Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові (м. Пушкінська)

...
Сергій, Харків, 14.09.2020
Evaluation:
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався лікар-терапевт Олійник Ірина Геннадіівна. Дуже приємний та уважний лікар- це дуже вражає в наш час. Це компетентний спеціаліст, яка надала всю необхідну інформацію, та проконтролювала що її рекомендації зрозумілі.
Евгенія, Харків, 29.07.2020
Evaluation:
Доброго дня, Євгеніє. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Олійник Ірини Геннадіївни виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування й рівнем сервісу в нашій клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій відгук присвячений, так званому лікарю-терапевту, Катвіцькій Дарині Іванівні. Чому, так званому? Тому що дана леді успішно практикує в іншому медичному центрі в якості лікаря косметолога. Найогидніше, що дівчата на ресепшені, на моє пряме запитання про це, брешуть в очі, розповідаючи, що це дві різні людини. Тепер, безпосередньо про кваліфікацію даного "фахівця". Протокол огляду не заповнений, діагнози переписані з картки пацієнта. Знань ніяких, в призначеннях своїх не впевнена, і як наслідок, не підписується під призначеннями і не ставить печатку. Виникає питання, а чи є у неї ця печатка? І чи є дана мадам лікарем? Огидне враження! Я і моя сім'я є постійними клієнтами клініки і ми готові рекомендувати багатьох лікарів. Але ця дівчина - просто ваш ганьба, ганьба, як професійної клініки. Цей відгук буде продубльований в усі можливі ресупси, так як ваша служба контролю якості надає неіснуючий номер телефону. Спасибі за увагу. При бажанні, я можу надати фото призначень даного "лікаря"
Марина, Харків, 10.03.2020
Evaluation:
Добрий день. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікар на прийомі проводить клінічний огляд пацієнта, аналізує надані результати рентгенологічного та лабораторного обстеження, що було і в даному випадку. Виходячи з об'єктивних відомостей на день огляду визначає подальшу тактику. Лікар Катвіцька Д.І. сертифікований лікар - терапевт, має всі необхідні документи для практичної діяльності. За діяльність лікаря по іншим спеціалізаціями в інших установах клініка відповідальності не несе. На момент звернення пацієнта призначено максимально щадне і аргументоване лікування. Висновок видано на стандартному фірмовому бланку клініки на якому не потрібна печатка. Група гострих респіраторних вірусних інфекцій як правило, на початковому етапі має схожу симптоматику, яка в динаміці може поширюватися по дихальних шляхах і мати інші прояви. Більш детальну інформацію пацієнтка отримала в телефонному режимі особисто. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ігор, Харків, 16.01.2020
Evaluation:
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центра, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контроля якості по телефону 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), по електронній пошті [email protected] або через форму на сторінці http: // onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік