиста, з коректним персоналом. Обов'язково повернуся і буду рекомендувати.
Наталя, Харків, 07.02.2020
Evaluation:
Добрий день, Наталія. Дякую за відгук. Марина Сергіївна Чернишенко кваліфікований фахівець, який допоміг не одному десятку пацієнтів. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Бажаємо Вам здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла записатися на прийом на УЗД. Подзвонила в клініку 22-го січня, щоб записатися на 8 лютого. Сказали, що ще немає розкладу на лютий. Досить не зручно спланувати візит, коли це дуже важливо і потрібно!
Анастасія, Харків, 22.01.2020
Evaluation:
Добрий день, Анастасія. Хочемо зазначити, що розклад прийому фахівців є в кінці кожного поточного місяця. Оператор може записати на прийом тільки при наявності розкладу. При цьому пацієнт може залишити оператору свої побажання по запису і як тільки сформується розклад зв'язатися з пацієнтом і записати його. Що було і в даному випадку. Очікуємо в клініці згідно із записом, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку за гарне обслуговування Черевашенко М.Г. Дуже приємний, грамотний лікар. Протягом трьох років я приходжу до неї на УЗД і дуже задоволена нею. Уважна, чуйна, завжди порадить що треба. Побільше б таких лікарів. І дуже все чисто, красиво, все на вищому рівні!
Тетяна, Харків, 12.12.2019
Evaluation:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо Вам за довіру і теплі слова на адресу нашого фахівця. Важливо відзначити, що діагностичне обладнання, яке використовують у нашій Мережі - одне з найсучасніших і інформативних на сьогодні. Завжди раді допомогти в рамках наших спеціалізацій, Бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Медичне обслуговування доктором Чернишенко М.С. на високому рівні, відповідає європейському рівню. Доктор уважний до людей похилого віку. Мені 79 років. Дякую за обслуговування.
Віктор, Харків, 11.12.2019
Evaluation:
Добрий день, Віктор. Дякую за позитивний відгук про роботу нашого фахівця. Чернишенко Марина Сергіївна уважний і досвідчений лікар, що підтверджується безліччю вдячних відгуків. Важливо відзначити, що істотну роль в якісній діагностиці відіграє інноваційне діагностичне обладнання, яке використовується в «ОН Клінік Харків». Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік